Sporenie

Naše vkladové produkty sa postarajú o zhodnotenie vašich peňazí. Vyberte si sporenie podľa svojich predstáv. Či už dáte prednosť termínovanému vkladu, alebo sa rozhodnete zhodnocovať vaše úspory pomocou tradičnej vkladnej knižky, vďaka Poštovej banke budete sporiť vždy s atraktívnou úrokovou sadzbou.

DOBRÉ <b>SPORENIE</b>

DOBRÉ SPORENIE

Ponúkame vám nové možnosti zhodnotenia vašich peňazí. Vyberte si z DOBRÉHO SPORENIA REZERVA, ISTOTA alebo INVESTÍCIA a šetrite už od 10 € mesačne.

Vkladná knižka

Vkladná knižka

Zhodnocujte svoje peniaze tradičnou formou a získajte možnosť pravidelne sporiť. S Vkladnou knižkou od Poštovej banky máte vždy dokonalý prehľad o nasporenej sume, úrokoch či vybraných peniazoch. Vaše úspory tak budú v bezpečí a budú vám vždy k dispozícii.

Termínované vklady

Termínované vklady

Získajte atraktívne úrokové sadzby na termínovaných vkladoch! Užívajte si výhody garantovanému výnosu pri Termínovanom vklade a zhodnocujte vaše príjmy bezpečne. Predaj Neviazaného termínovaného vkladu je v Poštovej banke v súčasnosti pozastavený.

Zlatý vklad

Zlatý vklad

Objavte jedinečné výhody nového vkladového účtu Zlatý vklad, s ktorým získate atraktívne zhodnotenie vašich úspor a pritom môžete mať vaše peniaze k dispozícii bezplatne. Stačí nám len vopred nahlásiť vyberanú sumu a po 3 mesiacoch za tento výber neplatíte vôbec nič. Vaše úspory máte, rovnako ako na termínovanom vklade či vkladnej knižke, chránené zo Zákona o ochrane vkladov.

Dohodnúť stretnutie - chcem sporiť

Chcem sporiť

Zavoláme vám

Napíšte nám

Napíšte nám
a my sa Vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • Každý deň od 7.00 do 22.00.
  • Mimo štátnych sviatkov.