365.bank je banka pre dnešných ľudí. Svojim klientom je vždy poruke – majú ju totiž v mobilnej aplikácii. Inšpiruje ich každý deň k tomu, aby svoje príležitosti využívali čo najlepšie, a to s pomocou moderných technológií dostupných komukoľvek.

 

Čo klienti 365.bank najviac oceňujú?

 

  • Účet zadarmo a bez podmienok

Účet a platobnú kartu máte v 365.bank zadarmo a bez podmienok. Okrem toho, že za základné bankové služby v 365.bank neplatíte, pribalíme vám k nim zadarmo aj kopu moderných vychytávok.

 

  • Banka v mobile

Tento rok ešte bez pobočiek. Len vy a váš mobil. V 365.bank vybavíte cez mobilnú aplikáciu všetko – otvorenie účtu, zriadenie sporenia aj zadanie platobného príkazu. Banku máte stále so sebou, 24/7.

 

  • Výbery z bankomatov zadarmo

V 365.bank sa zameriavame na digitálne služby spojené s bezkontaktným platením. Platobná karta, ale hlavne mobil a hodinky. Ak by ste však potrebovali hotovosť, viete si ju vybrať bezkontaktne aj mobilom v sieti bankomatov, ktorú tvorí takmer 200 bankomatov Poštovej banky, úplne zdarma.

 

  • Smart platby mobilom a hodinkami

Vďaka smart platbám už nemusíte pri pokladni hľadať peňaženku a najnovšie dokonca ani mobil. Vašu 365 kartu môžete mať teraz vždy poruke vďaka smart zariadeniam a službám Apple pay, Google pay, Garmin pay a Fitbit pay.

 

  • Úver s rovnakým úrokom pre všetkých

V 365.bank si požičiate za pár minút cez mobil od 300 € do 10 000 €. Hocikedy. Ako jediná banka na Slovensku má rovnaký úrok pre každého klienta, a to 5 % ročne. Bez poplatku za poskytnutie.

 

  • PIE kód

Namiesto klasického PIN kódu, ktorý pozostáva z kombinácie číslic, sa do aplikácie 365.bank prihlasujete pomocou PIE kódu. PIE kód je zložený z obrázkov EMOJI a je rovnako bezpečný a oveľa komfortnejší :)

 

  • Syslenie – špeciálne sporenie pre tých, ktorým sporenie nejde

Chcete si začať sporiť, ale nedarí sa vám? Pre tieto prípady má 365.bank špeciálne sporenie, na ktoré sa vám ukladajú peniaze na základe vami zvolených pravidiel, jednoducho a bezbolestne. Volá sa Syslenie a prvých 100 transakcií vám zúročíme so super úrokom 3,65 % p. a.

 

  • Sporenie so super úrokom 0,365 % ročne

S podúčtom Sporenie s úrokom 0,365 % p. a. budete mať vo svojich úsporách prehľad a vďaka 365 appke si nasporíte jednoduchšie. Ku každému Sporeniu si môžete zvoliť vlastný názov, obrázok a cieľ, a koľko si chcete mesačne odkladať. Viac o Sporení sa dozviete na webe v časti o podúčtoch.

 

Už dnes pre vás pripravujeme ďalšie novinky, o ktorých vás budeme informovať aj na našom blogu.