Do výbavy novorodeniatka patrí aj poistenie. Čo má obsahovať

Uvažujete nad poistkou pre vaše dieťa? Ponuka poisťovní aj bánk je bohatá. Zistite, čo by v dobrej detskej poistke nemalo chýbať.

Detska Poistka

Pri narodení dieťaťa netreba myslieť iba na to, či máte kompletnú výbavu pre novorodeniatko. Či je kočík podľa vašich predstáv a ako zložíte detskú postieľku. Zamyslieť sa treba aj nad tým správnym detským poistením. Viete, čo všetko by malo obsahovať?

V Poistovni Poštovej banky nájdete detské poistenie pre nezbedníkov. Čo vám ponúka?

Čo zahŕňa komplexné detské poistenie pre nezbedníkov?

Nečakané úrazy vašich detí netrápia len vašu psychiku, ale často, bohužiaľ, aj financie. Netrápte sa okrem zdravia vášho dieťaťa ešte aj nečakanými výdavkami. Poistite sa. Pomôcť vám v tom môže aj komplexné a cenovo dostupné poistenie od Poisťovne Poštovej banky.

Aké sú jeho najväčšie výhody?

  • Detské poistenie pre nezbedníkov je platné na celom svete,
  • výšku poistnej sumy si nastavíte sami,
  • garantuje vám výšku dohodnutej poistnej sumy pri dožití (500 až 1000 eur),
  • finančne pokryje trvalé následky úrazu s rastúcim plnením až do výšky 50 tisíc eur,
  • poskytne vám denné odškodné za dobu liečenia úrazu od prvého dňa vo výške 5 eur a za každý deň liečenia (pri splnení liečby, ktorá trvá dlhšie ako dva týždne),
  • finančne vám pomôže aj počas hospitalizácie vášho dieťaťa dôsledkom úrazu a to od druhého dňa pobytu v nemocnici čiastkou 10 eur za každý jeden deň pobytu,
  • a takisto vám poskytne odškodné pri zlomeninách či popáleninách vo výške od 50 do 150 eur.

Poistná doba pri detskom poistení v Poštovej banky je od 5 do 10 rokov. Hlavné poistenie je poistenie pre prípad smrti alebo dožitia sa konca poistného obdobia. Vtedy bude vám alebo dieťaťu vyplatená poistná suma. Tá sa rokmi zvyšuje.

Samozrejme, detské poistenie pre nezbedníkov ponúka aj viacero pripoistení. V ponuke nájdete napríklad pripoistenia, ako sú: poistenie trvalých následkov úrazu, poistenie denného odškodného za dobu liečenia úrazu, poistenie hospitalizácie následkom úrazu, poistenie pre prípad popálenín a podobne.

Nenechajte nič na náhodu a ušetrite si ďalšie starosti. Aj vďaka kvalitnej poistnej ochrane.