Sme radi, že vám môžeme predstaviť dve novinky v aplikácii Poštovej banky, vďaka ktorým sa budete môcť jednoducho a online poistiť alebo aj investovať. Veríme, že vás tieto nové možnosti potešia a využijete ich.

Cestovné poistenie od spoločnosti Union

V Mobilnej aplikácii v prehľade Produkty v časti Poistenie máte možnosť zriadiť si krátkodobé cestovné poistenie od nášho partnera Union poisťovne. Či už radi cestujete do zahraničia, alebo chcete vyraziť do našich slovenských hôr. Cestovné poistenie do zahraničia vám pokryje neočakávané udalosti ako liečbu v zahraničí, úraz, spôsobenie škody tretej strane, ale aj stratu batožiny. Cestovné poistenie do hôr a na Slovensko vás zas ochráni počas pobytu v slovenských horách a kryje vám riziká ako zásah horskej záchrannej služby, úraz, stratu batožiny a zodpovednosť za škodu. A to všetko jednoducho a online vo vašej Mobilnej aplikácii.

Investovanie v 365.invest

Svoje financie máte možnosť investovať už aj priamo cez Mobilnú aplikáciu Poštovej banky. Túto možnosť nájdete v prehľade Produktov v časti Investovanie. Cez Mobilnú aplikáciu si viete vybrať ktorýkoľvek fond z ponuky 365.invest. Založenie investície aj poslanie vkladu do fondu tak viete pohodlne vyriešiť online vo svojej aplikácii bez nutnosti návštevy pobočky. Investovať môžete jednorazovo aj pravidelne.

Zoznam fondov a možnosti investovania nájdete na webe.