UŽITOČNÝ ÚČET
s povoleným prečerpaním
300 € s  0 % úrokom!
Bez lóve nezostanete.

Založiť online

Sledujte, ako prežijú náročný týždeň pred výplatou moderátorka Soňa Skoncová a módny dizajnér, štylista a fotograf Lukáš Kimlička.
Kto siahne po prečerpaní ako prvý?

Známa moderátorka Sona Skoncova, vychytený štylista Lukas Kimlicka (Official), obmedzený rozpočet a množstvo neočakávaných situácií, ktoré na nich číhajú. Sledujte nás každý deň a zistite, ako si poradia s nástrahami, s ktorými vopred nerátali, tak ako to musíme robiť my všetci #TyzdenPredVyplatou ;-)

Posted by Poštová banka on Sunday, September 3, 2017

Pozrite sa, ako sa vyvinulo nečakané stretnutie Sone a Lukáša, pri ktorom sa snažili využiť ich remeslo a tvár známu z televíznych obrazoviek vo svoj prospech. Takto si to však asi ani jeden z nich nepredstavoval. #TyzdenPredVyplatou :)

Posted by Poštová banka on Monday, September 4, 2017

Soňa a Lukáš majú za sebou už aj druhý deň. Pozrite si, či sa im podarilo zvládnuť ďalšie neľahké úlohy, ktoré ich čakali #TyzdenPredVyplatou, a či sa obišli bez využitia žolíka vo forme povoleného prečerpania účtu. Tipnite si, kto zbankrotuje ako prvý a hrajte o 300 € na http://bit.ly/SutazTyzdenPredVyplatou ;)

Posted by Poštová banka on Tuesday, September 5, 2017

Nie každý deň je sviatok. Môže byť pokojne aj streda, a aj to nie veľmi vydarená. Teda, ako pre koho. Pozrite sa, ako strávil dnešný deň Lukáš. #TyzdenPredVyplatou ho vôbec nešetril. ;)

Posted by Poštová banka on Wednesday, September 6, 2017

Ak si myslíte, že Soňa má vďaka svojej kráse všetky dvere otvorené, mýlite sa. Dnes sa pred ňou jedny dvere zavreli. Pozrite si Sonin štvrtý deň v šou #TyzdenPredVyplatou ;-)

Posted by Poštová banka on Thursday, September 7, 2017

Soňa a Lukáš, dve mediálne známe osobnosti, ktoré nedostatkom rozhodne netrpia, si vyskúšali to, čo väčšina z nás zažíva každý mesiac. Pozrite si zostrih toho najlepšieho, čo zažili #TyzdenPredVyplatou. ;-) Ak najdlhší týždeň v mesiaci prikvačí aj vás, využite bezúročné prečerpanie 300 €, ktoré vám ponúka Užitočný účet. Viac na: www.tyzdenpredvyplatou.sk

Posted by Poštová banka on Saturday, September 9, 2017

Dostať sa pár dní pred výplatou do mínusu nie je žiadna hanba,
tak prečo platiť úroky?

Využívajte aktívne užitočný účet a finančná rezerva 300 € môže byť vaša. Zaplatené úroky vám vrátime späť. Stačí v priebehu mesiaca minúť 200 €.

Aktívne využitie zahŕňa platenie:

 • kartou
 • mobilnou aplikáciou
  internet bankingom
 • trvalým príkazom
  inkasom

UŽITOČNÝ ÚČET

vám toho okrem finančnej rezervy ponúka oveľa viac!

 • 4 platobné karty bez poplatku
 • Zľavy u obľúbených obchodníkov s programom Peniaze s5
 • 1 výber z bankomatu inej banky zdarma
 • Prehľadná mobilná aplikácia
 • Internet banking
Ďalšie výhody

Ako si UŽITOČNÝ účet
založíte?

Nestrácajte čas. Stačí vám iba vyplniť online žiadosť
alebo sa zastaviť v jednej z našich 49 pobočiek, kde vám so založením účtu ochotne pomôžeme.

Príklad: Pri POVOLENOM PREČERPANÍ vo výške 300 €, s úrokovou sadzbou 19,5 % p. a., splatným na požiadanie, pri čerpaní úveru v plnej výške a jeho splate-nív posledný deň tretieho mesiaca od jeho poskytnutia (91 dní) je RPMN 21,10 % p. a. a celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ jednorazovo na požiadanie veriteľa zaplatiť, je 314,58 €. Ak klient v prvý deň mesiaca využije POVOLENÉ PREČERPANIE s Benefitom 300 € za 0 % p. a. vo výške 300 € a nasledujúce tri mesiace ho bude naďalej v plnej výške využívať a počas každého z troch mesiacov bude spĺňať podmienky vernostného programu VEĽKÉ PLUS: na konci 1. mesiaca zaplatí klient úrok vo výške 4,81 € a do 15. dňa nasledujúceho mesiaca mu bude na osobný účet vrátená suma 4,81 € znížená o daň; na konci 2. mesiaca zaplatí klient úrok vo výške 4,97 € a do 15. dňa nasledujúceho mesiaca mu bude na osobný účet vrátená suma 4,97 € znížená o daň; na konci 3. mesiaca zaplatí klient úrok vo výške 4,81 €a do 15. dňa nasledujúceho mesiaca mu bude na osobný účet vrátená suma 4,81 € znížená o daň. Za tri mesiace sa klientovi na účet vráti celkom 14,58 €. Klient tak získava POVOLENÉ PREČERPANIE zadarmo. Presné podmienky na priznanie Benefitu k POVOLENÉMU PREČERPANIU nájdete v Štatúte reklamnej a propagačnej kampane VEĽKÉ PLUS na www.postovabanka.sk