Letná dovolenka zadarmo? So Štartovacou pôžičkou sa to dá

Nepodarilo sa vám si v priebehu roka našetriť na zaslúženú letnú dovolenku? O mori sa vám posledné roky len snívalo? Už viac to tak byť nemusí. Poštová banka si pre vás pripravila jednoduché riešenie. Štartovaciu pôžičku.

 

Hoci nás nízke teploty ešte tak celkom neopustili, mnohí z nás už majú tú milú povinnosť, že si musia v pracovnom kalendári naplánovať letné dovolenky. A tak sa aj obzeráme po rôznych výhodných ponukách letných dovoleniek. Či si chcete užiť dovolenku pri mori s poriadne vysokými teplotami a hrejivými slnečnými lúčmi, alebo ste radšej za domáce, slovenské dovolenky, finančne vás to dnes už často vyjde približne rovnako.

 

Nie každý si však dokáže v priebehu roka odložiť potrebné financie. Nezúfajte. Poštová banka má pre vás špeciálne prekvapenie, vďaka ktorému si budete môcť užiť letnú dovolenku v podstate zadarmo. Ako?

Výhodnejšia ponuka tu ešte nebola. O čo ide pri Štartovacej pôžičke?

V období od 13. februára do 31. marca majú ľudia možnosť využiť jedinečnú ponuku Poštovej banky – Štartovaciu pôžičku. Jej výnimočnosť sa skrýva v tom, že počas 20-mesačného obdobia splácania pôžičky klient nepreplatí navyše ani jediné euro. Pre Štartovaciu pôžičku sú totiž charakteristické samé nuly. 0 % úrok, nulové poplatky a 0 % RPMN.

 

Klient Poštovej banky si môže so Štartovacou pôžičkou požičať 600, 800 alebo 1000 eur so splatnosťou 20 mesiacov. Mesačne sa tak jeho splátky vyšplhajú do maximálnej výšky 50 eur alebo menej. Závisí podľa výšky istiny úveru. Vďaka „nulovej politike“ Štartovacej pôžičky klienti Poštovej banke zaplatia iba to, čo si reálne požičali. Nič navyše.

 600, 800 alebo 1000 eur je už celkom slušná suma na to, aby ste dokázali pokryť letnú dovolenku. Neobmedzujte sa len na jednodňové krátke výlety po vašom okolí. Doprajte si letnú dovolenku, akú si zaslúžite. Využite jedinečnú ponuku Poštovej banky.