Čo by ste povedali na to, keby vám banka po založení účtu poslala odmenu až do 30 eur, alebo pripravila súťaž o 365 parádnych cien? 365.bank ponúka svojim klientom okrem zaujímavých služieb aj iné benefity. Čítajte ďalej a dozviete sa aké.

 

Získanie odmeny za kamarátov

 

Trišesťpäťka pre svojich klientov pravidelne pripravuje tzv. pozývacie kampane. Ak v určenom čase pozvete svojich známych do 365 cez špeciálny link alebo pozývací kód, ktorý nájdete priamo v aplikácii, môžete na účet dostať odmenu vy, aj pozvaní. Odmena sa pohybuje až do 15 eur a vy si tak viete prilepšiť aj o 60 eur. Odmeny sa vám aj vašim známym pripíšu na účet, až keď sa stanú klientmi 365. Či práve beží pozývacia kampaň, sa dozviete priamo v aplikácii, kliknutím na váš profil (označený iniciálami) a na tlačidlo Šír lásku a 365. Samozrejme, kamarátov je možné bez odmeny pozvať do 365 kedykoľvek. :) 

 

Odmena za nový účet

 

Pamätáte si, keď ste si zakladali nový účet? Čo by ste povedali, ak by vám naň banka za jeho založenie poslala odmenu až 30 eur? 365-ka pravidelne odmeňuje nových klientov za založenie nového účtu. O kampaniach sa dozviete na webe alebo sociálnych sieťach.

 

Súťaže o parádne ceny s 365.specials

 

Okrem možnosti získania odmeny po založení účtu či za pozvanie priateľov môžete vďaka klientstvu v 365-ke vyhrať parádne ceny od smart zariadení, elektronických kolobežiek až po víkendové či wellness pobyty. Stačí používať svoju 365 kartu či mať aktivované špeciálne sporenie s názvom Syslenie. Aj teraz pre klientov beží veľkú súťaž o 365 cien. 

 

Praktické tipy pre klienta

 

Jednou z misii Trišesťpäťky je aj to, aby bolo spravovanie financií pre svojich klientov tak jednoduché, že naň v zásade nemusia vôbec myslieť. Alebo len občas. Práve na to slúžia praktické tipy, ktorými klientom pripomínajú napríklad končiaci trvalý príkaz či exspirujúci občiansky preukaz. Vy tak môžete tieto informácie pokojne vypustiť z hlavy.