Tlačové správy

Prečítajte si aktuálne tlačové správy skupiny Poštovej banky

Najnovšie tlačové správy

Poštová banka ihneď pomôže podnikateľom zasiahnutých koronavírusom bezúročnými pôžičkami

Poštová banka podporuje dnes prijaté opatrenia vlády na podporu  malých podnikateľov a živnostníkov, ktorí prišli o príjem kvôli koronavírusu. Banka je však pripravená pomôcť im ihneď, aby mohli preklenúť toto náročné obdobie, ktoré by pre nich mohlo byť likvidačné a aby nemuseli rušiť pracovné m...

celý článok

Úprava otváracích hodín pobočiek Poštovej banky

Bratislava, 25. marca 2020 - Poštová banka reaguje na dodatočné opatrenia vlády, ako aj na potreby klientov. V záujme ochrany zdravia zamestnancov a verejnosti upravuje otváracie hodiny a vymedzuje čas na pobočkách pre klientov starších ako 65 rokov.

celý článok

Nový režim Poštovej banky na pobočkách Slovenskej pošty

Bratislava, 18. marca 2020 – Klienti Poštovej banky vybavia bežné finančné operácie naďalej aj na miestach Slovenskej pošty. Na všetkých poštových priehradkách je možné realizovať vklady alebo výbery. Z dôvodu mimoriadnych opatrení Slovenskej pošty je dočasne obmedzené otváranie nových účtov a po...

celý článok

S rizikom koronavírusu rastie aj riziko hackerských útokov. Sú online nákupy v týchto dňoch bezpečné?

Bratislava, 17. marca 2020 - Aj v tak kritickej situácií, v akej sme sa kvôli koronavírusu ocitli, sa nájdu skupiny ľudí, ktoré ju zneužívajú a nekalými praktikami sa obohacujú na úkor iných. V posledných dňoch evidujeme zvýšený počet podvodných emailov a podvodných e-shopov.

celý článok

Poštová banka vlani investovala do inovácií, nového biznisu a pokračuje v rastovej stratégií

Poštová banka zaznamenala v minulom roku rast celkových aktív a významne investovala do nových technológií a inovácií. Darilo sa tiež jej dcérskym spoločnostiam. Vyplýva to z dnes zverejnenej individuálnej účtovnej závierky spoločnosti.

celý článok

Valentín dobieha MDŽ

Bratislava, 10. februára 2020 – Popularita Dňa zaľúbených rastie a pomaly dobieha MDŽ. Napriek tomu sa sviatok žien určite nestáva prežitkom doby dávno minulej. Vyplýva to z analýzy platieb kartou klientov Poštovej banky, ktoré zrealizovali počas spomínaných dní.

celý článok

Slovenské školstvo má množstvo problémov, učiteľom to ale nie je jedno

Bratislava, 28. októbra 2019 - Prvý ročník projektu Na každej škole záleží ukázal, že školy majú záujem rozvíjať tak schopnosti učiteľov, ako aj svojich žiakov. A to aj napriek podfinancovaniu, či ďalším problémom, ktorým naše školstvo čelí. Komenského inštitút spolu s Poštovou bankou sa preto ro...

celý článok

Na kvety pre zosnulých minieme viac, než na kytice pre živých

Bratislava, 23. október 2019: Dušičky, MDŽ alebo Valentín? Slováci utratia v kvetinárstvach najviac počas prvého z menovaných sviatkov. Starší a ženy myslia viac na tých, ktorí už nie sú medzi nami, muži si skôr spomenú na sviatok zamilovaných.

celý článok

Nezmeškajte výstavu najkrajších ilustrácií detských kníh z celého sveta

Bratislava, 25. októbra 2019 - Tie najkrajšie ilustrácie detskej literatúry z celého sveta nájdete od dnešného dňa, 25. októbra 2019, až do 5. januára 2020 na Bratislavskom hrade, na 2. poschodí obrazárne hradu. Aj vďaka podpore Poštovej banky, generálneho partnera Bienále ilustrácií Bratislava,...

celý článok

Ani 30 rokov po revolúcii mnoho Slovákov nerozumie pojmu investovanie

Bratislava, 4. novembra 2019 - Niektorí ľudia majú nereálne predstavy o tom, koľko môžu zarobiť pri investovaní svojich voľných peňazí. Očakávajú, že za rok sa im zhodnotia v priemere až o 19 percent.

celý článok
Staršie články