Mobilná aplikácia Poštovej banky spustená

Dobre vieme, že klienti dnes už nechcú kvôli bežným transakciám chodiť do banky a potrebujú si všetko vybaviť takmer na jeden klik. Poštová banka sa od januára otvorila mladším generáciám, a preto prvým nevyhnutným krokom je spustenie mobilnej aplikácie.

Od februára je možné stiahnuť si ju či už v obchode App Store pre operačné systémy iOS od verzie 8.0 a vyššie, alebo v obchode Google Play pre operačné systémy Android od verzie 4.1. a vyššie.

Mobilná aplikácia Poštovej banky má jednoduché ovládanie a komfortnú správu vašich financií. Vďaka nej máte dokonalý prehľad o stave všetkých účtov a ďalšie užitočné informácie vždy poruke.

Aplikáciu môžu po stiahnutí používať všetci klienti (fyzické osoby) Poštovej banky, ktorí majú zriadenú službu Internet banking. Pre aktiváciu aplikácie je potrebné zadať vaše prihlasovacie meno a heslo, ktorým sa bežne prihlasujete do Internet bankingu. Po aktivácii si zvoľte svoj PIN kód, s ktorým sa budete jednoducho prihlasovať do aplikácie a aj potvrdzovať platby. Výhody mobilnej aplikácie Poštovej banky:

  • Aktuálny prehľad zostatkov na účtoch spolu s históriou transakcií.
  • Rýchle zadávanie prevodných príkazov pomocou skenovania QR kódov, jednoduché načítanie čísla účtu pomocou IBAN skeneru alebo skenovanie poštového ePOUKAZU pomocou skenera čiarových kódov.
  • Pri prijatej úhrade možno jednoducho odpovedať prevodným príkazom na protiúčet zadaním novej platby.
  • Zoznam všetkých pobočiek, bankomatov, pôšt a POŠTOMATOV s možnosťou navigácie k najbližším miestam pomocou reality prenášanej z kamery mobilného telefónu.
  • Informácie o vašich sporiacich produktoch, platobných kartách ako aj úveroch .
  • Cez aplikáciu môžete používať máte k dispozícii úverovú kalkulačku.
  • S aplikáciou máte vždy k dispozícii kurzový lístok s menovou kalkulačkou.
  • V prípade akýchkoľvek otázok sú vám k dispozícii naši operátori cez online chat priamo v aplikácii.

Ak máte ďalšie otázky k novej aplikácii, prosím, kontaktujte nás na INFOLINKE 0850 00 6500 alebo *6500, prípadne navštívte ktorúkoľvek pobočku Poštovej banky a radi Vám pomôžeme.

Stiahnite si aplikáciu:

Appstore

Gplay