Investovanie

Zhodnoťte svoje financie efektívnym investovaním. Vďaka našim produktom a službám si môžete zvoliť spôsob, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Investujte online

Investujte online

Investovať v Prvej penzijnej zvládnete jednoducho a bez obáv. Áno, aj vy. Fakt. Pripravte si občiansky preukaz, mobil, tablet alebo notebook s kamerou, dostatok svetla, IBAN svojho účtu a môžete ísť na to.

Kapitálovy trh

Kapitálovy trh

Vlastníte cenné papiere, alebo rozmýšľate o ich kúpe alebo predaji? Staňte sa súčasťou kapitálového trhu prostredníctvom banky a obchodujte tak s cennými papiermi na slovenskom a zahraničnom kapitálovom trhu.

Podielové fondy

Podielové fondy

Zhodnoťte svoje úspory u správcu s 22 ročnými skúsenosťami na trhu investovania. Staňte sa investorom v Prvej Penzijnej, ktorá vám ponúka bohaté portfólio fondov a komplexné investičné riešenie.

Investičné sporenie

Investičné sporenie

Hľadáte spôsob, ako si vytvoriť finančnú rezervu alebo si vylepšiť rodinný rozpočet? Zvoľte si parametre sporenia presne podľa vašich potrieb a zhodnocujte svoje úspory jednoducho a efektívne. Či už sú vaše investičné ciele strednodobé alebo dlhodobé, naše investičné sporenie je dostupné pre každého.