Klienti našej digitálnej banky 365.bank milujú platenie kartou. Prečo? Nielenže je pohodlnejšie a bezpečnejšie, navyše sa jej používaním môžu zapojiť do súťaží o parádne výhry. Za všetkým stojí program 365.specials, ktorý vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

365.specials je program, vďaka ktorému 365-ka svojim klientom prináša súťaže o naozaj hodnotné ceny. Za používanie 365 platobnej karty od Mastercard si už klienti mohli zasúťažiť o rôzne výlety, wellness pobyty, elektronické bicykle či kolobežky, ale aj o smart zariadenia a inú elektrotechniku. Súťaže sú veľmi obľúbené a zapája sa do nich čoraz viac klientov. Okrem účtu bez podmienok a bez poplatkov či odmien za platenie kartou toho môžu klienti využiť oveľa viac.

Súťaže sa konajú pravidelne a podmienky zapojenia sa sú veľmi jednoduché. Stačí sa registrovať na webe a splniť ďalšie podmienky. Tie sa samozrejme týkajú vykonania určitého počtu platieb s 365 kartou. To však nie je žiadny problém, veď stači zaplatiť za kávu, nákup potravín či benzín za deň a tri platby kartou máte na konte.

Program 365.specials nedávno ocenili aj odborníci z Mastercard a na konte našej 365.bank pribudlo ocenenie Advisors Special Mention 2020 v Mastercard Awards 2020. Zaslúžili si ho za dlhodobý a efektívny prístup pri rozaktívňovaní klientov práve vďaka programu 365.specials. Cena teda patrí aj aktívnym klientom.

 

A čo vy? Platíte kartou, alebo dávate prednosť hotovosti? Hoci v Poštovej banke podobný program odmeňovania zatiaľ nemáme, motiváciou do používania svojej platobnej karty môže byť práve pohodlnosť, rýchlosť a bezpečnosť. Navyše, v časoch pandémie aj zvýšená hygiena, nakoľko mince a hotovosť sú nositeľom baktérií a nečistôt.

U nás si môžete vyskúšať aj smartplatby. Ak bez mobilu neopustíte dom, prečo v ňom nenosiť aj svoju platobnú kartu? Peňaženku môžete nechať pokojne doma a uľahčiť si platenie aj váhu kabelky či vrecka. O bezpečnosť vašich peňazí sa nemusíte obávať a ak potrebujete našu radu, sme tu pre vás.