Blog

Najnovšie články

Tipy a triky, ktoré využijete počas dovolenky na Slovensku

Viete čo robiť, ak počas dovolenky na Slovensku stratíte kartu, či ako sa čo najrýchlejšie dostanete k hotovosti, ak na blízku nie je bankomat? Pribaľte si na cestu aj praktické rady, ktoré nájdete v tomto blogu.

celý článok

Ako si vybaviť hypotéku v Poštovej banke

S riešením nového bývania alebo refinancovaním hypotéky pomáhame našim klientom už roky. Vždy nás teší, keď vás môžeme sprevádzať celým procesom vybavenia hypotéky a byť vaším partnerom na ceste za novým bývaním. Pripravili sme vám jednoduchý návod, ako si vybaviť úver na bývanie v Poštovej banke...

celý článok

Ako predísť úrazom počas letných prázdnin

Školský rok sa skončil a letné prázdniny sú v plnom prúde. Zo slnečného počasia, výletov a dovoleniek nemáme radosť iba my, ale aj naši najmenší. Práve deťom však v tomto období hrozí aj viac zranení. Spísali sme pre vás užitočné tipy proti úrazom doma, ako aj v prírode, určite sa vám prídu vhod.

celý článok

Dovolenka na Slovensku: Vieme, kam vyraziť.

Tento rok nás mnohých čaká dovolenka na domácej pôde. Našťastie nám toho naše malebné Slovensko ponúka mnoho – hrady, zámky, turistiku či prírodné jazerá. Viete, kam toto leto vyrazíte? Ak nie, prečítajte si tipy na obľúbené slovenské destinácie od našich kolegov.

celý článok

Rozhovor: Na čo si dať pozor pri odklade splátok?

Koronakrízu sme pocítili všetci, ale najmä rodiny, ktoré prišli o časť príjmu, kvôli čomu majú alebo v blízkej budúcnosti môžu mať problém splácať svoje úvery. Na každú dieru však existuje záplata a ani kvôli dočasnej platobnej neschopnosti nemusíte prísť o strechu nad hlavou, ak o tom s bankou v...

celý článok

Seriál o bývaní: Kúpa nehnuteľnosti na vlastnú päsť, alebo s realitnou kanceláriou?

Väčšina z nás túži pri kúpe nehnuteľnosti ušetriť čo najviac peňazí, a preto pri hľadaní nového bývania nastane čas rozhodnúť sa, či využijete služby realitnej kancelárie, alebo si poradíte na vlastnú päsť. V tomto blogu sme pre vás spísali výhody spolupráce s realitným agentom, ale aj to, na čo...

celý článok

Využívate odmeny naozaj naplno?

Vďaka programu Peniaze s5 s nami pravidelne šetrí už takmer 60 000 klientov. Tento program však toho dokáže oveľa viac, než len dávať odmeny za platby kartou. Okrem zliav nájdete v aplikácii aj špeciálne odmeny a najnovšie vás za nákup u vybraných obchodníkov odmeníme aj darčekom.

celý článok

Kľúč k zvládaniu stresu máme v rukách my sami. Ako na to?

Sme zvyknutí žiť rýchlo a v neustálom napätí, preťažení a v zhone. Hneď ako otvoríme oči, nabieha nám zoznam povinností, úloh, aktivít, ktoré nevyhnutne musíme stihnúť, vybaviť alebo zabezpečiť. Komu zavolať, čo nakúpiť – okamžite sa spúšťa pocit, že sme v tiesni a zas sa niekam náhlime. 

celý článok

Ako ušetriť v domácnosti

Výdavky za bývanie a energie vedia byť pre domácnosť zaťažujúce nielen v súčasnej situácii, ale v ktoromkoľvek životnom období. Vedeli ste, že až štvrtina výdavkov slovenských domácností ide práve na uhradenie výdavkov za náklady na bývanie? Ak chcete vedieť, ako si poradiť so zhoršenou finančnou...

celý článok

6 dôvodov, prečo platiť mobilom či hodinkami

Platenie môže byť vďaka mobilu či hodinkám ešte jednoduchšie. Nebojte sa nechať kartu doma a vyskúšať práve tento bezpečný, jednoduchý a rýchly spôsob platenia. V tomto blogu sa dočítate, čo majú naši klienti na smart platbách najradšej.  

celý článok
Staršie blogy