Malí a strední podnikatelia

Uvedomujeme si, že v tejto mimoriadnej situácii práve malí podnikatelia pociťujú štátne reštrikcie najťažšie. Práve preto sme sa rozhodli podporiť bezúročnými pôžičkami samostatne zárobkovo činné osoby alebo spoločnosti s ročným obratom do 1 milióna €. 

Podnikateľské účty

Podnikateľské účty

Zriaďte si jeden z balíkov našich podnikateľských účtov a venujte sa naplno vášmu podnikaniu.

Úver na pomoc podnikateľom

Úver na pomoc podnikateľom

Úver na pomoc podnikateľom je určený na preklenutie náročného obdobia samostatne zárobkovo činným osobám alebo spoločnostiam s ručením obmedzeným s ročným obratom od od 10 tis. eur do 1 mil. eur. Úver s 0 % úrokom a ďalšími benefitmi ako odpustenie poplatku za poskytnutie či možnosť odkladu splátok až na 6 mesiacov, môžu získať podnikatelia z ohrozených odvetví do výšky 10.000 eur. Od 27. 7. neposkytujeme úvery na pomoc podnikateľom.

eKasa

eKasa

Podnikáte? Vďaka nám bude pre vás splnenie legislatívnej požiadavky na prepojenie pokladničných systémov na finančnú správu jednoduché a efektívne. eKasa od Poštovej banky s prehľadnými štatistikami o tržbách. 

Odklad splácania podnikateľských úverov

Odklad splácania podnikateľských úverov

Ak ste malý zamestnávateľ alebo iný podnikateľ – fyzická osoba, môžete v zmysle zákona č. 67/2020 požiadať o odklad splátok až na obdobie 9 mesiacov.