Modernizácia bankomatov: tieto novinky vám uľahčia "spolužitie" s bankou

V priebehu necelého pól roka sa nám podarilo vymeniť až 40 % našich bankomatov za nové. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá, a aj veľká modernizácia bankomatovej siete je jednou z aktivít, ktorá sa udiala na základe vašich podnetov. Ďakujeme! Teraz môžete využívať služby bankomatov ešte pohodlnejšie a „spolužitie“ s bankou  bude pre vás ešte príjemnejšie. Tak čo, už pátrate, kde sa nachádza váš najbližší bankomat? :)

  • 30.08.2019
  • Blog
  • -
  • 2 min čítania

Akými zmenami prešla naša bankomatová sieť?

Nové bankomaty sú vybavené dotykovými obrazovkami. V čase, keď takmer každý z nás používa nejaké zariadenie s dotykovou obrazovkou, smartfón, tablet a podobe, veríme, že to bude príjemná zmena pre všetkých našich klientov. Okrem toho majú naše interiérové bankomaty väčšie obrazovky, čo zrejme ocenia naši skôr narodení klienti. S týmto typom bankomatov sa môžete stretnúť prevažne v obchodných centrách

Nový systém spoznajú klienti podľa nového, príťažlivého dizajnu. Okrem toho sme zaviedli milé drobnosti, ktoré by vás mohli potešiť:

  1. Pri prvom použití karty v bankomate s novým systémom si klient po vložení karty zvolí jazyk tak ako doteraz. Pri následnom použití karty na ktoromkoľvek bankomate s novým systémom si už bankomat „pamätá“ zvolený jazyk, a preto sa naň nepýta.
  2. V časti výber sú, tak ako doteraz, aj preddefinované sumy pre výber hotovosti. Nový systém si pamätá výšku poslednej transakcie a ak bola iná ako predefinované, bude zobrazená na prvej pozícii. Ak si teda klient najradšej vyberá napr. 30 €, uvidí túto sumu medzi predefinovanými na prvom mieste a nemusí ju zadávať manuálne.
  3. S  uvedenými zmenami súvisí aj nová funkcia NASTAVENIA v hlavnom menu, kde si klient môže priamo prednastaviť  jazyk alebo obľúbenú sumu výberu.

Veríme, že všetky tieto novinky zjednodušia a spríjemnia našim klientom čas strávený pri bankomate :)

Výbery v našich bankomatoch sú pre našich klientov samozrejme bezplatné. Navyše majú možnosť raz mesačne si vybrať hotovosť z bankomatu inej banky tiež úplne zadarmo, čo je skvelý benefit. Vy ešte nemáte Užitočný účet? Bankujte s nami :)

Ak máte akékoľvek otázky či podnety na zlepšenie, radi si ich vypočujeme! Ozvite sa nám na Infolinku 0850 00 6500 alebo *6500.