5 vecí, ktoré ste o platbe mobilom (možno) nevedeli

  • 12.08.2020
  • Blog
  • -
  • 0 min čítania

Bezkontaktný výber hotovosti z bankomatu

Až v 205 bankomatoch si dnes viete vybrať hotovosť mobilom bez toho, že by ste mali platobnú kartu fyzicky pri sebe. Na našom webe nájdete aj jednoduchý návod, ako na to. Pohodlný a bezpečný výber hotovosti sa oplatí vyskúšať! 

Contactless Atm

Nákupy nielen v obchodoch, ale aj na internete

Ak by sa vám páčilo zaplatiť rýchlejšie a jednoduchšie, či už stojíte pri pokladnici, alebo si kupujete rannú kávu, vybavte to svojím mobilom. Peňaženku nemusíte vôbec nosiť so sebou, a ak si ju už náhodou zabudnete doma, peniaze máte stále k dispozícii. Pri nákupoch na internete sa zasa môžete vyhnúť zdĺhavej platbe na dobierku či hotovosti. 

Bublina Blog 1200X300

TIP: O bezpečnom platení na internete si prečítajte v tomto blogu.

PIN a číslo karty vypustite z hlavy

Pri platbe mobilom tieto údaje vôbec nepotrebujete. Platby totiž potvrdzujete buď kódom, ktorým si bežne odblokovávate mobil, odtlačkom prsta, alebo tvárovou biometriou.

Prehľad výdavkov vždy poruke

V mobile máte vďaka smart platbám stále k dispozícií aj dokonalý prehľad o vašich výdavkoch vďaka našej aplikácii či prehľadu transakcií v aplikácii Wallet alebo Google Pay.

Bezpečnosť na prvom mieste

Možno vám napadlo, či je nahrávanie karty a platenie mobilom bezpečné. Samozrejme. Okrem toho, že smart platby spĺňajú najvyššiu úroveň bezpečnosti, sú aj diskrétne, a údaje o nich sa do vášho mobilu vôbec neukladajú. Platba mobilom je ešte bezpečnejšia ako platba kartou, pretože obchodník nemá k dispozícii žiadne údaje karty.

Ako na to?

Stačí si pridať svoju kartu do aplikácie Wallet alebo Google Pay. Jednoduchý návod nájdete na našom webe.