Rekonštrukcia bývania, kúpa nového auta, cesta okolo sveta. Realizácia našich snov nás často stojí výdavky plánované, ale aj tie nepredvídateľné, ktoré nás môžu stáť viac peňazí, ako aktuálne máme. V takom prípade sme tu pre vás a radi vám v tejto situácii poradíme a pomôžeme.

Prostredníctvom spotrebných úverov už niekoľko rokov pomáhame ľuďom v rôznych životných situáciách. Sme spoľahlivým partnerom počas celého procesu získania a splácania úveru. Chápeme, ak máte pred pôžičkou rešpekt alebo obavy a celý proces sa vám zdá náročný. Je to prirodzené a ľudské. Preto sme pre vás pripravili jednoduchý návod, ako si vybaviť úver v Poštovej banke jednoducho a bez obáv.

Skôr než začnete

Naša Dobrá pôžička je tá správna voľba! Požiadať o ňu môžete na našich predajných miestach alebo priamo z pohodlia vášho domova.

Ak uprednostníte žiadosť z domova, zavolajte na infolinku *6500 kedykoľvek medzi 7:00 a 22:00 vrátane víkendov mimo sviatkov. Spolu s našimi šikovnými operátormi vyberiete najvýhodnejšie riešenie, spíšete žiadosť a vo väčšine prípadov sa ihneď dozviete, či sme vašu žiadosť schválili. Nasleduje podpísanie zmlúv na predajnom mieste v termíne, ktorý vám najviac vyhovuje. Budeme sa na vás tešiť.

Pri žiadosti z predajného miesta si vopred dohodnite stretnutie, alebo na čísle *6500 budete vybavení prednostne a ušetríte svoj čas. Celý proces prebieha len v 3 krokoch:

1.Žiadosť

V prvom kroku vypíšete Žiadosť o spotrebiteľský úver. Prosíme vás o zadanie čo najpresnejších a pravdivých informácií, čím urýchlite proces vybavenia a schválenia. Ak ste zamestnanec v Slovenskej republike, stačí vám len občiansky preukaz.

Počas vypisovania žiadosti vám bude k dispozícii jeden z našich skúsených kolegov, ktorý vás bude sprevádzať celým procesom, pomôže vybrať ten najvhodnejší variant a ochotne zodpovie všetky vaše otázky. Vyplnenie žiadosti zvyčajne zaberie len niekoľko minút.

2.Posúdenie

Teraz sme na rade my! Posúdime vašu žiadosť o spotrebiteľský úver. Väčšina našich klientov sa výsledok dozvie už v priebehu niekoľkých minútpriamo počas návštevy predajného miesta. Vy zatiaľ relaxujete pri šálke kávy a mrknete sa na to, čo všetko ponúka svojim klientom naša banka. Následne podpíšete potrebné zmluvy a ďalšie dokumenty. Niektoré z nich dostanete e-mailom, pretože šetríme našu planétu. Ak posúdenie neprebehne počas vašej návštevy, o výsledku spracovania žiadosti vás bude informovať kolega, s ktorým ste úver vybavovali.  

3. Schválenie

Gratulujeme! Teraz už môžete investovať a splniť si svoj sen. Ak vám budeme posielať peniaze na účet v Poštovej banke, budete ich mať skôr než sa stihnete z predajného miesta vrátiť domov. V prípade, že vám ich budeme posielať na účet v inej banke, bude to trvať o niečo dlhšie.

Veríme, že žiadosť o spotrebiteľský úver už pre vás nie je žiadnym strašiakom, práve naopak – všetko je zrozumiteľné a jasné. Ak máte predsa len nejaké otázky, sme tu pre vás na našej infolinke *6500 alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste. Čakáme na vás s úsmevom .