Platobné karty

Vyberte si z našej ponuky platobných kariet s kolieskom naviac tú, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám. S kartami Debit Mastercard a Mastercard Gold môžete platiť bezkontaktne so všetkými dostupnými smart službami a tiež získavať zľavy s programom Peniaze s5 na každom kroku. 

Najčastejšie otázky k platobných kartám nájdete v našom Sprievodcovi v časti Platobné karty. Viac informácií o ePINe alebo aplikácii Bezpečné platby nájdete v časti Platba kartou online.

Debit Mastercard

Debit Mastercard

S novou kartou Debit Mastercard zaplatíte pohodlne na Slovensku, v zahraničí aj na internete či vybavíte rezerváciu hotela alebo leteniek. Naďalej ňou môžete získavať Peniaze s5 pri platení u vybraných obchodníkov či platiť smart a jednoducho mobilom či hodinkami cez Google pay, Apple pay, Garmin pay či Fitbit pay.

Bratislavská mestská karta

Bratislavská mestská karta

Od 1.11.2020 sa karta nepredáva.

Platobná karta pre Bratislavčanov. Získajte lacnejšie cestovanie v MHD, zľavy zo vstupného v ZOO, či v múzeách, bezkontaktné platby aj s Google Pay a zľavy v Peniaze s5. 

MasterCard Standard

MasterCard Standard

Od 1.11.2020 sa karta nepredáva. Plaťte pohodlne doma, v zahraničí alebo online aj s možnosťou rezervácie hotelov či leteniek:

MasterCard Gold

MasterCard Gold

Užívajte si benefity MasterCard Elite programu, do ktorého ste s touto kartou automaticky zaradení: