Developerské projekty

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou. Bývajte rýchlejšie a výhodnejšie a nechajte vybavovanie na nás. 

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou a využite zaujímavé podmienky pre našich klientov. Ušetríte množstvo času a peňazí, vďaka zjednodušeným podmienkam k získaniu úveru na bývanie

Pod Krásnou hôrkou

Pod Krásnou hôrkou

POD KRÁSNOU HÔRKOU je rezidenčný projekt, ktorý spĺňa požiadavky kvality a komfortu aj tých najnáročnejších klientov. Atraktívna lokalita na Kramároch má vynikajúcu občiansku vybavenosť, rýchlu dostupnosť do centra mesta, no zároveň pokojnú atmosféru s dôrazom na súkromie.

West Park

West Park

Projekt  WESTPARK  vyrastá v atraktívnej mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica, pri Vápenníckom potoku, ktorý je od roku 2007 chráneným krajinným prvkom.
Bytové domy – Borievka, Ľalia, Nezábudka  budú umiestnené za sebou v línii kolmej na Bratislavskú ulicu. Termín kolaudácie je v treťom štvrťroku 2018.

Sky Park

Sky Park

Byty v troch 31 podlažných rezidenčných budovách poskytujú úplne nový pohľad na bývanie v centre Bratislavy. Každý z bytov je riešený individuálne s ohľadom na svoju orientáciu v rámci jednotlivých budov, aby sa čo najideálnejšie využil každý štvorcový meter obytnej plochy.

Bytové domy Veľký Šariš

Bytové domy Veľký Šariš

Projekt byty Veľký Šariš je bytový dom navrhnutý v modernom štýle. Pozostáva z 2-izbových bytov, ktoré sú dimenzované s ohľadom na maximálne využitie voľného priestoru s kvalitným bytovým štandardom v cene.

Nový Martin

Nový Martin

Pohodlné bývanie v tichom prírodnom prostredí a zároveň v blízkosti atraktívneho mestského života.

Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka

Moderné byty s veľkými terasami a úžasným výhľadom na Malé Karpaty a masív Devínskej Kobyly.  Spojenie pohodlného bývania s výbornou dostupnosťou do centra hlavného mesta v kombinácii so zdravým životným štýlom v dotykom prírody.

Cubicon Gardens II

Cubicon Gardens II

Bývanie spojené s relaxom v kľudnej časti Bratislavy. 145 bytov vo viacerých veľkostiach a moderných dispozíciách. 

Ruža I.

Ruža I.

Moderný bytový komplex vyrastajúci v širšom centre Ružomberka. Rezidencia RUŽA I. je určená všetkým, ktorí majú radi modernú architektúru či dostupnosť k službám a uprednostňujú komfort mestského bývania.

NIDO Bratislava

NIDO Bratislava

N!DO sa nachádza na juho-východnej strane  Kuchajdy, na rohu Trnavskej a Tomášikovej ulice, kde sa začína formovať nové širšie centrum s dôrazom na modernú architektúru a zeleň. Developer projektu spolupracuje s najlepšími architektmi, záleží mu na dizajne, kladie dôraz na materiál a detail.

Pod vŕškami

Pod vŕškami

Moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát v príjemnom prostredí Záhorskej Bystrice, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života. 

Bývanie Vráble

Bývanie Vráble

To pravé bývanie vo Vrábloch. Bývajte v modernej štvorpodlažnej novostavbe. Termín kolaudácie 08/2018.

IBV Dvorec

IBV Dvorec

Bývajte v nízkoenergickom rodinnom dome za cenu bytu s parkovaním IBV Dvorec Sliezska osada. Len 7 minút od centra Bánoviec nad Bebravou. 

Rínok Rača

Rínok Rača

Rínok Rača sa nachádza na území kde bol umiestnený rozľahlý komplex Bratislavských vinárskych závodov v dotyku s Nemeckým domom. Vyberte si bývanie s dostupnou cenou, v blízkosti prírody v príjemnom prostredí Rače. 

Orion, Ceti, Mira

Orion, Ceti, Mira

Moderné byty v polyfunkčných objektoch Orion, Ceti a Mira - Belveder Banská Bystrica. Stelesnenie štýlového mestského bývania

Bory bývanie II

Bory bývanie II

Funkčné a praktické bývanie 15 minút od centra Bratislavy. Rezidenčný projekt Bory Bývanie je navrhnutý tak, aby svojim obyvateľom poskytol všetko pre komfortný a pohodlný život. 

Tabáň, Nitra

Tabáň, Nitra

Nadštandardné bývanie, citlivo zasadené do srdca mesta. Vychutnávajte si pohodlný mestský život so všetkým, čo k nemu patrí.

Javorová alej

Javorová alej

Projekt nového štýlu rodinného bývania umiestnený vo Veľkom Bieli, je prispôsobený potrebám a požiadavkám klientov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi rýchlym životným štýlom mesta a súkromím bývania v priestrannom byte v tichej lokalite mimo veľkomesta. 

Grand Koliba

Grand Koliba

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite vysoko nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v luxusnom a uzavretom privátnom areáli. Rozľahlý park s multifunkčnými detskými ihriskami a námestím s najvyššie položenou fontánou v meste. 

Rodinné dvojdomy Bernolákovo

Rodinné dvojdomy Bernolákovo

Tehlová výstavba štyroch dvojdomov s vlastným pozemkom. Domy sú moderné, štvorizbové so zastavanou plochou 135,2 m2, úžitkovou plochou 97,96 m2 a na pozemku o rozlohe od 295,5-301 m2 . K domu prislúchajú parkovacie státia. Predpokladaný termín kolaudácie je máj 2018.

Slnečnice Mesto

Slnečnice Mesto

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou. V ponuke sú byty od 1-izbových až po 4-izbové, v rôznych veľkostiach a dispozíciách. Ku každému bytu patrí balkón alebo terasa. Termín kolaudácie od 3Q 2018.

Mlynská Bašta

Mlynská Bašta

Bývanie v úplnom centre 500m od Hlavnej ulice v Košiciach, perfektné dispozície a bezproblémové parkovanie. Moderné a štýlové bývanie pre náročných. 

Javorka

Javorka

Projekt JAVORKA ponúka výstavbu 14 nadštandardných radových rodinných domov s garážou na Nevädzovej ulici v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda.

Rezidencia Panoráma

Rezidencia Panoráma

Projekt Rezidencia Panoráma Vám ponúka moderné mestské bývanie zasadené v prírode s fascinujúcimi panoramatickými výhľadmi za bezkonkurenčné ceny.

Rudiny II

Rudiny II

Ak túžite po výnimočnom bývaní v príjemnej lokalite, ktorá je len na skok vzdialená od centra Žiliny, Rudiny II sú pre vás ideálnou voľbou.

River, Zvolen

River, Zvolen

Bytový komplex River. Moderné vybavenie. Pokojná lokalita. Sofistikovaný štýl.