Ako si vybaviť úver v Poštovej banke

Rekonštrukcia bývania, kúpa nového auta, cesta okolo sveta. Realizácia našich snov nás často stojí výdavky plánované, ale aj tie nepredvídateľné, ktoré nás môžu stáť viac peňazí, ako aktuálne máme. V takom prípade sme tu pre vás a radi vám v tejto situácii poradíme a pomôžeme.

Prostredníctvom spotrebných úverov už niekoľko rokov pomáhame ľuďom v rôznych životných situáciách. Sme spoľahlivým partnerom počas celého procesu získania a splácania úveru. Chápeme, ak máte pred pôžičkou rešpekt alebo obavy a celý proces sa vám zdá náročný. Je to prirodzené a ľudské. Preto sme pre vás pripravili jednoduchý návod, ako si vybaviť úver v Poštovej banke jednoducho a bez obáv.

Skôr než začnete

Naša Dobrá pôžička je tá správna voľba! Požiadať o ňu môžete na našich predajných miestach alebo priamo z pohodlia vášho domova.

Ak uprednostníte žiadosť z domova, zavolajte na infolinku *6500 kedykoľvek medzi 7:00 a 22:00 vrátane víkendov mimo sviatkov. Spolu s našimi šikovnými operátormi vyberiete najvýhodnejšie riešenie, spíšete žiadosť a vo väčšine prípadov sa ihneď dozviete, či sme vašu žiadosť schválili. Nasleduje podpísanie zmlúv na predajnom mieste v termíne, ktorý vám najviac vyhovuje. Budeme sa na vás tešiť.

Pri žiadosti z predajného miesta si vopred dohodnite stretnutie, alebo na čísle *6500 budete vybavení prednostne a ušetríte svoj čas . Celý proces prebieha len v 3 krokoch:

1.    Žiadosť

V prvom kroku vypíšete Žiadosť o spotrebiteľský úver. Prosíme vás o zadanie čo najpresnejších a pravdivých informácií, čím urýchlite proces vybavenia a schválenia. Ak ste zamestnanec v Slovenskej republike, stačí vám len občiansky preukaz.

Počas vypisovania žiadosti vám bude k dispozícii jeden z našich skúsených kolegov, ktorý vás bude sprevádzať celým procesom, pomôže vybrať ten najvhodnejší variant a ochotne zodpovie všetky vaše otázky. Vyplnenie žiadosti zvyčajne zaberie len niekoľko minút.

2.    Posúdenie

Teraz sme na rade my! Posúdime vašu žiadosť o spotrebiteľský úver. Väčšina našich klientov sa výsledok dozvie už v priebehu niekoľkých minút, priamo počas návštevy predajného miesta. Vy zatiaľ relaxujete pri šálke kávy a mrknete sa na to, čo všetko ponúka svojim klientom naša banka. Následne podpíšete potrebné zmluvy a ďalšie dokumenty. Niektoré z nich dostanete e-mailom, pretože šetríme našu planétu. Ak posúdenie neprebehne počas vašej návštevy, o výsledku spracovania žiadosti vás bude informovať kolega, s ktorým ste úver vybavovali.  

3.    Schválenie

Gratulujeme! Teraz už môžete investovať a splniť si svoj sen. Ak vám budeme posielať peniaze na účet v Poštovej banke, budete ich mať skôr než sa stihnete z predajného miesta vrátiť domov. V prípade, že vám ich budeme posielať na účet v inej banke, bude to trvať o niečo dlhšie.

Veríme, že žiadosť o spotrebiteľský úver už pre vás nie je žiadnym strašiakom, práve naopak – všetko je zrozumiteľné a jasné. Ak máte predsa len nejaké otázky, sme tu pre vás na našej infolinke *6500 alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste. Čakáme na vás s úsmevom  .