Kalkulačky

Zoznam online kalkulačiek k našim produktom. Vypočítajte si splátku úveru, hypotéky, či zhodnotenia vašich vkladov na sporení, či termínovanom vklade. 

Dobrá pôžička

Dobrá pôžička

Vypočítajte si výšku splátky na úverovej kalkulačke. Požičať si môžete aj bez poplatku za poskytnutie s výškou úroku už od 4,9 % p. a. 

Hypotekárna kalkulačka

Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si svoju hypotéku na hypotekárnej kalkulačke s výhodnou úrokovou sadzbou od nás. Nechajte nám kontakt a bývajte vo svojom s Poštovou bankou. 

IBAN kalkulačka

IBAN kalkulačka

Pozrite si, ako vyzerá formát vášho účtu v tvare IBAN. V Poštovej banke nájdete svoj IBAN aj na platobnej karte. 

Lepšia splátka

Lepšia splátka

Vyplatíte staré úvery, zbavíte sa nevýhodných splátok a ušetrite - na schválenie stačí väčšine z vás iba občiansky preukaz. Vypočítajte si svoju novú splátku na refinančnej kalkulačke. 

Termínovaný vklad

Termínovaný vklad

Vypočítajte si ako budú vaše peniaze pracovať za vás! Objavte termínovaný vklad - ideálny spôsob ako bezpečne zhodnotiť svoje financie a zároveň ich mať v čase potreby vždy k dispozícii.

Povolené prečerpanie

Povolené prečerpanie

Kalkulačka k Povolenému prečerpaniu

Hypokalkulačka

Hypokalkulačka

Refinancujte hypotéku v Poštovej banke. Vypočítajte si s hypokalkulačkou, koľko ušetríte s novou splátkou hypotéky s výhodnou úrokovou sadzbou od nás. 

Dobré sporenie ISTOTA

Dobré sporenie ISTOTA

S DOBRÝM SPORENÍM ISTOTA viete, že sa vaše peniaze zaručene zhodnotia. Založte si dlhodobé sporenie pre svoje deti alebo na prilepšenie k vlastnému dôchodku s garanciou výnosu.