Prečo sa v novembri oplatí platiť kartou?

Žiadne mince ani bankovky. Dá sa platiť bezhotovostne aj inak než platobnou kartou? Aké sú výhody takéhoto platenia? V tomto blogu nájdete odpovede aj na tieto otázky a navyše aj lákavé súťaže s programom Peniaze s5, vďaka ktorým môžete vyhrať aj stovky eur!

  • 28.10.2019
  • Blog
  • -
  • 3 min čítania

Doba bezhotovostného platenia je tu

Koľko mincí a bankoviek sa nachádza práve teraz vo vašej peňaženke? Ak by sme ju spoločne otvorili, našli by sme tam vôbec nejaké? Platiť platobnou kartou je dnes pre mnohých z nás samozrejmosťou. Takáto platba je rýchla, bezpečná a rýchla – často trvá len pár sekúnd vďaka možnosti platiť bezkontaktne.  Okrem toho má vaša karta množstvo iných výhod, lebo má o koliesko navyše :) Čo všetko dokáže?

  • Vráti vám peniaze späť za nákupy u vybraných obchodníkov po aktivácii zliav na www.peniaze5.sk či cez mobilnú aplikáciu Peniaze s5.
  • Môžete s ňou bezpečne precestovať celý svet vďaka ročnému cestovnému poisteniu k platobnej karte iba za 0,04 na deň.
  • Doma ju môžete aj zabudnúť a platiť bezkontaktne mobilom alebo hodinkami.

 

Nebojte sa vyskúšať smart platby

Najmodernejšie technológie platenia môžete už „nejaký ten piatok“ vďaka službám Google PayApple PayGarmin Pay či Fitbit Pay  vyskúšať aj v našej banke. Jediné, čo k nákupu potrebujete, je váš smartfón alebo hodinky.  Takto môžete platiť ešte pohodlnejšie, rýchlejšie, bezpečnejšie a takmer bez námahy!

Tip: Ako na smart platenie? Pripravili sme pre vás jednoduché návody na našom webe.

V novembri vás cez Peniaze s5 odmeníme 2x

Vy ešte nešetríte na každom kroku s naším odmeňovacím programom Peniaze s5? Teraz je ten správny čas začať. Predstavte si, že za nákup zaplatený našou kartou vám na účet vrátime peniaze späť. A to aj na miestach, ktoré máte naozaj radi či pravidelne navštevujete. S nami viete ušetriť za veľké víkendové nákupy, ako aj za nákupy vo svojej obľúbenej drogérii, kníhkupectve či obchode s elektronikou.

Pre všetkých nových členov, ktorí sa do nášho programu pridajú v mesiaci november, sme pripravili špeciálnu odmenu – 2 € na účet, ktoré získate po prvom nákupe u jedného z obchodníkov zaradených do programu. Vy si tak urobíte radosť hneď 2x – a za dve eurá môžete napríklad pozvať na kávu svojho kolegu či zlepšiť si deň sladkým koláčikom. Tak čo, začnete šetriť s nami aj vy?

Oslávte Deň bez hotovosti a vyhrajte až 100 €

Vedeli ste, že 7. november je oficiálnym Dňom bez hotovosti? Zmyslom tohto dňa nie je len edukácia o jednoduchom, bezpečnom a pohodlnom platení, ale aj informovanie o najnovších formách bezhotovostného platenia. Že sme vás ešte dostatočne nepresvedčili, aby ste hotovosť nechali doma? 

Stačí, ak v období od 1. do 8. novembra zaplatíte aspoň raz svojou platobnou kartou až desiatich z vás odmeníme sumou 100 €. Ráta sa platba aj mobilom či hodinkami, takže ak máte smartfón alebo smart hodinky, môžete sa zapojiť aj smart platbou.

Viac o súťaži nájdete na www.postovabanka.sk/denbezhotovosti

Nech vyhrá ten najaktívnejší!

Okrem odmeny pre nových členov programu Peniaze s5 sme mysleli aj na jeho verných „fanúšikov“. Rozhodli sme sa každý mesiac odmeniť tých, ktorí do konca roka najviac ušetria vďaka platbám kartou – a to naozaj štedrými sumami až do 300 €. Ako na to?

Stačí aktivovať si ponuky, platiť kartou a kto ušetrí najviac, získa finančnú odmenu (300 €, 200 € a 100 €). Súťaž prebieha v termíne od 1. októbra 2019 do 31. decembra 2019. Žrebujeme každý mesiac, takže šancu vyhrať máte až 3x! 

Využívate zľavy z programu Peniaze s5 často? Možno ste medzi najusilovnejšími „šetričmi“ práve vy! Pozrite sa, komu sa zatiaľ podarilo najviac ušetriť.

 

platba kartou