Platby a služby

Vďaka Poštovej banke svoje domáce aj zahraničné platby zrealizujete jednoducho a bez problémov. Ponúkame vám prehľad našich platobných služieb, s ktorými pri správe vašich financií ušetríte množstvo času aj peňazí.

Peniaze s5

Peniaze s5

Až 2x mesačne vám na účet vrátime Peniaze s5 - iba s nami získate peniaze späť z platby kartou na miestach, ktoré máte naozaj radi: zľavy máte napríklad pri platení v ZľavaDňa, 101 Drogerie, Panta Rhei, či desiatkach ďalších partnerov.

Smartplatby

Smartplatby

Vyskúšajte najmodernejšie technológie platenia vďaka službám Google Pay, Garmin Pay či Fitbit Pay v Poštovej banke

Hotovostné operácie

Hotovostné operácie

Vkladajte a vyberajte hotovosť prakticky kdekoľvek vďaka najširšej sieti obchodných miest na Slovensku.

Poštomat

Poštomat

Na všetkých poštách nájdete naše platobné terminály s názvom Poštomat. Ak ste držiteľom našej platobnej karty, môžete si pomocou Poštomatu vybrať finančnú hotovosť, zistiť zostatok na vašom účte, ale aj uhradiť šeky a iné služby realizované na pošte.

Informácie o PSD 2

Informácie o PSD 2

Nová legislatíva, vyhlášky a nariadenia neustále ovplyvňujú svet financií. Preto by sme Vám radi priblížili užitočné informácie o zmenách, ktoré od 13. 1. 2018 priniesla smernica EÚ o platobných službách (PSD 2).

Internet banking

Internet banking

Spravujte svoje financie jednoducho a efektívne - priamo z pohodlia domova! Vďaka Internet bankingu a Mobilnej aplikácii môžete svoje financie riadiť kdekoľvek a kedykoľvek. Postačí vám k tomu náš účet a internetové pripojenie. 

TIP: Aj Dobrá pôžička môže byť online. Až do výšky 30 000 €. Nikam nemusíte ísť, požiadate o ňu jednoducho cez svoj Internet banking.

SMS info

SMS info

Vďaka  službe SMS info máte neustály prehľad o stave peňazí na svojom účte.

SEPA platby

SEPA platby

Odosielajte a prijímajte domáce a cezhraničné platby v eurách v rámci krajín SEPA rovnakým spôsobom, za rovnakých podmienok a za rovnaký poplatok.

CashBack

CashBack

Služba CashBack vám prináša jednoduchý výber hotovosti pri platbe kartou za nákup v predajniach, ktoré sú označené logom tejto služby. Spolu s našimi bankomatmi tak majú držitelia platobných kariet v rámci UŽITOČNÉHO ÚČTU od Poštovej banky k dispozícii niekoľko tisíc miest na výber hotovosti kartou zdarma.

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia

Uľahčite si život a správu svojich financií s Mobilnou aplikáciou Poštovej banky. Získate aktuálny prehľad o svojich financiách na bežnom či sporiacom účte. Skontrolujete si zostatok svojho úveru či hypotéky na pár klikov.  A ak si potrebujete vybrať peniaze alebo sa nás niečo spýtať osobne, radi vás nasmerujeme k najbližšej pošte, k bankomatu či Poštomatu. 

PUSH notifikácie

PUSH notifikácie

PUSH notifikácie sú jednoduchá a bezplatná náhrada služby SMS info. Navyše sú rýchlejšie a bezpečnejšie. Ak dnes využívate službu SMS info, SMS vám budeme posielať naďalej, až kým sa sami nerozhodnete si ich vypnúť. PUSH notifikácie prinášajú prehľad aj o pohyboch na sporení či termínovanom vklade, ako aj disponentom na vašich produktoch.

Zahraničné platby

Zahraničné platby

Vyberte si z našich širokých možností realizácie zahraničných platieb tú, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám. Vďaka Poštovej banke budú vaše platby do zahraničia zrealizované  vždy bezpečne, rýchle a jednoducho.

Bezpečné platenie

Bezpečné platenie

Prinášame nový štandard bezpečnosti pri platení kartou online. Potvrdenie a overenie platby u obchodníkov s 3D Secure prebieha cez dvojstupňové overenie takže máte istotu, že kartou platíte naozaj vy.