Dá sa na svojej banke zarobiť? Vieme, ako na to

Páčilo by sa vám, aby banka za využívanie svojich služieb „platila“ pre zmenu vám? Spísali sme niekoľko tipov, vďaka ktorým sa viete obohatiť hoci aj každý deň. Veď v súčasnosti môžete zarobiť už aj na spotrebiteľskom úvere. 

Vyskúšajte bezúročnú pôžičku

V súčasnosti klienti môžu zarobiť už aj na spotrebiteľskom úvere - napríklad v prípade prípade pôžičky s nulovým úrokom, bez poplatku za poskytnutie. Hodnota požičaných napríklad tisíc eur je totiž vyššia ako hodnota vrátenej tisícky. Kým totiž klient banke tieto peniaze splatí, ich hodnota kvôli inflácii klesne o približne 2,5 percenta ročne. „Jednoducho povedané, za požičaných tisíc eur si klient kúpi v októbri 2019 viac, ako by si kúpil o rok. Reálna hodnota požičaných peňazí pri nízkych úrokoch je teda vyššia, než hodnota peňazí, ktoré banke vráti,“ konštatuje hovorkyňa Poštovej banky Lýdia Žáčková.

Poštová banka prichádza s bezúročnou „Pôžičkou za 0  %“. Požičať sa dá 600, 800 alebo 1000 eur s úrokom 0  % ročne so splatnosťou až 20 mesiacov, bez poplatku za poskytnutie úveru. Podmienkou poskytnutia Pôžičky s úrokom 0  % ročne je čerpanie a splácanie pôžičky z účtu v Poštovej banke. Viac informácií nájdete na www.postovabanka.sk/pozicka.

Poznajte výhody svojho účtu

Pamätáte si, čo vás v minulosti motivovalo otvoriť si účet vo vašej súčasnej banke? Zaujala vás reklama, alebo bola jej pobočka jednoducho najbližšie k vášmu domovu? Vďaka bankovému účtu máte jedinečnú možnosť kontrolovať svoje financie. Zároveň vám však ponúka aj množstvo užitočných výhod, o ktorých by ste mali rozhodne vedieť.

Poštová banka odmeňuje svojich klientov za aktivitu. Stačí, ak mesačne miniete 200 €, čo v dnešnej dobe nie je „problém“ naozaj pre nikoho z nás, a získate hneď niekoľko benefitov, akými sú zníženie úrokovej sadzby na pôžičke či odmenu na termínovanom vklade a sporení.

Získajte svoje peniaze späť 

Peniaze s5 je odmeňovací program Poštovej banky, vďaka ktorému vie na bežných nákupoch zarobiť každý, kto platí našou platobnou kartou. Áno, všetko kúzlo spočíva vo vašej karte a mobilnej aplikácií, takže sa už vôbec nemusíte zaoberať zľavovými knižkami, kupónmi či poukážkami. Po jednoduchej aktivácií zľavy a ešte jednoduchšej platbe kartou sa vám peniaze z nákupu vrátia späť na účet až 2x za mesiac!

Buďte aktívny na sociálnych sieťach

V online svete dnes trávime množstvo času. Návšteva sociálnych sietí sa pre mnohých z nás stala obľúbenou aktivitou nielen kvôli komunikácií s blízkymi, ale aj nástrojom na krátenie si času. Vedeli ste, že aj také obyčajné scrollovanie na Facebooku či Instagrame Poštovej banky vám dokáže priniesť atraktívne cenyStaňte sa našim fanúšikom a obohaťte sa lístkami do divadla, smartfónmi či tipmi a trikmi, vďaka ktorým rozumne ušetríte!