Developerské projekty

Investujte s nami v 365.invest. Zhodnoťte svoje financie efektívnym investovaním. Vďaka našim produktom a službám si môžete zvoliť spôsob, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou. Bývajte rýchlejšie a výhodnejšie a nechajte vybavovanie na nás. 

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Prečo si vybrať z developerských projektov?

Vyberte si z developerských projektov realizovaných v spolupráci s Poštovou bankou a využite zaujímavé podmienky pre našich klientov. Ušetríte množstvo času a peňazí, vďaka zjednodušeným podmienkam k získaniu úveru na bývanie

Grand Koliba

Grand Koliba

Vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite vysoko nad mestom. Štyri nízkopodlažné bytové domy v luxusnom a uzavretom privátnom areáli. Rozľahlý park s multifunkčnými detskými ihriskami a námestím s najvyššie položenou fontánou v meste. 

Zelené dvory

Zelené dvory

Zelené dvory ponúka komfortné pokojné, zdravé bývanie. Komfortné dobre riešené byty dostupné aj pre mladé rodiny. Bývanie na vyšších poschodiach s krásnymi výhľadmi na kopec Zobor a celú Nitru alebo na nižších poschodiach sa kochajte zeleňou parkov vnútroblokových dvorov. Bývajte v modernom bytovom dome.

Slnečnice Mesto

Slnečnice Mesto

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou. V ponuke sú byty od 1-izbových až po 4-izbové, v rôznych veľkostiach a dispozíciách. Ku každému bytu patrí balkón alebo terasa. Termín kolaudácie od 3Q 2018.

Nový Martin

Nový Martin

Pohodlné bývanie v tichom prírodnom prostredí a zároveň v blízkosti atraktívneho mestského života.

Cubicon Gardens II

Cubicon Gardens II

Bývanie spojené s relaxom v kľudnej časti Bratislavy. 145 bytov vo viacerých veľkostiach a moderných dispozíciách. 

Ruža I.

Ruža I.

Moderný bytový komplex vyrastajúci v širšom centre Ružomberka. Rezidencia RUŽA I. je určená všetkým, ktorí majú radi modernú architektúru či dostupnosť k službám a uprednostňujú komfort mestského bývania.

Tillia

Tillia

Užívajte si bývanie snov v prírode a centrum mesta za rohom. Záhorská Bystrica ponúka nenahraditeľný komfort súkromia a pohodlie pre všetkých, ktorí milujú aktívny život.

Kynek, Nitra

Kynek, Nitra

Pokojné bývanie v lokalite Kynek s príjemným vidieckym nádychom a výhodami mesta ponúka mnoho benefitov pre každého.

West Park

West Park

Projekt  WESTPARK  vyrastá v atraktívnej mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica, pri Vápenníckom potoku, ktorý je od roku 2007 chráneným krajinným prvkom.
Bytové domy – Borievka, Ľalia, Nezábudka  budú umiestnené za sebou v línii kolmej na Bratislavskú ulicu. Termín kolaudácie je v treťom štvrťroku 2018.

GalvaniHome, Bratislava

GalvaniHome, Bratislava

V obľúbenej Bratislavskej mestskej časti Ružinov, vyrastá nové bývanie pre rodiny i single pod názvom Galvani HOME.  Názov projektu odkazuje na lokalitu a snahu developera vytvoriť obyvateľom príjemné miesto pre život. 

Bytové domy Veľký Šariš

Bytové domy Veľký Šariš

Projekt byty Veľký Šariš je bytový dom navrhnutý v modernom štýle. Pozostáva z 2-izbových bytov, ktoré sú dimenzované s ohľadom na maximálne využitie voľného priestoru s kvalitným bytovým štandardom v cene.

Pekná vyhliadka

Pekná vyhliadka

Moderné byty s veľkými terasami a úžasným výhľadom na Malé Karpaty a masív Devínskej Kobyly.  Spojenie pohodlného bývania s výbornou dostupnosťou do centra hlavného mesta v kombinácii so zdravým životným štýlom v dotykom prírody.

Bory bývanie II

Bory bývanie II

Funkčné a praktické bývanie 15 minút od centra Bratislavy. Rezidenčný projekt Bory Bývanie je navrhnutý tak, aby svojim obyvateľom poskytol všetko pre komfortný a pohodlný život. 

Tabáň, Nitra

Tabáň, Nitra

Nadštandardné bývanie, citlivo zasadené do srdca mesta. Vychutnávajte si pohodlný mestský život so všetkým, čo k nemu patrí.

Kamence

Kamence

Nová mestská štvrť Kamence vyrastie v atraktívnej lokalite neďaleko historického centra Kysuckého Nového Mesta. 

Nový Jantár

Nový Jantár

Pokoj vidieka a bezprostredná dostupnosť Bratislavy robia z Jaroviec ideálne miesto pre Váš nový domov.

MERIDIEM, Topoľčany

MERIDIEM, Topoľčany

Presun na nové miesta je vzrušujúcou kapitolou vášho života a  s toľkými možnosťami na výber, je toho veľa, čo treba zvážiť. Meridiem vytvára miesto, ktoré sa hodí pre každého jedinca či rodinu.

Pod vŕškami

Pod vŕškami

Moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát v príjemnom prostredí Záhorskej Bystrice, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života. 

Sky Park

Sky Park

Byty v troch 31 podlažných rezidenčných budovách poskytujú úplne nový pohľad na bývanie v centre Bratislavy. Každý z bytov je riešený individuálne s ohľadom na svoju orientáciu v rámci jednotlivých budov, aby sa čo najideálnejšie využil každý štvorcový meter obytnej plochy.

Thurzovka

Thurzovka

Ak Vás láka ruch mesta, ale zároveň viete oceniť pokoj po namáhavom dni, je pre Vás THURZOVKA to pravé. Novostavba komplexu je ideálna pre aktívnych ľudí, ktorí milujú život v centre mesta. Vynikajúca lokalita s veľkým investičným potenciálom.

Rezidencia Panoráma

Rezidencia Panoráma

Projekt Rezidencia Panoráma Vám ponúka moderné mestské bývanie zasadené v prírode s fascinujúcimi panoramatickými výhľadmi za bezkonkurenčné ceny.

Rudiny II

Rudiny II

Ak túžite po výnimočnom bývaní v príjemnej lokalite, ktorá je len na skok vzdialená od centra Žiliny, Rudiny II sú pre vás ideálnou voľbou.

River, Zvolen

River, Zvolen

Bytový komplex River. Moderné vybavenie. Pokojná lokalita. Sofistikovaný štýl. 

Javorka Martin

Javorka Martin

Enviromentálny rozmer projektu, spoločenský oddych, ale aj pohodlná dostupnosť do centra Martina. To je Javorka