Účty a platby

Je jedno, či hľadáte užitočný účet, platobnú kartu alebo služby domáceho a zahraničného bankovníctva. V našej ponuke produktov a služieb nájdete všetko. Spravujte vaše peniaze efektívne a užívajte si výhody s našimi finančnými produktmi.

Účty a balíky

Účty a balíky

Máme pre vás účet, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete. Za výhodný mesačný poplatok máte k dispozícii množstvo služieb a výhod, ktoré využívate podľa svojich potrieb. Príďte na jedno z našich viac ako 1 400 obchodných miest a otvorte si svoj nový UŽITOČNÝ ÚČET.

Platobné karty

Platobné karty

Vyberte si z našej ponuky platobných kariet s kolieskom naviac tú, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám. S kartami Debit Mastercard a Mastercard Gold môžete platiť bezkontaktne so všetkými dostupnými smart službami a tiež získavať zľavy s programom Peniaze s5 na každom kroku. 

Najčastejšie otázky k platobných kartám nájdete v našom Sprievodcovi v časti Platobné karty. Viac informácií o ePINe alebo aplikácii Bezpečné platby nájdete v časti Platba kartou online.

Platby a služby

Platby a služby

Vďaka Poštovej banke svoje domáce aj zahraničné platby zrealizujete jednoducho a bez problémov. Ponúkame vám prehľad našich platobných služieb, s ktorými pri správe vašich financií ušetríte množstvo času aj peňazí.