V novom spote Poštovej banky si zahrali aj jej zamestnanci

Poštová banka tentokrát vsadila na žáner televíznej súťaže. Nový spot na pôžičku s úrokom 0 % vás vezme priamo do deja televíznej súťaže, v ktorej si okrem dvoch profesionálnych hercov zahrali aj zamestnanci Poštovej banky.  

  • 02.04.2019
  • Blog
  • -
  • 5 min čítania

„Čerstvý výherca jackpotu síce vie, že toto je dôvod na oslavu, ale zároveň si uvedomuje, že ešte väčšou výhrou je pôžička, ktorú môže mať úplne zadarmo. Koľko si požičiate, toľko banke vrátite. A preto neexistuje situácia alebo činnosť, ktorú by nestálo za to prerušiť a ísť si po úver, ktorý vás nič nestojí – to je hlavná myšlienka košatej kampane k Pôžičke s úrokom 0 % od Poštovej banky, ktorú kreatívne a produkčne zastrešila agentúra Wiktor Leo Burnett. Nesie sa širokým spektrom médií, od rádií, televízií, cez printy, sociálne siete, citylighty atď.,“hovorí Silvia Wenderlová, head of marketing Poštovej banky.

startovacia pozicka

Pôžičku s úrokom 0 % p. a. získate rýchlo a jednoducho, bez zbytočných poplatkov navyše. Požičať bez úroku si môžete na čokoľvek a až do výšky 1 000 €. Na vrátenie rovnakej čiastky máte až 20 mesiacov.

„Ak je raz úrok 0 %, potom neexistuje dôvod si nepožičať - túto jednoduchú mantru sme aplikovali na celú kampaň. V každom médiu sa snažíme odčítať aktuálnu emóciu diváka a ubezpečiť ho, že ani to, čo práve prežíva, nie je prekážkou nevyužiť našu ponuku. Napríklad v online bumperoch máme súcit s tými, ktorí neznášajú nepreskočiteľné reklamy, v OOH zase s ľuďmi, ktorých čaká cesta v preplnenom autobuse. V TV sme ideu potiahli do absurdna - pôžička s úrokom 0% je atraktívna aj pre výhercu jackpotu,“ dodáva Martin Keder z agentúry Wiktor Leo Burnett.

startovacia pozicka

Zamestnanci aj samotné vedenie Poštovej banky sa v rámci internej komunikácie už viackrát zhostili hlavnej úlohy v uvádzacích spotoch nových kampaní. „Keďže vždy išlo o príjemnú a úspešnú spoluprácu s pozitívnym ohlasom kolegov, rozhodli sme sa, že komparz v novom televíznom spote obsadíme ľuďmi z vlastných radov,“ prezrádza S.  Wenderlová. Jeden natáčací deň, počas ktorého spot vznikal, si tak spolu s profesionálmi výrobného štábu užilo aj takmer 30 komparzistov - zamestnancov banky. „Pre viacerých išlo o prvú takúto skúsenosť, ktorú si všetci užili. Verím, že dobrá nálada, ktorá sprevádzala celé natáčanie, podporí úspech kampane k Pôžičke s úrokom 0 %,“ dodáva S. Wenderlová.

Jackpot u nás zatiaľ nevyhráte, no ak si chcete aj vy požičať až do 1 000 € bez poplatku za poskytnutie, dohodnite si s nami stretnutie. Veď neexistuje dôvod čakať :)

startovacia pozicka