Prečo sa stále oplatí dostávať SMS od svojej banky

Kto vám píše najčastejšie? Ak sa počet SMS správ od vašich najbližších približuje k počtu SMS správ od vašej banky – gratulujeme. Obom totiž rovnako záleží na vašej bezpečnosti, dostupnostiinformovanosti. Prečo sa stále oplatí dostávať staré dobré SMSky od vašej banky? Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

  • 04.04.2019
  • Blog
  • -
  • 2 min čítania

Bezpečnosť

Bezpečnosť je najdôležitejším dôvodom, prečo by ste sa mali prihlásiť alebo pokračovať v odbere SMS správ od vašej banky. Banka vás vďaka nim upozorňuje na každú prichádzajúcu a odchádzajúcu transakciu a na základe správ si viete všetky transakcie jednoducho skontrolovať s Internet bankingom alebo mobilnou aplikáciou. Okrem prehľadu o účte máte možnosť okamžite kontaktovať banku v prípade potreby.  Ak pri nákupoch uprednostňujete platbu kartou, rýchlo nadobudnete jasnú predstavu o svojich výdavkoch. Na základe nej si viete nielen stanoviť rozpočet na nasledujúce obdobie, ale aj vyhnúť sa zbytočným výdavkom a čo-to ušetriť.

SMS správy od vašej banky viete využiť aj v rámci rodičovskej kontroly. Vďaka tomuto nástroju získate prehľad o výdavkoch vášho juniora, a aj preto je obľúbenou službou všetkých starostlivých rodičov.

Dostupnosť

Formou SMS správ s prehľadom o vašich transakciách vás vaša banka dokáže zastihnúť kedykoľvek a kdekoľvek, či sa nachádzate na Slovensku, alebo ste práve na cestách. Benefitom SMS správ je, že na to, aby ste sa informovali o stave účtu, nepotrebujete žiadnu aplikáciu ani pripojenie na internet či mobilné dáta. Dokonca nemusíte vlastniť ani najnovšie smartfóny, čo ocenia najmä starší klienti. Stačí len nezabudnúť nabíjačku J.

Objavte exkluzívne výhody ako prví

Správy od banky sa neoplatí ignorovať, teraz to už viete :) Okrem upozornení o pohyboch na účte vám totiž z času na čas v schránke môže pristáť naozaj lákavá ponuka, o ktorej viete medzi prvými a ktorá vás určite poteší oveľa viac. Starostlivosť o klientov je pre banky mimoriadne dôležitá.

 V Poštovej banke sa pomocou SMS správ klientov informujeme v rámci programu Peniaze s5, vďaka ktorému dokážu ušetriť pri platbe kartou u vybraných obchodníkov aj desiatky eur každý mesiac. Okrem odmeňovacieho programu klientov pravidelne oboznamujeme o možných výhodách Veľkého plus a tiež ich oslovujeme so spätnou väzbou cez Feedbacker, pretože práve vďaka nej máme možnosť stále sa zlepšovať.

Čo vám ponúka Poštová banka

V skratke, SMS správy sú aj v súčasnosti stále skvelým nástrojom, vďaka ktorému sa o pohyboch na vašom účte dozviete rýchlojednoduchoprehľadne. Upozornenia formou SMS správy sú ideálne najmä pri väčších transakciách (nad 20 €) a pri prípadnom odcudzení karty viete vďaka nim okamžite reagovať. Tieto služby vám Poštová banka v rámci služby SMS info ponúka k Užitočnému účtu  úplne zdarma.

Služba Poštovej banky SMS info je určená pre všetkých, ktorí chcú okamžite vedieť, čo sa deje s ich peniazmi.   O tom, ako si jednoducho zriadiť službu SMS info, sa dozviete na webe.

startovacia pozicka