Platby a služby

Vďaka Poštovej banke svoje domáce aj zahraničné platby zrealizujete jednoducho a bez problémov. Ponúkame vám prehľad našich platobných služieb, s ktorými pri správe vašich financií ušetríte množstvo času aj peňazí.

Peniaze s5

Peniaze s5

Až 2x mesačne vám na účet vrátime Peniaze s5 - iba s nami získate peniaze späť z platby kartou na miestach, ktoré máte naozaj radi: zľavy máte napríklad pri platení v ZľavaDňa, 101 Drogerie, Panta Rhei, či desiatkach ďalších partnerov.

Smartplatby

Smartplatby

Vyskúšajte najmodernejšie technológie platenia vďaka službám Google Pay, Garmin Pay či Fitbit Pay v Poštovej banke

SEPA platby

SEPA platby

Odosielajte a prijímajte domáce a cezhraničné platby v eurách v rámci krajín SEPA rovnakým spôsobom, za rovnakých podmienok a za rovnaký poplatok.

CashBack

CashBack

Služba CashBack vám prináša jednoduchý výber hotovosti pri platbe kartou za nákup v približne 4 900 predajniach, ktoré sú označené logom tejto služby. Spolu s našimi bankomatmi tak majú držitelia platobných kariet v rámci UŽITOČNÉHO ÚČTU od Poštovej banky k dispozícii viac ako 7 000 miest na výber hotovosti kartou zdarma.

Internet banking

Internet banking

Spravujte svoje financie jednoducho a efektívne - priamo z pohodlia domova! Vďaka internetovému bankovníctvu a mobilnej aplikácii môžete svoje financie riadiť kdekoľvek a kedykoľvek. Postačí vám k tomu bankový účet založený u nás a internetové pripojenie.

SMS info

SMS info

Vďaka  službe SMS info máte neustály prehľad o stave peňazí na svojom účte.

Zahraničné platby

Zahraničné platby

Vyberte si z našich širokých možností realizácie zahraničných platieb tú, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám. Vďaka Poštovej banke budú vaše platby do zahraničia zrealizované  vždy bezpečne, rýchle a jednoducho.

Informácie o PSD 2

Informácie o PSD 2

Nová legislatíva, vyhlášky a nariadenia neustále ovplyvňujú svet financií. Preto by sme Vám radi priblížili užitočné informácie o zmenách, ktoré od 13. 1. 2018 priniesla smernica EÚ o platobných službách (PSD 2).

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Poštovej banky má jednoduché ovládanie, poskytuje tak komfortnú správu vašich financií. Vďaka nej máte dokonalý prehľad o stave všetkých účtov a ďalšie užitočné informácie vždy poruke.

Hotovostné operácie

Hotovostné operácie

Vkladajte a vyberajte hotovosť prakticky kdekoľvek vďaka najširšej sieti obchodných miest na Slovensku.

Poštomat

Poštomat

Na všetkých poštách nájdete naše platobné terminály s názvom poštomat. Ak ste držiteľom platobnej karty od Poštovej banky, môžete si pomocou Poštomatu vybrať finančnú hotovosť, zistiť zostatok na vašom účte, ale aj uhradiť vaše šeky a iné služby realizované na pošte.