Navštevujete pobočku na Námestí SNP v Bratislave? V decembri nás tam už nenájdete

Informáciu o tom, že pre vás otvárame nové pobočky, ste sa mohli dočítať v našom blogu – Otvárame nové pobočky po celom Slovensku. Niektoré z nich otvárame v obchodných centrách, čím zlepšujeme nielen dostupnosť vďaka predĺženým otváracím hodinám, ale aj vďaka lepším možnostiam na parkovanie.

Už dva mesiace sme k vám o krok bližšie vďaka novej pobočke v OC Eurovea v Bratislave. Je modernejšia a dostupnejšia. Jej služby môžete navyše využívať v rozšírenom otváracom čase – každý pracovný deň aj počas víkendov od 10.00 – 20.00 hodiny. Návštevu v pobočke vám uľahčí aj bezplatné 3-hodinové parkovanie v podzemných garážach.

Budeme radi, ak našu novú pobočku navštívite aj v prípade, že využívate služby pobočky na Námestí SNP 35, pretože jej prevádzku od 27. 11. 2020 rušíme.  

Otváracie hodiny či možnosť rezervovať si termín na pobočku v OC Eurovea nájdete na www.postovabanka.sk/obchodne-miesta.

Veríme, že si k novej pobočke v OC Eurovea nájdete cestu. V prípade otázok sme tu pre vás na Infolinke 0850 00 6500 alebo na našich pobočkách, kde vám naši kolegovia so všetkým radi pomôžu.