Blog

Najnovšie články

Zoznámte sa s Bezpečnými platbami. Aplikáciou na bezpečné a pohodlné platenie kartou na internete

Keď sme vyrastali, o nakupovaní na internete sme mohli len snívať. Dnes už táto moderná a pohodlná aktivita patrí k nášmu bežnému životu.  Aj my v banke jej venujeme viac energie a zvyšujeme bezpečnosť online nákupov. Ako? Čítajte ďalej.

celý článok

Rozhovor: Štúdium v zahraničí nemusí byť finančne náročné

Ak vám záleží na vzdelaní vášho dieťaťa či vnúčaťa a chcete mu dopriať štúdium na najlepších zahraničných univerzitách na svete, prečítajte si rozhovor s kolegom Martinom, ktorý porozpráva o možnostiach financovania štúdia v zahraničí - sám si ho totiž vyskúšal.

celý článok

Otvárame nové pobočky po celom Slovensku

Sme k vám opäť bližšie. Od septembra otvárame nové pobočky a rozširujeme sieť bankomatov po celom Slovensku. Pozrite sa, kde všade nás po novom nájdete a my a radi vás uvidíme, či už potrebujete nový účet, nasporiť si s nami na alebo si požičať na krajšiu kúpeľňu.

celý článok

5 vecí, ktoré ste o platbe mobilom (možno) nevedeli

Bezkontaktný výber hotovosti z bankomatu Až v 205 bankomatoch si dnes viete vybrať hotovosť mobilom bez toho, že by ste mali platobnú kartu fyzicky pri sebe. Na našom webe nájdete aj jednoduchý návod, ako na to. Pohodlný a bezpečný výber hotovosti sa oplatí vyskúšať!  Nákupy nielen v obchodoc...

celý článok

5 vecí, ktoré by mal každý študent riešiť so svojou bankou

Začiatok školského roka aj zimného semestra máme pred sebou. Aké záležitosti týkajúce sa financií by mal študent riešiť a v čom sa môže spoľahnúť na služby banky? Čítajte ďalej a dozviete sa, kam si uložiť výplatu z brigády, ako získať účet zadarmo či ako sa dá ušetriť počas študentského života.

celý článok

Ako cestovať udržateľnejšie nielen v lete

Šetrné a udržateľné správanie sa netýka len kozmetiky, oblečenia či jedla. Čoraz častejšie sa tento pojem spája práve s cestovaním. Dobro sa nosí aj na cestách okolo sveta, preto sme pripravili článok, ako začať cestovať o čosi udržateľnejšie a zodpovednejšie.

celý článok

Tipy a triky, ktoré využijete počas dovolenky na Slovensku

Viete čo robiť, ak počas dovolenky na Slovensku stratíte kartu, či ako sa čo najrýchlejšie dostanete k hotovosti, ak na blízku nie je bankomat? Pribaľte si na cestu aj praktické rady, ktoré nájdete v tomto blogu.

celý článok

Ako si vybaviť hypotéku v Poštovej banke

S riešením nového bývania alebo refinancovaním hypotéky pomáhame našim klientom už roky. Vždy nás teší, keď vás môžeme sprevádzať celým procesom vybavenia hypotéky a byť vaším partnerom na ceste za novým bývaním. Pripravili sme vám jednoduchý návod, ako si vybaviť úver na bývanie v Poštovej banke...

celý článok

Ako predísť úrazom počas letných prázdnin

Školský rok sa skončil a letné prázdniny sú v plnom prúde. Zo slnečného počasia, výletov a dovoleniek nemáme radosť iba my, ale aj naši najmenší. Práve deťom však v tomto období hrozí aj viac zranení. Spísali sme pre vás užitočné tipy proti úrazom doma, ako aj v prírode, určite sa vám prídu vhod.

celý článok

Dovolenka na Slovensku: Vieme, kam vyraziť.

Tento rok nás mnohých čaká dovolenka na domácej pôde. Našťastie nám toho naše malebné Slovensko ponúka mnoho – hrady, zámky, turistiku či prírodné jazerá. Viete, kam toto leto vyrazíte? Ak nie, prečítajte si tipy na obľúbené slovenské destinácie od našich kolegov.

celý článok
Staršie blogy