Účty a platby

Je jedno, či hľadáte užitočný účet, platobnú kartu alebo služby domáceho a zahraničného bankovníctva. V našej ponuke produktov a služieb nájdete všetko. Spravujte vaše peniaze efektívne a užívajte si výhody s našimi finančnými produktmi.

Účty a balíky

Účty a balíky

Máme pre vás účet, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete. Za výhodný mesačný poplatok máte k dispozícii množstvo služieb a výhod, ktoré využívate podľa svojich potrieb. Príďte na jedno z našich viac ako 1 600 obchodných miest, alebo otvorte si UŽITOČNÝ ÚČET jednoducho online.

Platobné karty

Platobné karty

Vyberte si z našej ponuky platobných kariet s kolieskom naviac tú, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám. S kartami Maestro, MasterCard Standard, MasterCard Gold a Bratislavská mestská karta môžete platiť bezkontaktne a tiež získavať zľavy s programom Peniaze s5 na každom kroku.  

Platby a služby

Platby a služby

Vďaka Poštovej banke svoje domáce aj zahraničné platby zrealizujete jednoducho a bez problémov. Ponúkame vám prehľad našich platobných služieb, s ktorými pri správe vašich financií ušetríte množstvo času aj peňazí.