Sporenie

Naše vkladové produkty sa postarajú o zhodnotenie vašich peňazí. Vyberte si sporenie podľa svojich predstáv. Či už dáte prednosť termínovanému vkladu, alebo sa rozhodnete zhodnocovať vaše úspory pomocou tradičnej vkladnej knižky, vďaka Poštovej banke budete sporiť vždy s atraktívnou úrokovou sadzbou.

UŽITOČNÝ VKLAD

UŽITOČNÝ VKLAD

Získajte úrokovú sadzbu až 1% p.a. na výnimočnom termínovanom vklade, ktorý spája výhody TERMÍNOVANÉHO VKLADU s garantovaným úrokom a investovania v podielovom fonde KAPITÁLOVÝ FOND o.p.f. s potenciálom vyššieho výnosu.

Zlatý vklad

Zlatý vklad

Objavte jedinečné výhody nového vkladového účtu Zlatý vklad, s ktorým získate atraktívne zhodnotenie vašich úspor a pritom môžete mať vaše peniaze k dispozícii bezplatne. Stačí nám len vopred nahlásiť vyberanú sumu a po 3 mesiacoch za tento výber neplatíte vôbec nič. Vaše úspory máte, rovnako ako na termínovanom vklade či vkladnej knižke, chránené zo Zákona o ochrane vkladov.

DOBRÉ SPORENIE

DOBRÉ SPORENIE

Ponúkame vám nové možnosti zhodnotenia vašich peňazí. Vyberte si z DOBRÉHO SPORENIA REZERVA, ISTOTA alebo INVESTÍCIA a šetrite už od 10 € mesačne.

Vkladná knižka

Vkladná knižka

Zhodnocujte svoje peniaze tradičnou formou a získajte možnosť pravidelne sporiť. S Vkladnou knižkou od Poštovej banky máte vždy dokonalý prehľad o nasporenej sume, úrokoch či vybraných peniazoch. Vaše úspory tak budú v bezpečí a budú vám vždy k dispozícii.

Termínované vklady

Termínované vklady

Získajte atraktívne úrokové sadzby na termínovaných vkladoch! Užívajte si výhody garantovanému výnosu pri Termínovanom vklade a zhodnocujte vaše príjmy bezpečne. Predaj Neviazaného termínovaného vkladu je v Poštovej banke v súčasnosti pozastavený.

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa Vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 -- 19.00 hod.
  • sob: 8.00 -- 13.00 hod.