Vianočné sviatky sa blížia a spolu s nimi v mnohých prípadoch aj honba za najlepším darčekom pre svojich milovaných. Veď každý z nás chce poskytnúť  najbližším čo najštedrejšiu vianočnú nádielku. No práve z tohto dôvodu sú Vianoce každoročne aj ťažkou skúškou pre rodinný rozpočet väčšiny domácností. Ľudia si chcú dopriať viac a mnohí tesne pred sviatkami spanikária a urobia aj nepremyslené rozhodnutia. Často Ide o impulzívne nakupovanie, ktoré môže naštrbiť ďalšie, oveľa dôležitejšie finančné plány domácnosti.

Obdobie pandémie nás naučilo uvedomovať si viac ako kedykoľvek predtým, že najdôležitejšie je zdravie. A práve vianočné obdobie by nemalo byť len o materiálnych veciach a veľkých daroch, ale predovšetkým o čase strávenom so svojimi najbližšími... Určite neodporúčame zadlžovať sa kvôli Vianociam a darčeky pre svojich blízkych nakupovať vďaka úverom. Ideálnym riešením je, samozrejme, tvoriť si finančnú rezervu počas celého roka. Ak to je možné, rozdeliť si ju na viac častí, napr. financie na servis auta,  dovolenku, neočakávané výdavky alebo na vianočné darčeky.

Pôžičky odporúčame iba na dlhodobo plánované výdavky alebo, naopak, na tie neočakávané (napr. pokazené auto), pre ktoré nemáte vytvorenú dostatočnú finančnú rezervu.

Vhodnou alternatívou je spojenie nevyhnutného s príjemným, t. j. pod vianočný stromček si darovať jeden spoločný darček, na ktorý možno dlhšie sporíte alebo je potrebný do domácnosti. Prečo si nedarovať a požičať si na niečo užitočné? Predsa nová práčka, malá plánovaná renovácia bývania či náhly servis auta môžu potešiť celú rodinu a zároveň vyriešia rodinné ťažkosti.

V prípade, že aj vás zastihli neočakávané výdavky alebo by ste vianočné obdobie chceli využiť na kúpu niečoho užitočného, máme pre vás finančné riešenie, ako si požičať a nezaplatiť nič navyše. Našim klientom ponúkame Pôžičku s úrokom 0 %. Výnimočná je najmä v tom, že počas 20 mesiacov splácania nepreplatíte ani euro navyše. Ponuka úveru obsahuje totiž samé nuly – úrok 0 % ročnepoplatky 0 eur (pri čerpaní na osobný účet Poštovej banky), a teda RPMN - celkové náklady spojené s úverom sú tiež nulové. Princíp splácania je veľmi jednoduchý. Môžete si vybrať tri výšky súm a to 600800 a 1 000 eur so splatnosťou 20 mesiacov. Mesačne budete splácať 3040 alebo 50 eur, podľa výšky istiny úveru, a teda nezaplatíte nič navyše. Reálne splatíte len to, čo si požičiate.

O pôžičku viete požiadať na ktoromkoľvek pracovisku banky na pošte alebo nám môžete nechať kontakt a my sa vám ozveme. Viac informácií o Pôžičke s úrokom 0 % nájdete na našom webe alebo volajte na Infolinku 0850 700 999.

Kompletné podmienky na získanie Pôžičky s úrokom 0 % sú uvedené v štatúte kampane.

 

Reprezentatívny príklad:  Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 1 000 €, s úrokovou sadzbou 0,00 % p. a.*, s dobou splatnosti 20 mesiacov, s počtom mesačných plátok 20 vo výške 50 €, bez poplatku za poskytnutie úveru* je ročná percentuálna miera nákladov 0 % (RPMN). Celková suma, ktorú klient uhradí, predstavuje 1 000 €. Výška splátky je uvedená bez poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.

* Pri čerpaní a splácaní z osobného účtu v Poštovej banke, ktorý je spoplatnený v zmysle aktuálneho sadzobníka. Všetky informácie o získaní pôžičky s úrokom 0 % p. a. a štatút ku kampani nájdete na  https://www.postovabanka.sk/uvery-a-pozicky/pozicky-na-cokolvek/pozicka-za-0/.