Hravý a jednoduchý prístup do aplikácie

O PIE kóde, ktorý je na rozdiel od klasického PIN kódu tvorený kombináciou obrázkov EMOJIS, sme už písali v predošlom článku. Navyše, okrem tohto hravého a jednoducho zapamätateľného odomykania aplikácie sa do nej viete dostať aj pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznaním tváre.

 

 

Inteligentný zostatok

Vďaka tejto zaujímavej a jedinečnej funkcii, ktorá je medzi slovenskými bankami skôr raritou, viete svoje financie spravovať lepšie a presnejšie. Inteligentný zostatok vám zobrazuje, koľko môžete minúť do ďalšej výplaty. Ako je to možné? V 365 si môžete nastaviť trvalé príkazy, inkasá alebo pravidelné sporenie do najbližšej výplaty.

Inteligentný zostatok vám zobrazí, koľko peňazí môžete reálne minúť aj napriek automaticky odosielaným platbám, ktoré z účtu odchádzajú až neskôr v mesiaci. Aj keď vám teda peniaze za platby ešte neodišli, vidíte, koľko môžete minúť, akoby už v tomto mesiaci zbehli.

Počas mesiaca sa tak viete rozumne rozhodovať pri nákupoch a platbách s vedomím, že na jeho konci budete mať vždy dostatok financií.

 

 

Rozdeľte si účet s priateľmi či kolegami

Určite to poznáte – aby ste ušetrili čas na spoločnom obede či káve s kolegami, jeden z vás zaplatí za všetkých a potom to nasleduje: nekonečné vymáhanie doplatkov od všetkých zúčastnených. Niektorí pošlú peniažky hneď a sami, ďalších treba vyzvať a sú aj takí, ktorí sa radšej tvária, že zabudli.

Práve na uľahčenie takýchto situácií je tu skvelá funkcia 365 aplikácie, vďaka ktorej viete spoločný účet rozdeliť medzi kamarátov či kolegov a zároveň im poslať žiadosť, v ktorej si vypýtate naspäť peniaze. Každý adresát dostane notifikáciu s výškou sumy a číslom účtu, na ktorý ju má uhradiť. Jednoducho a rýchlo, na pár ťuknutí v appke.

Klienti 365.bank dostanú push notifikáciu, ktorá ich nasmeruje do mobilnej aplikácie s vopred vyplneným platobným príkazom. Ak má váš známy, od ktorého chcete vypýtať peniaze, účet v inej banke, dostane SMS notifikáciu,  ktorej prostredníctvom skopíruje IBAN a cez mobilebanking (alebo internetbanking) svojej banky vám pošle chýbajúcu sumu peňazí.

Po rozdelení platby môže klient 365-ky v histórii transakcií sledovať, kto mu už peniaze vrátil a na koho ešte čaká. „Dlžníkom“ sa môže na pár klikov jednoducho pripomenúť. Protistrana môže platbu aj odmietnuť. Napríklad, ak sa bude chcieť vyrovnať inak alebo uprednostní hotovosť. V tomto prípade dostane klient notifikáciu o zamietnutí spolu s uvedením dôvodu.

Vďaka tejto funkcii máte lepší prehľad o financiách aj výdavkoch.

 

 

Férová pôžička na pár klikov

V minulom článku sme vám predstavili produkty Sporenie a špeciálne sporenie Syslenie, teraz je na rade pôžička. Viete si predstaviť, že kvôli pôžičke nemusíte merať cestu do pobočky či podpisovať kopec papierov? V 365 banke si viete požičať doslova na pár klikov v aplikácii. Okrem pohodlného vybavenia z pohodlia domova ponúka 365-ka všetkým svojim klientom rovnaký úrok – 5 % ročne. Čo je na nej najlepšie? Nemusíte nikam chodiť, nič podpisovať a požičať si môžete na čokoľvek až do 10 000 eur.

 

 

Platiť môžete kartou, mobilom či hodinkami

365.bank je vo svete technológií a moderných „vychytávok“ zo sveta financií ako ryba vo vode. Ako prvá priniesla na slovenský trh svojim klientom všetky služby smart platieb – Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Klienti sa preto tešia nielen z klasických platieb kartou, ale aj zo smart platieb mobilom a hodinkami. A čo vy, akým platbám dávate prednosť?

 

 

 

Obľúbené Peniaze s5 ako súčasť aplikácie

Vernostný program, vďaka ktorému viete výhodne so zľavami nakúpiť u obľúbených obchodníkov, môžete poznať z Poštovej banky. Aj klienti 365-ky majú odmeňovací program k dispozícii. Výhodou je, že ponuky obchodníkov nájdu priamo v aplikácii. Na objavovanie či aktivovanie ponúk teda nevyužívajú aplikáciu navyše. 

 

Moderné push notifikácie o pohyboch na účte

O platbách sú klienti 365-ky informovaní modernými push notifikáciami, ktoré zjednodušujú a zefektívňujú prehľad o vykonaných platbách.

 

 

A čo vy, páčilo by sa vám vybavovať služby z pohodlia domova, len s mobilom v ruke? :)

Stiahntie si aplikáciu 365-ky do vášho mobilného zariadenia.

Google Apple