Blog

Najnovšie články

Kľúč k zvládaniu stresu máme v rukách my sami. Ako na to?

Sme zvyknutí žiť rýchlo a v neustálom napätí, preťažení a v zhone. Hneď ako otvoríme oči, nabieha nám zoznam povinností, úloh, aktivít, ktoré nevyhnutne musíme stihnúť, vybaviť alebo zabezpečiť. Komu zavolať, čo nakúpiť – okamžite sa spúšťa pocit, že sme v tiesni a zas sa niekam náhlime. 

celý článok

Ako ušetriť v domácnosti

Výdavky za bývanie a energie vedia byť pre domácnosť zaťažujúce nielen v súčasnej situácii, ale v ktoromkoľvek životnom období. Vedeli ste, že až štvrtina výdavkov slovenských domácností ide práve na uhradenie výdavkov za náklady na bývanie? Ak chcete vedieť, ako si poradiť so zhoršenou finančnou...

celý článok

6 dôvodov, prečo platiť mobilom či hodinkami

Platenie môže byť vďaka mobilu či hodinkám ešte jednoduchšie. Nebojte sa nechať kartu doma a vyskúšať práve tento bezpečný, jednoduchý a rýchly spôsob platenia. V tomto blogu sa dočítate, čo majú naši klienti na smart platbách najradšej.  

celý článok

Ako zaplatiť kartou pri nákupe cez internet?

Platenie kartou v kamenných obchodoch je pre väčšinu z nás už bežnou záležitosťou. Hoci počet aj objem nákupov na internete z roka na rok rastie, nie každý platbu kartou online v e-shope už realizoval.

celý článok

Ako pracovať v tíme bez stretávania?

Niektorí kolegovia, ba až celé tímy sa ocitli na home officoch a do budovy na svoje pracovné miesto chodia minimálne alebo vôbec. Rýchlo a flexibilne sme sa prispôsobili fungovaniu na diaľku, či už za pomoci telefonátov alebo rôznych videohovorov. So stratou fyzického kontaktu však postupne prich...

celý článok

Všetko, čo potrebujete vedieť o bezúročnej pôžičke

Ak ste sa v dôsledku mimoriadnej situácie dostali do finančných ťažkostí, pomôžeme vám prekonať toto kritické obdobie formou bezúročnej pôžičky s možnosťou odkladu splátok, či už ste spotrebiteľ alebo podnikateľ. Pretože tu sme doma, tu pomáhame.

celý článok

Pozrite si, čo všetko vybavíte z domu ONLINE

Či už patríte k tým, ktorí si bez internetbankingu a či mobilnej aplikácie nevedia predstaviť život, alebo sa k ich využívaniu ešte len odhodlávate, pripravili sme pre vás komplexný prehľad, čo všetko vďaka internetbankingu zistíte alebo vybavíte – pohodlne a bezpečne.

celý článok

Aktuálne informácie k odkladu splátok

Na základe rokovaní vlády s predstaviteľmi Slovenskej bankovej asociácie bude predložený na schválenie návrh zákona, ktorý upraví podmienky odkladu splátok v súvislosti s mimoriadnou situáciou spojenou s koronavírusom.

celý článok

Čo by ste mali vedieť o odklade splátok

Počúvame vás a pomáhame s riešením vašich problémov aj počas mimoriadnej situácie. Keďže v posledných dňoch sa stretávame so zvýšeným záujmom o odklad splátok na spotrebiteľských, ale aj hypotekárnych úveroch (úver na bývanie), rozhodli sme vysvetliť vám celý proces podania žiadosti.

celý článok

Ako si spríjemniť čas strávený doma? Pozrite si naše knižné tipy.

V týchto dňoch trávime väčšinu času doma. Ako si ho spríjemniť? My v tom máme jasno – dobrou knihou. Po tipy na kvalitnú literatúru sme nemuseli ísť ďaleko, pozrite sa, čo doma čítame my :) Nezabudnite, že knihu si dnes jednoducho kúpite online a prečítať ju možno aj elektronicky, bez nutnosti ná...

celý článok
Staršie blogy