Aktuálne informácie súvisiace s mimoriadnym stavom

Pre našich klientov i zamestnancov sme spoľahlivým partnerom už viac ako 28 rokov a sme tu pre vás aj v týchto nepriaznivých a ťažkých časoch, ktoré pandémia koronavírusu prináša. Neustále hľadáme riešenia, ktoré budú bezpečné pre nás všetkých. Na tomto mieste sme pre vás pripravili zhrnutie aktuálnych informácií týkajúcich sa nášho fungovania počas aktuálnej pandemickej situácie. 

Informácie priebežne aktualizujeme. 

Aké najdôležitejšie informácie by ste mali vedieť:

Ikona

Otváracie hodiny na našich obchodných miestach

Naše obchodné miesta fungujú v štandardnom režime. Aktuálny stav neustále sledujeme a informujeme vás o prípadných zmenách a obmedzeniach.  Otváracie hodiny →

Ikona

Služby na poštách

Na poštách vás obslúžime komplexne, v štandardných otváracích hodínách. Aktuálny stav neustále sledujeme a informujeme vás o prípadných zmenách a obmedzeniach. Otváracie hodiny →

Ikona

Čo vybavíte z domu online?

Prostredníctvom Internet bankingu alebo Mobilnej aplikácie môžete toho vybaviť viac ako si myslíte. Zaplaťte vaše účty rýchlo a jednoducho, ale hlavne bezpečne.

Ikona

Naša
Infolinka

Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 19:00 a počas víkendu od 9:00 do 17:00, mimo štátnych sviatkov. Kvôli aktuálnej situácii sa na nás telefonicky obracia veľké množstvo klientov. Prečítajte si najčastejšie otázky, prípadne skúste si informácie vyhľadať na našom webe. Kontaktovať nás môžete aj na info@pabk.sk alebo cez chat.

Vaše zdravie je pre nás prvoradé

K ochrane zdravia našich klientov a zamestnancov pristupujeme zodpovedne, preto odporúčame, aby ste vaše požiadavky riešili online 24/7 prostredníctvom Mobilnej aplikácie či Internet bankingu.

Pozrite si, čo všetko vybavíte z domu online, kdekoľvek sa nachádzate.

Alebo nás kontaktujte telefonicky. So službou Hlasová biometria alebo s diskrétnym údajom s nami vybavíte základné služby z domu v pracovných dňoch v čase 8:00 – 19:00 a cez víkend včase 9:00 - 17:00. Čo vybavíte s hlasovou biometriou?

Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže byť naša Infolinka trocha viac vyťažená ako obvykle, preto vás prosíme o trpezlivosť.  Kontaktovať nás môžete aj cez chat alebo e-mailom na info@pabk.sk. Každej správe sa, samozrejme, budeme venovať.


Otváracie hodiny na našich pracoviskách

Všetky naše pracoviská banky na pošte fungujú štandardne.

Následkom neustále sa meniacej situácie môžu naše obchodné miesta pracovať v obmedzenom režime. Odporúčame vám preto vždy pred návštevou obchodného miesta overiť si aktuálne otváracie hodiny a rozsah poskytovaných služieb.

Aktuálne otváracie hodiny všetkých našich obchodných miest nájdete na https://www.postovabanka.sk/obchodne-miesta/.

Ak sa chcete vyhnúť čakaniu v rade, odporúčame dohodnúť si stretnutie na konkrétny termín. Vyplňte formulár a my sa vám ozveme.

Otváracie hodiny pobočiek 365.bank môžu byť následkom mimoriadnej situácii upravené, skontrolujte si preto otváracie hodiny na webe 365.bank.

Aktuálne opatrenia na našich obchodných miestach

Všetky naše pracoviská fungujú v štandardnom režime podľa aktuálne platných nariadení. 

Pri návšteve obchodného miesta dbajte, prosím, na zdravie seba aj našich pracovníkov a majte prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2. V prípade nedodržania môže byť klient požiadaný o opustenie priestoru obchodného miesta.

Rovnako prosíme o dodržiavanie odstupu 2 m.

Pri vstupe na naše pracoviská použite, prosím, dezinfekciu rúk, ak náhodou žiadnu nemáte pri sebe, pokojne použite našu.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás.

 

Odklad splátok 

V prípade, že ste sa dostali do ťažkej situácie a  nedokážete riadne splácať úver, je tu možnosť odkladu splátok úveru. Najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa odkladu splátok nájdete v našom Sprievodcovi.

Často kladené otázky

Zoznam úkonov, ktoré viete vybaviť bez návštevy obchodného miesta, ak už máte Hlasovú biometriu alebo Diskrétny údaj, nájdete na tomto linku.

Ak ich nemáte, odporúčame ich aktiváciu pri najbližšej návšteve predajného miesta. Rovnako namiesto osobnej návštevy využívajte Mobilnú aplikáciu a Internet banking. Pozrite si, čo všetko vybavíte z domu online, kdekoľvek sa nachádzate.

Klienti s aktuálnymi údajmi vedenými v banke (občiansky preukaz) môžu požiadať o úver aj telefonicky na Infolinke na *6500 alebo online cez Internet banking. Z pohodlia domova tak môžete vybaviť všetko od podania žiadosti až po načerpanie úveru.

Počas trvania karantény by ľudia nemali vychádzať z domu, aby neohrozili iných, a to platí aj v prípade výberu z bankomatov. Po uplynutí doby karantény a v prípade nepotvrdenia nákazy koronavírusom si môžete prísť peniaze vybrať do jednej z našich pobočiek 365.bank či na pracovisko banky na pošte. Pred návštevou si pozrite upravené otváracie hodiny v súvislosti s mimoriadnou situáciou, ktoré nájdete tu: https://www.postovabanka.sk/obchodne-miesta/, a, prosíme, dodržujte naše bezpečnostné opatrenia, ktorými ochránite seba, našich kolegov aj druhých. Pri vstupe do pobočky majte prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2. V prípade nedodržania môže byť klient požiadaný o opustenie priestoru obchodného miesta.

Vaše zdravie a bezpečnosť našich klientov je prvoradá, preto nás kontaktujte telefonicky alebo nám napíšte na info@pabk.sk a dohodneme si náhradný termín, prípadne nájdeme iné riešenie.