Sme tu pre vás už 28 rokov a budeme aj naďalej

Poštová banka prešla za 28 rokov pôsobenia viacerými zmenami. Chceme byť bankou prvej voľby pre klientov v regiónoch a vďaka širokej distribučnej sieti na poštách aj naďalej najdostupnejšou bankou na Slovensku.

Aké najdôležitejšie informácie by ste mali vedieť

Ikona

V pobočkách 365.bank

Ikona

Na každej pošte

Ikona

Na webe postovabanka.sk

Ikona

Na Infolinke 0850 00 6500

Potrebujete nový účet alebo pôžičku od Poštovej banky? Vidíme sa na pošte.

Na pošte nás nájdete aj ako Poštovú banku. Vybavíte tu všetko to, čo doteraz. Pomôžeme s obsluhou súčasných produktov aj s ponukou nových. Všetko pod značkou Poštovej banky.

Na vybraných poštách nájdete aj naďalej naše pracoviská banky na pošte. Pomôžeme vámUžitočným účtom, Dobrou pôžičkou či Sporením REZERVA.

Čo vybavíte v pobočke 365.bank?

V každej pobočke 365.bank vám kolegovia z 365-ky radi pomôžu so zmenami na vašich existujúcich produktov či službách, ktoré využívate u nás v Poštovej banke. Samozrejmosťou sú všetky hotovostné a bezhotovostné služby, zmena nastavení účtu či vašej pôžičky. Ak si budete chcieť zriadiť hypotéku či investovanie, v pobočkách vám ponúknu nové produkty od 365-ky. V pobočkách 365.bank vám pomôžeme aj so zriadením a zmenami na podnikateľských produktoch.  

Kde všade nás nájdete osobne si môžete pozrieť v mape obchodných miest.

Chcete mať prehľad čo kde vybavíte?

Prehľad všetkých služieb, ktoré vybavíte na obchodných miestach nájdete v Špecifikácii produktov a služieb.

Najdostupnejšia banka aj s výhodami pre seniorov

Vďaka širokej a najdostupnejšej sieti 1400 pôšt vám ako najdostupnejšia banka ponúkame osobný kontakt a možnosť vybavenia bankových služieb bez potreby cestovanie do najbližšieho mesta – ušetríte tak nielen čas, ale aj peniaze.

Nájdete u nás aj zvýhodnenia pre seniorov. Ponúkame vám zľavy z poplatkov na obchodných miestach, zvýhodnený účet za 2 €, SMS správy o pohyboch na účte zadarmo a ako jediná banka poskytujeme službu doručovania dôchodku až domov..

Aké novinky vás čakajú v tomto roku

Tento rok sa môžete tešiť aj na ešte dostupnejšiu Dobrú pôžičku. Už od mája o ňu môžete požiadať cez Infolinku a v prípade schválenia dokončiť celý proces bez návštevy obchodného miesta. Tento rok prinesieme aj novinku od nášho Internet bankingu. Už v lete vybavíte Dobrú pôžičku aj online.

Pripravujeme pre vás aj nové sporenie so zaujímavým úrokom.

Čo by vás mohlo zaujímať

Máte otázky alebo vám niečo nie je jasné? Pripravili sme pre vás prehľad odpovedí, ktoré by vás mohli zaujímať. Ak medzi nimi nenájdete odpoveď na svoju otázku, spýtajte sa nás cez chat, e-mailom na info@pabk.sk alebo telefonicky 0850 00 6500.

Často kladené otázky

Mení sa značka, pod ktorou nájdete naše pobočky, ktoré nie sú na poštách. So zmenou značky prichádza aj modernizácia týchto pobočiek v podobe viacerých noviniek pod značkou 365.bank.

Všetky produkty, ktoré dnes u nás už máte, môžete aj naďalej využívať tak, ako ste zvyknutí. Nič sa na nich nemení. Viac sa dočítate v našom blogu.

Čo sa týka vašich produktov a služieb, ktoré u nás využívate, nemení sa pre vás vôbec nič. Či u nás máte účet, pôžičku, hypotéku, investíciu, všetko zostáva bez zmeny. Ak u nás využívate podnikateľské produkty, tieto už nájdete pod značkou 365.bank.

Naďalej môžete využívať Internet banking a Mobilnú aplikáciu Poštovej banky, svoju platobnú kartu a všetky ostatné služby. Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť, sme tu pre vás na našej Infolinke 0850 00 6500 či info@pabk.sk a v našich obchodných miestach ako doteraz.

Ak u nás využívate podnikateľské produkty, v ich využívaní sa pre vás nič nemení. Od júla sme už vašou bankou ako 365.bank, a preto aj vaše produkty môžete využívať pod touto značkou. Zachovávame pre vás všetky doterajšie služby a nemenia sa ani prístupy do vášho elektronického bankovníctva. Len pripomíname, že k podnikateľským produktom, budete naďalej využívať Internet banking Poštovej banky. Nájdete ho na 365.bank/mybusiness 

Ohľadne svojich produktov sa môžete obrátiť kontakty 365-ky na hello@365.bank alebo 0850 365 365. Ak máte svojho relationship manažéra, ten je tu pre vás naďalej. A informácie k podnikateľským produktom nájdete už na webe 365.bank/biznis.

