Získajte do 30 € za smart platby

Vyskúšajte si, aké je platiť mobilom či hodinkami. Na jednoduché, rýchle a bezpečné platby sa zvyká ľahko a aby ste si zvykli ešte ľahšie, pripravili sme pre vás až do 30 € za smart platby. Začnite ešte dnes a pridajte svoju kartu s kolieskom naviac do jednej z podporovaných služieb - u nás si môžete vybrať Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, či Google Pay.

Za každých 6 platieb mobilom alebo hodinkami vám vrátime 5 € na účet. Takto jednoducho môžete získať celkovo až do 30 €! Platenie mobilom či hodinkami je dokonca ešte jednoduchšie a bezpečnejšie než platby kartou.

 1. 01.

  Stačí 6 x zaplatiť mobilom alebo hodinkami v ktoromkoľvek kamennom obchode cez Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay či Google Pay s vašou kartou Maestro alebo Mastercard.

 2. 02.

  Ráta sa každá úspešná platba v akejkoľvek sume.

 3. 03.

  Súťaž trvá od 2. 8. 2019 do 15. 10. 2019.

 4. 04.

  Počas trvania súťaže je možné zapojiť sa opakovane - získať tak môžete výhru vo výške 5, 10, 15, 20, 25 alebo až 30 €.

 5. 05.

  Výhra bude pripísaná na účet, ku ktorému je debetná platobná karta vydaná, nasledujúci mesiac po zrealizovaní šiestej úspešnej platby.

Štatút súťaže

Ako zalozit

Ešte u nás nemáte účet?

Otvorte si náš účet jednoducho v ktorejkoľvek pobočke alebo na pošte, požiadajte o platobnú kartu, vďaka ktorej budete môcť jednoducho platiť aj mobilom či hodinkami.