Blog

Najnovšie články

Rozhovor: Vedia Slováci oceniť starostlivosť o klienta?

Vyspovedali sme Head of CX Petra Oláša a dozvedeli sa nielen to, akí zákazníci sme my, Slováci, ale aj to, ako pristupujeme k Vašim podnetom a hodnoteniam.

celý článok

Eko Vianoce? Vieme, ako na to

Túžite po tom, aby boli vaše sviatky tento rok šetrnejšie nielen k peňaženke, ale aj k životnému prostrediu? Vyskúšajte niektoré z našich tipov pre udržateľné Vianoce a vyhnite zbytočnému stresu z nerozhodnosti či typického zhonu nielen teraz, ale aj po ďalšie roky.

celý článok

Prečo sa v novembri oplatí platiť kartou?

Žiadne mince ani bankovky. Dá sa platiť bezhotovostne aj inak než platobnou kartou? Aké sú výhody takéhoto platenia? V tomto blogu nájdete odpovede aj na tieto otázky a navyše aj lákavé súťaže s programom Peniaze s5, vďaka ktorým môžete vyhrať aj stovky eur!

celý článok

Dobro sa nosí v šatníku aj kuchyni

Jesenný splín nás od konania dobrých aktivít neodradil, práve naopak. Spoločne sa nám podarilo zorganizovať až tri eko aktivity – zbierku šatstva pre Zariadenie sociálnych služieb ROSA, prvý SWAP oblečenia na našej centrále a otvorenie komunitnej špajze. Nie nadarmo sa hovorí, že keď vás práca ba...

celý článok

Rozhovor: Všetko o zmenách pri bezkontaktnom platení

Nedávno sme prešli na nový spôsob overovania platieb, ktorý je daný európskou legislatívou práve na účely zvýšenia vašej bezpečnosti. V tomto rozhovore s Melindou Burdanovou, riaditeľkou odboru retailových produktov, sa dočítate nielen to, ako táto zmena ovplyvní váš každodenný život, ale aj o ďa...

celý článok

5 vecí, ktoré by mal každý študent riešiť so svojou bankou

Začiatok školského roka aj zimného semestra už máme za sebou. Aké záležitosti týkajúce sa financií by mal študent riešiť a v čom sa môže spoľahnúť na služby banky? Čítajte ďalej a dozviete sa, kam si uložiť výplatu z brigády či ako jednoducho ušetriť počas študentského života.

celý článok

Prečo by sme sa práve my mali stať Najzamestnávateľom?

Aj tento rok bojujeme o titul Najzamestnávateľ roka 2019. Prečo si myslíme, že nám tento titul patrí sa dočítate nižšie. Tretie aj druhé miesto sme už obsadili a veríme, že práve tento rok bude ten "zlatý". Vopred ďakujeme za všetky vaše hlasy.

celý článok

Ako si udržať work-life-balance? Vyskúšajte DOBROvoľníctvo

Vďaka dobrovoľníckym aktivitám majú naši kolegovia možnosť pomáhať rôznym neziskovým organizáciám a zároveň pracovať na svojej psychohygiene. Prečítajte si viac a inšpirujte sa našimi aktivitami aj vy.

celý článok

Modernizácia bankomatov: tieto novinky vám uľahčia "spolužitie" s bankou

V priebehu necelého pól roka sa nám podarilo vymeniť až 40 % našich bankomatov za nové. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá, a aj veľká modernizácia bankomatovej siete je jednou z aktivít, ktorá sa udiala na základe vašich podnetov. Ďakujeme! Teraz môžete využívať služby bankomatov ešte pohodln...

celý článok

Ako vysvetliť smart platby mamke a nezblázniť sa z toho

Že smart platby nie sú pre mamku? Tu je návod, ako zachovať chladnú hlavu aj pri tých najneočakávanejších otázkach. Ktorá scénka vám je najviac povedomá? Kliknite na obrázok pre zobrazenie vo väčšom rozlíšení. 

celý článok
Staršie blogy