Developerské projekty

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou. Bývajte rýchlejšie a výhodnejšie a nechajte vybavovanie na nás. 

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou a využite zaujímavé podmienky pre našich klientov. Ušetríte množstvo času a peňazí, vďaka zjednodušeným podmienkam k získaniu úveru na bývanie

Pod Krásnou hôrkou

Pod Krásnou hôrkou

POD KRÁSNOU HÔRKOU je rezidenčný projekt, ktorý spĺňa požiadavky kvality a komfortu aj tých najnáročnejších klientov. Atraktívna lokalita na Kramároch má vynikajúcu občiansku vybavenosť, rýchlu dostupnosť do centra mesta, no zároveň pokojnú atmosféru s dôrazom na súkromie.

West Park

West Park

Projekt  WESTPARK  vyrastá v atraktívnej mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica, pri Vápenníckom potoku, ktorý je od roku 2007 chráneným krajinným prvkom.
Bytové domy – Borievka, Ľalia, Nezábudka  budú umiestnené za sebou v línii kolmej na Bratislavskú ulicu. Termín kolaudácie je v treťom štvrťroku 2018.

Sky Park

Sky Park

Byty v troch 31 podlažných rezidenčných budovách poskytujú úplne nový pohľad na bývanie v centre Bratislavy. Každý z bytov je riešený individuálne s ohľadom na svoju orientáciu v rámci jednotlivých budov, aby sa čo najideálnejšie využil každý štvorcový meter obytnej plochy.

Bytové domy Veľký Šariš

Bytové domy Veľký Šariš

Projekt byty Veľký Šariš je bytový dom navrhnutý v modernom štýle. Pozostáva z 2-izbových bytov, ktoré sú dimenzované s ohľadom na maximálne využitie voľného priestoru s kvalitným bytovým štandardom v cene.

Nový Martin

Nový Martin

Pohodlné bývanie v tichom prírodnom prostredí a zároveň v blízkosti atraktívneho mestského života.

Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka

Moderné byty s veľkými terasami a úžasným výhľadom na Malé Karpaty a masív Devínskej Kobyly.  Spojenie pohodlného bývania s výbornou dostupnosťou do centra hlavného mesta v kombinácii so zdravým životným štýlom v dotykom prírody.

Cubicon Gardens II

Cubicon Gardens II

Bývanie spojené s relaxom v kľudnej časti Bratislavy. 145 bytov vo viacerých veľkostiach a moderných dispozíciách. 

Ruža I.

Ruža I.

Moderný bytový komplex vyrastajúci v širšom centre Ružomberka. Rezidencia RUŽA I. je určená všetkým, ktorí majú radi modernú architektúru či dostupnosť k službám a uprednostňujú komfort mestského bývania.

NIDO Bratislava

NIDO Bratislava

N!DO sa nachádza na juho-východnej strane  Kuchajdy, na rohu Trnavskej a Tomášikovej ulice, kde sa začína formovať nové širšie centrum s dôrazom na modernú architektúru a zeleň. Developer projektu spolupracuje s najlepšími architektmi, záleží mu na dizajne, kladie dôraz na materiál a detail.

Pod vŕškami

Pod vŕškami

Moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát v príjemnom prostredí Záhorskej Bystrice, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života. 

Bývanie Vráble

Bývanie Vráble

To pravé bývanie vo Vrábloch. Bývajte v modernej štvorpodlažnej novostavbe. Termín kolaudácie 08/2018.

IBV Dvorec

IBV Dvorec

Bývajte v nízkoenergickom rodinnom dome za cenu bytu s parkovaním IBV Dvorec Sliezska osada. Len 7 minút od centra Bánoviec nad Bebravou. 

Rínok Rača

Rínok Rača

Rínok Rača sa nachádza na území kde bol umiestnený rozľahlý komplex Bratislavských vinárskych závodov v dotyku s Nemeckým domom. Vyberte si bývanie s dostupnou cenou, v blízkosti prírody v príjemnom prostredí Rače. 

Orion, Ceti, Mira

Orion, Ceti, Mira

Moderné byty v polyfunkčných objektoch Orion, Ceti a Mira - Belveder Banská Bystrica. Stelesnenie štýlového mestského bývania

Bory bývanie II

Bory bývanie II

Funkčné a praktické bývanie 15 minút od centra Bratislavy. Rezidenčný projekt Bory Bývanie je navrhnutý tak, aby svojim obyvateľom poskytol všetko pre komfortný a pohodlný život. 

Tabáň, Nitra

Tabáň, Nitra

Nadštandardné bývanie, citlivo zasadené do srdca mesta. Vychutnávajte si pohodlný mestský život so všetkým, čo k nemu patrí.

Javorová alej

Javorová alej

Projekt nového štýlu rodinného bývania umiestnený vo Veľkom Bieli, je prispôsobený potrebám a požiadavkám klientov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi rýchlym životným štýlom mesta a súkromím bývania v priestrannom byte v tichej lokalite mimo veľkomesta. 

Grand Koliba

Grand Koliba

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite vysoko nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v luxusnom a uzavretom privátnom areáli. Rozľahlý park s multifunkčnými detskými ihriskami a námestím s najvyššie položenou fontánou v meste. 

Rodinné dvojdomy Bernolákovo

Rodinné dvojdomy Bernolákovo

Tehlová výstavba štyroch dvojdomov s vlastným pozemkom. Domy sú moderné, štvorizbové so zastavanou plochou 135,2 m2, úžitkovou plochou 97,96 m2 a na pozemku o rozlohe od 295,5-301 m2 . K domu prislúchajú parkovacie státia. Predpokladaný termín kolaudácie je máj 2018.

Slnečnice Mesto

Slnečnice Mesto

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou. V ponuke sú byty od 1-izbových až po 4-izbové, v rôznych veľkostiach a dispozíciách. Ku každému bytu patrí balkón alebo terasa. Termín kolaudácie od 3Q 2018.

Mlynská Bašta

Mlynská Bašta

Bývanie v úplnom centre 500m od Hlavnej ulice v Košiciach, perfektné dispozície a bezproblémové parkovanie. Moderné a štýlové bývanie pre náročných. 

Javorka

Javorka

Projekt JAVORKA ponúka výstavbu 14 nadštandardných radových rodinných domov s garážou na Nevädzovej ulici v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda.

Rezidencia Panoráma

Rezidencia Panoráma

Projekt Rezidencia Panoráma Vám ponúka moderné mestské bývanie zasadené v prírode s fascinujúcimi panoramatickými výhľadmi za bezkonkurenčné ceny.

Rudiny II

Rudiny II

Ak túžite po výnimočnom bývaní v príjemnej lokalite, ktorá je len na skok vzdialená od centra Žiliny, Rudiny II sú pre vás ideálnou voľbou.