Pre našich klientov i zamestnancov sme spoľahlivým partnerom už viac ako 29 rokov a sme tu pre vás aj v týchto nepriaznivých a ťažkých časoch, ktoré pandémia koronavírusu prináša. Neustále hľadáme riešenia, ktoré budú bezpečné pre nás všetkých. Na tomto mieste sme pre vás pripravili zhrnutie aktuálnych informácií týkajúcich sa nášho fungovania počas aktuálnej pandemickej situácie. 

Informácie priebežne aktualizujeme. 

Aké najdôležitejšie informácie by ste mali vedieť:

Otváracie hodiny na našich obchodných miestach

Naše obchodné miesta fungujú v štandardnom režime. Aktuálny stav neustále sledujeme a informujeme vás o prípadných zmenách a obmedzeniach.  Otváracie hodiny →

 

Služby na poštách

Na poštách vás obslúžime komplexne, v štandardných otváracích hodínách. Aktuálny stav neustále sledujeme a informujeme vás o prípadných zmenách a obmedzeniach. Otváracie hodiny →

 

Čo vybavíte z domu online?

Prostredníctvom Internet bankingu alebo Mobilnej aplikácie môžete toho vybaviť viac ako si myslíte. Zaplaťte vaše účty rýchlo a jednoducho, ale hlavne bezpečne.

 

Naša Infolinka

Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 19:00 a počas víkendu od 9:00 do 17:00, mimo štátnych sviatkov. Kvôli aktuálnej situácii sa na nás telefonicky obracia veľké množstvo klientov. Prečítajte si najčastejšie otázky, prípadne skúste si informácie vyhľadať na našom webe. Kontaktovať nás môžete aj na info@pabk.sk alebo cez chat.

Aktuálne opatrenia a otváracie hodiny na našich obchodných miestach

Všetky naše pracoviská banky na pošte a pobočky 365.bank fungujú v štandardnom režime, bez povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest respirátorom či rúškom.

Aktuálne otváracie hodiny všetkých našich obchodných miest nájdete na https://www.postovabanka.sk/obchodne-miesta/.

Ak sa chcete vyhnúť čakaniu v rade, odporúčame dohodnúť si stretnutie na konkrétny termín. Vyplňte formulár a my sa vám ozveme.