Developerské projekty

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou. Bývajte rýchlejšie a výhodnejšie a nechajte vybavovanie na nás. 

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou a využite zaujímavé podmienky pre našich klientov. Ušetríte množstvo času a peňazí, vďaka zjednodušeným podmienkam k získaniu úveru na bývanie

Javorová alej

Javorová alej

Projekt nového štýlu rodinného bývania umiestnený vo Veľkom Bieli, je prispôsobený potrebám a požiadavkám klientov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi rýchlym životným štýlom mesta a súkromím bývania v priestrannom byte v tichej lokalite mimo veľkomesta. 

Grand Koliba

Grand Koliba

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite vysoko nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v luxusnom a uzavretom privátnom areáli. Rozľahlý park s multifunkčnými detskými ihriskami a námestím s najvyššie položenou fontánou v meste. 

Zelené dvory

Zelené dvory

Zelené dvory ponúka komfortné pokojné, zdravé bývanie. Komfortné dobre riešené byty dostupné aj pre mladé rodiny. Bývanie na vyšších poschodiach s krásnymi výhľadmi na kopec Zobor a celú Nitru alebo na nižších poschodiach sa kochajte zeleňou parkov vnútroblokových dvorov. Bývajte v modernom bytovom dome.

Ovocné sady, Bratislava

Ovocné sady, Bratislava

V Trnávke vyrastie v najbližších rokoch nová obytná štvrť, ktorá prepojí bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času.

V Ovocných sadoch sa môžete tešiť na kvalitné byty za dobrú cenu, funkčnú architektúru a verejné priestory s výbornými možnosťami na šport, relax
a príjemné trávenie času len kúsok od vášho budúceho domova.

Thurzovka

Thurzovka

Ak Vás láka ruch mesta, ale zároveň viete oceniť pokoj po namáhavom dni, je pre Vás THURZOVKA to pravé. Novostavba komplexu je ideálna pre aktívnych ľudí, ktorí milujú život v centre mesta. Vynikajúca lokalita s veľkým investičným potenciálom.

Rínok Rača

Rínok Rača

Rínok Rača sa nachádza na území kde bol umiestnený rozľahlý komplex Bratislavských vinárskych závodov v dotyku s Nemeckým domom. Vyberte si bývanie s dostupnou cenou, v blízkosti prírody v príjemnom prostredí Rače. 

Rezidencia Panoráma

Rezidencia Panoráma

Projekt Rezidencia Panoráma Vám ponúka moderné mestské bývanie zasadené v prírode s fascinujúcimi panoramatickými výhľadmi za bezkonkurenčné ceny.

Rudiny II

Rudiny II

Ak túžite po výnimočnom bývaní v príjemnej lokalite, ktorá je len na skok vzdialená od centra Žiliny, Rudiny II sú pre vás ideálnou voľbou.

River, Zvolen

River, Zvolen

Bytový komplex River. Moderné vybavenie. Pokojná lokalita. Sofistikovaný štýl. 

Javorka Martin

Javorka Martin

Enviromentálny rozmer projektu, spoločenský oddych, ale aj pohodlná dostupnosť do centra Martina. To je Javorka

Eurovea II

Eurovea II

Eurovea City je dynamická, obchodná, zábavná, obytná a administratívna štvrť, v ktorej pribudnú nové parky, námestia, športoviská a verejné priestory, stane sa tak ideálnym miestom na život a relax priamo v centre Bratislavy.

Pod Krásnou hôrkou

Pod Krásnou hôrkou

POD KRÁSNOU HÔRKOU je rezidenčný projekt, ktorý spĺňa požiadavky kvality a komfortu aj tých najnáročnejších klientov. Atraktívna lokalita na Kramároch má vynikajúcu občiansku vybavenosť, rýchlu dostupnosť do centra mesta, no zároveň pokojnú atmosféru s dôrazom na súkromie.

West Park

West Park

Projekt  WESTPARK  vyrastá v atraktívnej mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica, pri Vápenníckom potoku, ktorý je od roku 2007 chráneným krajinným prvkom.
Bytové domy – Borievka, Ľalia, Nezábudka  budú umiestnené za sebou v línii kolmej na Bratislavskú ulicu. Termín kolaudácie je v treťom štvrťroku 2018.

