Ak ste sa v dôsledku mimoriadnej situácie dostali do finančných ťažkostí, pomôžeme vám prekonať toto kritické obdobie formou bezúročnej pôžičky s možnosťou odkladu splátok, či už ste spotrebiteľ alebo podnikateľ.

Pretože tu sme doma, tu pomáhame.

 

Som spotrebiteľ a chcem požiadať o bezúročnú pôžičku. Čo mám robiť?

 

Ľuďom, ktorým sa náhle znížil príjem, sme vyčlenili finančnú pomoc 10 miliónov EUR.

Formou bezúročnej pôžičky si u nás môžete požičať 600 €800 € alebo 1000 € s možnosťou odkladu splátok do konca roka, teda až na 9 mesiacov. Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €.

Touto finančnou pomocou môžete pokryť náklady súvisiace so zabezpečením chodu domácnosti či uhradiť z nej bežné náklady.  O Pôžičku s úrokom 0% viete požiadať v ktorejkoľvek pobočke alebo na pracoviskách banky na poštách. Na našom webe si viete rýchlo vyhľadať vaše najbližšie obchodné miesto.

Máte viac otázok? Pozrite si odpovede na najčastejšie otázky.

Ak už úver u nás máte a rozmýšľate nad odkladom splátok, počkajte s vašou žiadosťou o odklad. Hneď ako budú účinné nové podmienky, nájdete všetky aktualizované informácie na našom webe a sociálnych sieťach.

 

Som podnikateľ a chcem požiadať o bezúročnú pôžičku. Čo mám robiť?

 

V mimoriadnom stave stojíme aj pri podnikateľoch a sme pripravení pomôcť im preklenúť toto náročné obdobie, ktoré by pre nich mohlo znamenať stratu príjmov, pracovnej sily, nárast nákladov aj úplnú likvidáciu. Vyčlenili sme okamžitú finančnú pomoc formou Úveru na pomoc podnikateľom s úrokom 0%, bez poplatku za poskytnutie a s možnosťou odkladu splátok.

Ak vláda prehodnotí bankový odvod, zaväzujeme sa prerozdeliť podnikateľom vo forme bezúročných pôžičiek až 30 miliónov EUR, dvojnásobok ako máme odovzdať štátu v podobe odvodu v roku 2020.

Požičať si môžete až do 10 000 € a to za zvýhodnených podmienok, s odkladom splátok až na 6 mesiacov a bez poplatku za poskytnutie.

 

Pre podaním žiadosti si skontrolujte, či spĺňate základné podmienky:

 

  • NACE kód zo zoznamu ohrozených odvetví
  • právna forma podnikania – živnosť alebo s.r.o.
  • tržby za rok 2019 vo výške min 10 tis. max  1 mil. EUR
  • doba podnikania aspoň 2 roky (podané daň. priznanie za rok 2018)
  • bez omeškanie splátky podnikateľského úveru (aj v inej banke),
  • bez exekúcií alebo nedoplatkov na Daňovom úrade, Sociálnej poisťovni, zdravotnej poisťovni

Máte viac otázok? Pozrite si aj najčastejšie otázky týkajúce bezúročnej pôžičky pre podnikateľov.