Mobilná aplikácia

Uľahčite si život a správu svojich financií s Mobilnou aplikáciou Poštovej banky. Získate aktuálny prehľad o svojich financiách na bežnom či sporiacom účte. Skontrolujete si zostatok svojho úveru či hypotéky na pár klikov.  A ak si potrebujete vybrať peniaze alebo sa nás niečo spýtať osobne, radi vás nasmerujeme k najbližšej pošte, k bankomatu či Poštomatu. 

Prečo si stiahnuť našu aplikáciu?

  • Získate prehľad o svojich účtoch a ostatných produktoch.
  • Nemusíte už čakať na výpis z účtu. Históriu zostatkov máte k dispozícii kedykoľvek.
  • Začnete platiť aj mobilom. Svoju kartu si jednoducho pridáte do platobnej peňaženky Apple Pay. 
  • Zaplatíte účty a faktúry rýchlo a jednoducho bez zdĺhavého prepisovania IBAN čísel.
  • Ak potrebujete poradiť alebo sa na niečo spýtať, máte možnosť nás kontaktovať cez online chat priamo v aplikácii.

Naša apka má jednoduché ovládanie pre komfortnú správu vašich financií. Vďaka nej máte dokonalý prehľad o stave všetkých účtov.

Koľko budete za aplikáciu platiť?
Aplikácia Poštovej banky je zadarmo a neobsahuje žiadne platené služby. Poplatky za operácie vykonané cez aplikáciu sú takisto zadarmo.

Ako si ju aktivujete?
Ste klientom Poštovej banky? Na aktiváciu aplikácie vám stačí zadať vaše prihlasovacie meno a heslo, ktorým sa prihlasujete do nášho Internet bankingu. Po aktivácii si zvolíte svoj 4-miestny PIN kód, s ktorým sa budete jednoducho prihlasovať a potvrdzovať platby až do výšky 3 000 €.

Ešte nemáte našu Mobilnú aplikáciu?

Ak už máte náš účet, stačí si zriadiť službu Internet banking, vďaka ktorej budete môcť pohodlne a jednoducho spravovať svoje financie aj prostredníctvom svojho telefónu.

Ma Stores Icon

Ukážky z našej aplikácie

 Screen05 Screen06 Screen01 Screen02 Screen03