Dobrá pôžička sa oplatí

Nielen pre klientov Poštovej banky je od 1. októbra Dobrá pôžička ešte výhodnejšia. S úrokovou sadzbou od 3,9 % ročne a so 100 % zľavou z poplatku za poskytnutie úveru ju môže klient využiť na čokoľvek bez obmedzenia účelu. K získaniu Dobrej pôžičky nie je potrebný ručiteľ, ani založenie nehnuteľnosti.

Reflektuje možnosti klienta

Dobrú pôžičku je možné nastaviť si podľa svojich možností a potrieb. Výška úveru je flexibilná: od 300 až do 30 000 eur. Doba splácania variuje od 1 do 8 rokov. Dobrá pôžička je dostupná pre klientov od 18 až do 69 rokov s pravidelným príjmomSamozrejmosťou je aj možnosť poistiť si splácanie úveru, čo pomôže minimalizovať riziká spojené so zmenou ekonomickej situácie v rodine. Dobrá pôžička je dostupná vo všetkých regiónoch, na vybraných obchodných miestach Slovenskej pošty. Možnosť požiadať o úver majú klienti aj online, prostredníctvom Internetbankingu alebo telefonicky cez infolinku.                                

Refinancovanie, ktorá má zmysel

Poštová banka myslí aj na klientov, ktorí si svoju úverovú situáciu plánujú zjednodušiť a zefektívniť.

Tí majú k dispozícii spotrebiteľský úver Lepšia splátkaideálny na splatenie bankových a nebankových úverov vrátane splátkového predaja, kreditných kariet a debetov na osobnom účte. V prípade potreby si klient môže konsolidačný úver navýšiť. Banka aj v tomto prípade ponúka rovnaké benefity ako pri bezúčelovej Dobrej pôžičke – sadzbu od 3,9 % ročne a 100 % zľavu z poplatku za poskytnutie úveru. Výška úveru je od 300 až do 30 000 eur a doba splácania sa dá nastaviť od 1 do 8 rokov. Rovnako je dostupná na vybraných obchodných miestach Slovenskej pošty, k dispozícii je prostredníctvom Internetbankingu a telefonicky cez infolinku.