Účty a balíky

Odteraz pre vás máme účet, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete. Za výhodný mesačný poplatok máte k dispozícii množstvo služieb a výhod, ktoré využívate podľa svojich potrieb. Príďte na jedno z našich viac ako 1 600 obchodných miest a otvorte si DOBRÝ ÚČET v banke, ktorá je užitočná pre všetkých.

DOBRÝ ÚČET

DOBRÝ ÚČET

Spoznajte výhody DOBRÉHO ÚČTU a majte svoje financie pod kontrolou! Za jeden výhodný poplatok od nás získate množstvo služieb, ktoré môžete využívať neobmedzene. Navyše iba s DOBRÝM ÚČTOM si môžete vybrať platobnú kartu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ostatné osobné účty

Ostatné osobné účty

V tejto sekcii nájdete ostatné osobné účty, ktoré máme v našej ponuke. Aj tieto bankové účty si môžete založiť na viac ako 1 600 obchodných miestach Poštovej banky. Stačí, ak sa zastavíte na našej pobočke alebo pošte.

DOBRÝ ÚČET JUNIOR

DOBRÝ ÚČET JUNIOR

Užívajte si výhody DOBRÉHO ÚČTU za jedinečný poplatok – len 1 euro mesačne! DOBRÝ ÚČET si založíte rýchlo a jednoducho, postačí vám k tomu občiansky preukaz. Získate v ňom množstvo služieb a benefitov, ktoré u nás  v Poštovej banke môžete využívať neobmedzene.

VEĽKÉ PLUS

VEĽKÉ PLUS

Byť aktívny sa u nás oplatí. VEĽKÉ PLUS a s ním jedinečné výhody získajú tí, ktorí aktívne využívajú svoj DOBRÝ ÚČET.

DOBRÝ ÚČET SENIOR

DOBRÝ ÚČET SENIOR

Získajte DOBRÝ ÚČET SENIOR so zvýhodneným mesačným poplatkom a majte svoje financie vždy pod kontrolou v bezpečí. Výhody DOBRÉHO ÚČTU pre seniora si užívajte pohodlne a jednoducho.

Preneste si účet k nám

Preneste si účet k nám

Preneste si účet k nám pohodlne a bez námahy a užívajte si výhody Dobrého účtu

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa Vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 -- 19.00 hod.
  • sob: 8.00 -- 13.00 hod.