Sme tu pre vás už 28 rokov a budeme aj naďalej už ako 365.bank

Poštová banka prešla za 28 rokov pôsobenia viacerými zmenami. Dnes stojíme pred poslednou fázou dlhodobej rozvojovej stratégie, ktorú sme začali ešte v roku 2015.

Súčasťou skupiny Poštovej banky je dnes aj digitálna 365.bank. Vznikla ako odštepný závod Poštovej banky v roku 2018 a dnes funguje ako jediná plne digitálna banka na Slovensku.

Pozície oboch bánk v rámci našej bankovej skupiny sa po novom vymenia. Značka 365 sa stane primárnou a preberie kormidlo od našej materskej Poštovej banky. Ako Poštová banka už nebudeme podnikateľské produkty poskytovať. Našu ponuku pre podnikateľov preberie naša 365.bank, spolu s pobočkami, ktoré nie sú na poštách. Aj podnikateľom tak v budúcnosti chceme prinášať riešenia pre dnešných ľudí.

Aké najdôležitejšie informácie by ste mali vedieť

Ikona

Pobočky pod značkou 365.bank

Ikona

Na každej pošte ako Poštová banka

 

Ikona

Nie je niečo jasné? Spýtajte sa

 

Ikona

Je na vás, kde chcete naše služby využívať

Čo nás čaká

Už v júli budú naše obchodné miesta pôsobiť postupne pod 2 značkami. Pobočky Poštovej banky, ktoré sa nenachádzajú na poštách, nájdete postupne počas júla pod značkou 365.bank. Dostanú novú farebnosť, názov a budú ponúkať iba produkty pod značkou 365. Naďalej vám v nich pomôžeme so všetkými požiadavkami.

Na každej pošte nás nájdete aj naďalej pod názvom Poštová banka. Na poštách vybavíte všetko to, čo doteraz.

Všetky produkty a služby zachovávame

Nateraz nedochádza k žiadnej zmene v našej ponuke produktov a služieb pre podnikateľov. Naďalej zachovávame obsah podnikateľských účtov, dohodnuté podmienky podnikateľských úveroch, platobných služieb a pod.

Nakoľko Poštová banka už nebude podnikateľské produkty poskytovať, prejdú aj vaše súčasné produkty a služby, ktoré využívate, pod značku 365. Nebude teda prebiehať žiadny presunu či zmena produktov.

Čo by vás mohlo zaujímať

Máte otázky alebo vám niečo nie je jasné? Pripravili sme pre vás prehľad odpovedí, ktoré by vás mohli zaujímať. Ak medzi nimi nenájdete odpoveď na svoju otázku, spýtajte sa nás cez chat, e-mailom na info@pabk.sk alebo telefonicky 0850 00 6500.

Často kladené otázky

Ak u nás využívate podnikateľské produkty, v ich využívaní sa pre vás nič nemení. Od júla sme už vašou bankou ako 365.bank, a preto aj vaše produkty môžete využívať pod touto značkou. Zachovávame pre vás všetky doterajšie služby a nemenia sa ani prístupy do vášho elektronického bankovníctva. Len pripomíname, že k podnikateľským produktom, budete naďalej využívať Internet banking Poštovej banky. Nájdete ho na 365.bank/mybusiness 

Ohľadne svojich produktov sa môžete obrátiť kontakty 365-ky na hello@365.bank alebo 0850 365 365. Ak máte svojho relationship manažéra, ten je tu pre vás naďalej. A informácie k podnikateľským produktom nájdete už na webe 365.bank/biznis.

Všetky produkty, ktoré dnes u nás už máte, môžete aj naďalej využívať tak, ako ste zvyknutí. Nič sa na nich nemení. Budete ich však využívať pod značkou 365.

Ako podnikateľ vybavíte všetko čo doteraz. Pomôžeme vám so všetkými požiadavkami. Čo všetko v nich dokážete vybaviť už dnes, nájdete na našom webe v Špecifikácii produktov a služieb na obchodných miestach.

Presne tak. Pokiaľ ste využívali platobné služby na priehradkách Slovenskej pošte, vybavíte všetko tak, ako doteraz.

Pre vás ako podnikateľa v podstate v ničom. Dnes môžete využiť služby Poštovej banky na priehradke Slovenskej pošty (1 400 pôšt). Čo všetko na nich dnes dokážete vybaviť, nájdete na našom webe v Špecifikácii produktov a služieb na obchodných miestach.

Všetky poskytované služby budú na týchto obchodných miestach pre vás zachované.

Všetky podnikateľské produkty automaticky prechádzajú pod značku 365, nakoľko Poštová banka už podnikateľské produkty nebude poskytovať. V službách alebo produktoch, ktoré vám dnes poskytujeme sa však pre vás vôbec nič nemení. Navyše vám ponúkneme ešte príjemnejšie prostredie na pobočkách 365. A platobné služby na poštách môžete využívať aj ako klient 365 naďalej.

Nie. Zmeny sa nedotknú vašich prístupov do elektronického bankovníctva. Naďalej bude pre vás dostupný Internet banking Poštovej banky aj služba Multicash. V prípade akejkoľvek zmeny týkajúcej sa týchto služieb, vás budeme vopred informovať. V súčasnosti nebude prebiehať žiadna migrácia do internet bankingu 365.

Už dnes je Trišesťpäťka banka pre klientov, ktorí chcú väčšinu svojich požiadaviek vybaviť cez mobil. A to chceme priniesť aj do podnikateľského sveta. Zatiaľ vám síce zostávajú všetky služby, ako ich poznáte doteraz a zachovávame pre vás aj Internet banking Poštovej banky, ale v budúcnosti vám chceme ponúknuť kvalitu a rozsah služieb, ktorú 365-ka už dnes ponúka svojim klientom. Tešiť sa tak môžete aj na nové elektronické bankovníctvo.