Platobné karty

Vyberte si z našej ponuky platobných kariet tú, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám. S kartami Maestro, MasterCard Standard, MasterCard Gold a Bratislavská mestská karta môžete platiť bezkontaktne a taktiež využívať aj službu Cashback.

Maestro

Maestro

Užívajte si výhody platobnej karty Maestro, s ktorou máte neobmedzený prístup ku svojim financiám - 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Bratislavská mestská karta

Bratislavská mestská karta

Multifunkčná platobná karta, ktorá ponúka množstvo výhod všetkým osobám s trvalým pobytom v Bratislave. Využívajte vašu Bratislavskú mestskú kartu na viacerých miestach a získavajte rôzne zľavy určené len pre vás!

MasterCard Standard

MasterCard Standard

S platobnou kartou MasterCard Standard môžete pohodlne platiť na Slovensku, v zahraničí a na internete. MasterCard vám poslúži aj na rezerváciu rôznych služieb – od hotelov až po letenky.

Darčeková karta

Darčeková karta

Ušetrite čas vyberaním správneho darčeka pre vašich blízkych a priateľov. Darčeková karta je ten ideálny darček. Objednajte si ju jednoducho online na www.darujkartu.sk.

MasterCard Gold

MasterCard Gold

Prestížna karta MasterCard Gold vám umožní pohodlne platiť doma, v zahraničí aj na internete a navyše prináša luxusné výhody. Užívajte si benefity MasterCard Elite programu, do ktorého ste s touto kartou automaticky zaradení.

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 - 19.00 hod.
  • sob: 8.00 - 13.00 hod.