Myslíte, že vernosti už odzvonilo? Nie každý sa sústavne naháňa za tou najlepšou ponukou a nepremýšľa pri tom nad tým, čo nechá za sebou. Nebuďte takí ani vy a zistite, ako vás za vašu lojalitu a aktivitu odmení Poštová banka.

 

Spoločnosti, firmy či zamestnávatelia sa vás často snažia zlákať na lepšiu ponuku, nižší úrok, viac služieb, lepší plat a podobne. Ako sa však potom o vás starajú, keď už ste ich zamestnancom či klientom? Snažia sa udržať si vás? Poštová banka na svojich verných a aktívnych klientov nezabúda. Preto si pre nich pripravila produkt s názvom Veľké plus.

Veľké plus: čo to vlastne znamená?

Veľké plus je určené pre tých klientov Poštovej banky, ktorí aktívne využívajú svoj Užitočný účet. Ak takýto účet máte a využívate ho aktívne spolu s pôžičkou, povoleným prečerpaním alebo s dobrým sporením Rezerva, získate viacero výhod, ktoré nikde inde nenájdete.

Čo to znamená aktíve využívanie účtu?

Nejde o nič komplikované. Znamená to, že za mesiac uskutočníte na svojom účte debetné transakcie v minimálnej výške 200 eur. Medzi tieto transakcie zaraďujeme platby, ktoré:

  • sú uskutočnené platobnou kartou,
  • sú prostredníctvom elektronického bankovníctva (teda cez internet banking alebo mobilnú aplikáciu),
  • sú pravidelnými platbami – trvalé príkazy či inkaso.

Aké výhody vás za vernosť a aktivitu čakajú?

Výhody sa líšia podľa toho, či váš účet aktívne využívate v spojení s pôžičkou, povoleným prečerpaním alebo dobrým sporením Rezerva.

Ak máte k účtu aj povolené prečerpanie:

Tak máte možnosť získať povolené prečerpanie do 300 eur bez úroku. Všetko, čo musíte urobiť, je požiadať o tento benefit a pri aktívnom využívaní vášho osobného účtu vám ušetrený úrok každý mesiac vrátime na účet.

Ak spolu s účtom čerpáte pôžičku:

Riadne ju splácate inkasom z vášho Užitočného účtu a aktívne tento účet využívate, tak získate zľavu 1 % p.a. z úrokovej sadzby na vašej pôžičke. Rozdiel vo výške vašej pravidelnej mesačnej splátky vám vždy vrátime na účet.

Ak máte založené aj dobré sporenie Rezerva:

Tak vašou odmenou bude rovnaká suma, ako je základný úrok pripísaný na vašom dobrom sporení. Tú vám pošleme na váš aktívne využívaný Užitočný účet.

Ak sa chcete o výhodách, ktoré si pre vás Poštová banka pripravila, dozvedieť viac, prečítajte si ďalšie informácie na našej webovej stránke alebo navštívte pobočku Poštovej banky a informujte sa o tom, na čo máte vďaka vašej vernosti a aktívnosti nárok.

Poštová banka na svojich klientov nezabúda a byť verným u nás nie je z módy.