Dá sa na svojej banke zarobiť? Vieme, ako na to!

Páčilo by sa vám, aby banka za využívanie svojich služieb „platila“ pre zmenu vám? Spísali sme niekoľko tipov, akými sa viete obohatiť hoci aj každý deň. Poďme sa spoločne pozrieť na produkty, vďaka ktorým môžete len získať.

Poznajte výhody svojho účtu

Pamätáte si, čo vás v minulosti motivovalo otvoriť si účet vo vašej súčasnej banke? Zaujala vás reklama, alebo bola jej pobočka jednoducho najbližšie k vášmu domovu? Vďaka bankovému účtu máte jedinečnú možnosť kontrolovať svoje financie. Zároveň vám však ponúka aj množstvo UŽITOČNÝCH výhod, o ktorých by ste mali rozhodne vedieť.

Poštová banka odmeňuje svojich klientov za aktivitu. Stačí, ak mesačne miniete 200 €, čo v dnešnej dobe nie je „problém“ veru pre nikoho z nás, a získate hneď niekoľko benefitov, akými sú zníženie úrokovej sadzby na pôžičke či ODMENU navyše k sporeniu.

Keď úspory zarábajú za vás

Snívate o tom, aby vaše peniaze zarábali za vás? Máme pre vás dobré správy - je to možné a vďaka Poštovej banke aj bezpečné! Potrvá to síce určitú dobu, no na jej konci sa zaručene obohatíte vďaka výnimočnému úroku na Termínovanom vklade. Stačí si presunúť svoje úspory z vášho účtu v inej banke na Termínovaný vklad s dobou viazanosti 24 mesiacov, aktívne využívať Užitočný účet a dvojnásobný úrok je váš!

Získajte svoje peniaze späť

A tým vás nenavádzame na žiadnu nelegálnu činnosť :) Peniaze s5 je odmeňovací program Poštovej banky, vďaka ktorému vie na bežných nákupoch zarobiť každý, kto platí našou platobnou kartou. Áno, všetko kúzlo spočíva vo vašej karte a mobilnej aplikácií, takže sa už vôbec nemusíte zaoberať zľavovými knižkami, kupónmi či poukážkami. Po jednoduchej aktivácií zľavy a ešte jednoduchšej platbe kartou sa vám peniaze z nákupu vrátia späť na účet až 2x za mesiac!

Buďte aktívny na sociálnych sieťach

V online svete dnes trávime množstvo času. Návšteva sociálnych sietí sa pre mnohých z nás stala obľúbenou aktivitou nielen kvôli komunikácií s blízkymi, ale aj nástrojom na krátenie si času. Vedeli ste, že aj také obyčajné scrollovanie na Facebooku či Instagrame Poštovej banky vám dokáže priniesť atraktívne cenyStaňte sa našim fanúšikom a obohaťte sa lístkami do divadla, smartfónmi či tipmi a trikmi, vďaka ktorým rozumne ušetríte!