Zaviazali sme sa konať dobro. Pridáte sa k nám?

  • 27.08.2019
  • Blog
  • -
  • 2 min čítania

Spoločenská zodpovednosť firiem je v dnešných dňoch čoraz skloňovanejšou témou. Nečudo, veď zo všetkých strán sa na nás valia priam až katastrofické scenáre, ktoré hrozia našej planéte a budúcim generáciám, ak nezačneme ihneď všetci konať. Sila firiem mobilizovať, vzdelávať, viesť k udržateľnému životnému štýlu a pomáhať nielen svojim zamestnancom, ale aj širokej verejnosti, je veľká. Práve preto vzniká nový projekt Poštovej banky Dobro sa nosí, v ktorého rámci sme odhodlaní priložiť ruku k dielu aj my, konať a inšpirovať.

dobro sa nosi

Pýtate sa, ako sa to celé začalo? Po oficiálnom zrušení dresscode na centrále Poštovej banky, ktorým sme dali našim zamestnancom nielen slobodu v obliekaní, ale aj dôveru a možnosť cítiť sa v práci čo najlepšie, a tým pádom podávať čo najlepšie pracovné výkony, a ktorý bol spojený s pozitívnym feedbackom, sme sa rozhodli otvoriť tému udržateľnosti. Okrem pravidelného vzdelávania vo forme blogov sme zorganizovali zbierku šatstva. Dokopy sa nám podarilo vyzbierať až 526 dobrých kúskov, z ktorých vznikla kolekcia s rovnomenným názvom Dobro sa nosí. Kúsky kolekcie si od 12. septembra 2019 môžete kúpiť v predajni NOSENE. Rozpoznáte ich vďaka visačke s logom značky Dobro sa nosí. Celým výťažkom z predaja kolekcie Dobro sa nosí podporíme nadaného študenta vysokej školy.

Tým však nekončíme. V konaní dobra chceme pokračovať, pretože v dobro veríme. Veríme, že #dobrosanosi aj v dnešnom svete. Prečo? Pretože dobro je nadčasové. Pristane každému z nás, či už sme jeho iniciátormi, alebo prijímateľmi. Ak máte aj vy dobro a ľudskosť  vo svojej DNA, inšpirujte sa našimi aktivitami a neváhajte sa k nám pridať.