Na pobočke vybavíte takmer všetko, čo doteraz. Pomôžeme vám so všetkými požiadavkami a naďalej ponúkneme produkty, ako sú pôžička, hypotéka, účet, sporenie či termínovaný vklad alebo investovanie, avšak už pod značkou 365.bank.

Zastavte sa na nich aktualizovať svoj občiansky, telefónne číslo, poradiť o svojom sporení alebo vložiť či vybrať peniaze. Ste na nich kedykoľvek vítaní.

Čo sa však zmení, je práve produktová ponuka. Na pobočkách 365 už nevybavíte nové produkty Poštovej banky.

Poštovú banku nájdete naďalej na každej pošte (aktuálne 1 400 kontaktných miest), pričom na vybraných poštách nájdete naše pracoviská banky na pošte.

Poradíme vám so súčasnou ponuku našich produktov, ako Dobrá pôžička, Lepšia splátka, Užitočný účet, Sporenie Rezerva či Termínovaný vklad.

Nie. Pobočky môžete využívať aj naďalej. Ak potrebujete poradiť so svojím súčasným produktom, ste v nich kedykoľvek vítaní. Jediný rozdiel je v tom, že na pobočke 365 si budete môcť zriadiť nové produkty už iba od 365-ky.

Áno, v tomto prípade sa pre vás nemení vôbec nič. Na pošte vybavíte všetko ako doteraz.

Dnes môžete využiť služby Poštovej banky na 2 typoch obchodných miest , na pracovisku banky na vybraných poštách (cez 160 pôšt), pri priehradke Slovenskej pošty (1 400 pôšt). Čo všetko na nich dnes dokážete vybaviť nájdete na našom webe v časti Špecifikácia produktov a služieb na obchodných miestach. Väčšina poskytovaných služieb bude na týchto obchodných miestach zachovaná. Rozdiel nastane najmä pri zriaďovaní nových produktov – v pobočkách (už pod značkou 365) bude možné zriadiť si iba nové produkty 365.bank a na pracoviskách banky na poštách a pri priehradkách pošty zas iba nové produkty Poštovej banky.

Príklad: Nový účet alebo pôžičku vybavíte v pobočke aj na pracoviskách na pošte, na pobočkách však pôjde o 365 účet a Pôžičku od 365 a na pošte o Užitočný účet a Dobrú pôžičku. Tzn. účet na pobočke 365 bude poskytovať iné služby a za iné poplatky ako Užitočný účet na pošte.

Naša dcérska spoločnosť Prvá penzijná sa stane súčasťou skupiny 365.bank a bude od júla fungovať pod novým menom ako 365.invest.

Spoločnosť bude aj naďalej pôsobiť na slovenskom trhu a vy môžete využívať jej služby ako doteraz. Investície do podielových fondov budú naďalej k dispozícii v našich pobočkách pod značkou 365.bank. Pre vaše investície sa nič nemení, tie ostávajú v bezpečí pod dohľadom našich odborníkov. Dokonca vám prinesieme novinky v podobe nových fondov na investovanie do inovatívnych technológií, ekologických spoločností či blockchain riešení.

Áno, svoje produkty, ktoré dnes využívate v Poštovej banke, si budete môcť už počas leta presunúť do 365-ky.

Nie. Je na rozhodnutí každého klienta, či bude chcieť naďalej využívať produkty a služby Poštovej banky, alebo chce vyskúšať ponuku 365.bank. Pripravili sme všetko tak, aby bol pre vás prechod do 365-ky čo najjednoduchší v prípade, ak sa rozhodnete pre produkty a služby 365.bank.

Už dnes je Trišesťpäťka banka pre klientov, ktorí chcú väčšinu svojich požiadaviek vybaviť cez mobil. Ak hľadáte inovatívne elektronické bankovníctvo, 365-ka je tá správna voľba. Cez mobilnú aplikáciu vybavíte zmenu osobných aj kontaktných údajov, zriadite si sporenie alebo vybavíte pôžičku.

Novinky prinesie aj na pobočky, kde bude stavať na neformálnom a priateľskom prístupe. Ak by ste si so svojou bankou chceli potykať, v 365-ke vám to radi umožníme. Navyše rozšíri súčasnú ponuku aj o výhodné sporiace produkty.

Okrem iného 365.bank je podporovateľom bezhotovostného platenia. Ako jediná banka na Slovensku ponúka 100 % digitálnu kartu, venuje sa témam spoločenskej zodpovednosti, ako napríklad boj so zbytočným plastom, konšpiráciám či podpore očkovania a iným.

Budeme tu pre vás aj naďalej ako najdostupnejšia banka na každej pošte. Na vybavenie bankových služieb tak nebudete musieť cestovať do najbližšieho mesta – ušetríte tak nielen čas, ale aj peniaze.

Zachovávame všetky zvýhodnenia, ktoré u nás dnes majú seniori, či už zľavy z poplatkov na obchodných miestach, alebo zvýhodnený účet za 2 €. Ako jediná banka budeme naďalej poskytovať službu doručovania dôchodku až domov pre seniorov.

Chápeme, že moderné technológie a časté zmeny nie sú pre každého, preto zachovávame aj našu jednoduchú a prehľadnú Mobilnú aplikáciu či Internet banking.

Okrem toho pripravujeme nové sporenie so zaujímavým úrokom a rozširujeme možnosti, ako môžete požiadať o pôžičku. Už dnes môžete vybaviť pôžičku aj cez našu Infolinku z pohodlia domova.