Rok 2020 bol iný a rok 2021 má zatiaľ našliapnuté rovnakým smerom. Okrem toho, že nám ukazujú, aké dôležité je mať priority, neuveriteľne rýchlo nás učia prispôsobovať sa. Dobe, situáciám a neustále sa meniacim odporúčaniam. Zmeny nie sú vždy jednoduché. Sú však  jedinou konštantou v našich životoch. Žijeme v čase, keď schopnosť adaptovať sa patrí na denný poriadok. Na druhej strane nám však dáva obrovskú príležitosť, z ktorej treba vyťažiť maximum.

 

Možno sa teraz spýtate: „Ako sa dá taká koronakríza uchopiť ako príležitosť?“ Na prvý pohľad zdá sa, že nám viac vzala ako dala. Mnohým z nás prekazila plány v stavbe domu či prerábkach bytu, nehovoriac o strate blízkych či socializácii. Aj napriek všetkým týmto negatívam nás výrazným spôsobom naučila a doslova „prinútila“ ísť s dobou. Nedostali sme totiž na výber. Buď si nainštalujeme SKYPE, alebo sa neuvidíme. Buď sa naučíme pracovať s tabletom či počítačom, alebo ostaneme priam odpojení od informácií. Buď nakúpime online, alebo nenakúpime vôbec. Ktorá možnosť je lepšia?

 

Digitalizácia naša každodenná

 

Koronakríza nám všetkým ukázala, aké dôležité sú digitálne služby a akú veľkú rolu v našom živote zohráva práve ich efektívne využívanie. Samozrejme, pre mnohých z nás tu digitalizácia bola už dávno pred koronakrízou. Avšak napríklad práve staršia generácia bola nútená osvojiť si „pohyb v online priestore“ až počas nej. Nehovoriac o odvetviach, ktoré väčšinu svojho času preniesli do online priestoru. Výnimkou nie je ani bankovníctvo, ktoré o online služby zaznamenalo čoraz vyšší záujem. Aj pre nás je bezpečnosť našich zamestnancov a klientov prioritou, a preto aj my vďaka digitalizácii dokážeme na súčasnú situáciu reagovať. Mobilná banková aplikácia či Internet banking sa stali súčasťou našich každodenných platieb. Rovnako aj Hlasová biometria, vďaka ktorej si zákazník dokáže vybrané úkony vybaviť aj z pohodlia obývačky. Najnovšie sme záujemcom o hypotéku priniesli možnosť online konzultácie z bezpečia domova.

 

Objavte svoje možnosti vďaka hovoru cez Skype

 

Proces vybavenia hypotéky nevieme z  legislatívnych dôvodov kompletne vybaviť na diaľku. Nájsť tú správnu hypotéku stálo hodiny behania po bankách či stretnutí s finančnými poradcami. Aby však záujemcovia o úver na bývanie eliminovali počet návštev v pobočkách, prinášame im možnosť prvej online konzultácie cez SKYPE.

 

 

Nielenže je to veľmi jednoduché a pohodlné, ale „stretnutie na diaľku“ prináša niekoľko výhod:

  • je skvelým nástrojom, vďaka ktorému dokážeme ako banka zvýšiť  komfort našich klientov. Nemusíte tak chodiť na pobočku, ale prvotné informácie dostanete z pohodlia domova;
  • konzultácia cez SKYPE vám ušetrí ČAS a – čo je v tejto dobe dôležité – aj CESTU;
  • hovor cez SKYPE je bezpečný a pohodlný. Proces je veľmi jednoduchý a nemusíte mať žiadne obavy z toho, že by ste ho nezvládli;
  • navyše si nemusíte sťahovať žiadnu aplikáciu, pripojíte sa cez  webové rozhranie;
  • konzultácia online je plnohodnotnou náhradou osobného stretnutia v pobočke. Skonzultujeme si s vami všetky potrebné informácie a podklady potrebné na podanie žiadosti;
  • následne Vám príde do emailu nezáväzná ponuka, ktorú si môžete v pohodlí doma premyslieť.

 

Ako tento proces funguje?

 

Veľmi jednoducho. Stačí na webovej stránke www.postovabanka.sk/hypoteka vypísať základné údaje. My sa Vám spätne ozveme a dohodneme si s konkrétny termín online stretnutia cez SKYPE. Samozrejme, inštalácia programu SKYPE je jednoduchá a bezplatná. Ak túto aplikáciu nemáte, nič sa nedeje. Hovor môže prebehnúť cez webové rozhranie. Potrebujete mať len internetové pripojenie. Len čo si dohodneme termín, dostanete od nás pozvánku na ONLINE hovor. Počas konzultácie si prejdeme všetky možnosti financovania, výšku úveru a Vašu aktuálnu situáciu.  Samozrejme, ponuka bude obsahovať viacero variantov pre rôzne dĺžky fixácie či prípadné naviazanie na poistenie úveru a platby z bežného účtu v našej banke. Pri splnení posledných podmienok totiž banka dokáže ponúknuť hypotéku už od 0,5 % ročne. Následne dostanete nezáväznú ponuku do mailu a  čas na premyslenie z pohodlia domova. A už ostane len a len na vás, ako sa rozhodnete.

 

Čo dodať na záver?

 

Je zvláštne, ako sa doba mení a my s ňou. Nie je to tak dávno, keď sme začali bezkontaktne platiť kartou, mobilom či hodinkami, a veľmi rýchlo sme si to obľúbili. Obavy z nových technológií nás sprevádzajú, ale sú už akousi prirodzenou súčasťou našich životov. Všetky zmeny, ktoré sa dejú vďaka rýchlemu nástupu digitalizácie, sa budú ďalej rozvíjať a vstupovať do našich životov. Koniec koncov, digitálnym službám a technológiám veríme už roky a mnohé z nich nám zjednodušujú  každodenné bytie. Tak prečo o nich pochybovať práve teraz?