GalvaniHome, Bratislava

GalvaniHome, Bratislava

V obľúbenej Bratislavskej mestskej časti Ružinov, vyrastá nové bývanie pre rodiny i single pod názvom Galvani HOME.  Názov projektu odkazuje na lokalitu a snahu developera vytvoriť obyvateľom príjemné miesto pre život. 

Slnečnice Mesto

Slnečnice Mesto

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou. V ponuke sú byty od 1-izbových až po 4-izbové, v rôznych veľkostiach a dispozíciách. Ku každému bytu patrí balkón alebo terasa. Termín kolaudácie od 3Q 2018.

Mlynská Bašta

Mlynská Bašta

Bývanie v úplnom centre 500m od Hlavnej ulice v Košiciach, perfektné dispozície a bezproblémové parkovanie. Moderné a štýlové bývanie pre náročných. 

Medený dom, Banská Bystrica

Medený dom, Banská Bystrica

Medený dom predstavuje unikátny projekt, ktorý prináša exkluzívne, moderné a funkčné bývanie v zrekonštruovanom historickom  objekte z 18. storočia.

Cubicon Gardens II

Cubicon Gardens II

Bývanie spojené s relaxom v kľudnej časti Bratislavy. 145 bytov vo viacerých veľkostiach a moderných dispozíciách. 

Ruža I.

Ruža I.

Moderný bytový komplex vyrastajúci v širšom centre Ružomberka. Rezidencia RUŽA I. je určená všetkým, ktorí majú radi modernú architektúru či dostupnosť k službám a uprednostňujú komfort mestského bývania.

Tillia

Tillia

Užívajte si bývanie snov v prírode a centrum mesta za rohom. Záhorská Bystrica ponúka nenahraditeľný komfort súkromia a pohodlie pre všetkých, ktorí milujú aktívny život.

Kynek, Nitra

Kynek, Nitra

Pokojné bývanie v lokalite Kynek s príjemným vidieckym nádychom a výhodami mesta ponúka mnoho benefitov pre každého.

MERIDIEM, Topoľčany

MERIDIEM, Topoľčany

Presun na nové miesta je vzrušujúcou kapitolou vášho života a  s toľkými možnosťami na výber, je toho veľa, čo treba zvážiť. Meridiem vytvára miesto, ktoré sa hodí pre každého jedinca či rodinu.

Pod vŕškami

Pod vŕškami

Moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát v príjemnom prostredí Záhorskej Bystrice, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života. 

Sky Park

Sky Park

Byty v troch 31 podlažných rezidenčných budovách poskytujú úplne nový pohľad na bývanie v centre Bratislavy. Každý z bytov je riešený individuálne s ohľadom na svoju orientáciu v rámci jednotlivých budov, aby sa čo najideálnejšie využil každý štvorcový meter obytnej plochy.

Bytové domy Veľký Šariš

Bytové domy Veľký Šariš

Projekt byty Veľký Šariš je bytový dom navrhnutý v modernom štýle. Pozostáva z 2-izbových bytov, ktoré sú dimenzované s ohľadom na maximálne využitie voľného priestoru s kvalitným bytovým štandardom v cene.

Nový Martin

Nový Martin

Pohodlné bývanie v tichom prírodnom prostredí a zároveň v blízkosti atraktívneho mestského života.

Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka

Moderné byty s veľkými terasami a úžasným výhľadom na Malé Karpaty a masív Devínskej Kobyly.  Spojenie pohodlného bývania s výbornou dostupnosťou do centra hlavného mesta v kombinácii so zdravým životným štýlom v dotykom prírody.

Bory bývanie II

Bory bývanie II

Funkčné a praktické bývanie 15 minút od centra Bratislavy. Rezidenčný projekt Bory Bývanie je navrhnutý tak, aby svojim obyvateľom poskytol všetko pre komfortný a pohodlný život. 

Tabáň, Nitra

Tabáň, Nitra

Nadštandardné bývanie, citlivo zasadené do srdca mesta. Vychutnávajte si pohodlný mestský život so všetkým, čo k nemu patrí.

Kamence

Kamence

Nová mestská štvrť Kamence vyrastie v atraktívnej lokalite neďaleko historického centra Kysuckého Nového Mesta. 

Nový Jantár

Nový Jantár

Pokoj vidieka a bezprostredná dostupnosť Bratislavy robia z Jaroviec ideálne miesto pre Váš nový domov.