Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si svoju hypotéku na hypotekárnej kalkulačke s výhodnou úrokovou sadzbou od nás. Nechajte nám kontakt a bývajte vo svojom s Poštovou bankou. 

Výhodná hypotéka

Vyhrajte hypotéku s nulovým úrokom

Požiadajte o hypotéku v období od 1.5.2021 do 31.5. 2021 a budete automaticky zaradení do žrebovania o hypotéku s úrokom 0 % p.a. Stačí splniť jednoduché podmienky a na celé obdobie fixácie môžete na úrok zabudnúť.  Žrebujeme až 12 výhercov. Viac informácií o súťaži nájdete na tomto odkaze a v štatúte súťaže.
Vypočítajte si výšku splátky u nás!

výška úveru
dĺžka splatnosti
r.
dĺžka fixácie
r.

odhadovaná mesačná splátka

200,20 €
(pri sadzbe 0,5 %)
Uvedená úroková sadzba je so zohľadnením zliav za voliteľné služby.

Túto hypotéku môžete získať na kúpu nehnuteľnosti, ktorej hodnota je aspoň .

Reprezentatívny príklad

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri hypotéke vo výške 80 000 €, s úrokovou sadzbou 0,80 %* p. a. pri 3-ročnej fixácii úrokovej sadzby, s dobou splatnosti 30 rokov, počtom splátok 360 je ročná percentuálna miera nákladov 0,80 % (RPMN). 359 splátok je vo výške 250,11 € a posledná 360. splátka je vo výške 246,40 €. Celková suma, ktorú klient uhradí, predstavuje 90 035,89 €. Vo výpočte nie je zohľadnený prípadný poplatok za poskytnutie hypotéky, poplatok za ohodnotenie nehnuteľnosti, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a náklady na poistenie nehnuteľnosti. Na schválenie a poskytnutie hypotéky nie je právny nárok. 

* Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zľavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 0,30 % p.a.

Žrebovanie výhercov sa uskutoční 9. 6. 2021. Informáciu o 12-tich vyžrebovaných výhercoch nájdete na www.postovabanka/sutaz/hypoteka.                          

Viac informácií o získaní hypotéky a osobitné informácie o súťaži o hypotéku s úrokom 0 % p. a., štatút k súťaži nájdete na www.postovabanka/hypoteka.