Účty a balíky

Odteraz pre vás máme účet, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete. Za výhodný mesačný poplatok máte k dispozícii množstvo služieb a výhod, ktoré využívate podľa svojich potrieb. Príďte na jedno z našich viac ako 1 600 obchodných miest a otvorte si DOBRÝ ÚČET v banke, ktorá je užitočná pre všetkých.

Dobrý účet

Dobrý účet

Spoznajte výhody Dobrého účtu a majte svoje financie pod kontrolou! Za jeden výhodný poplatok od nás získate množstvo služieb, ktoré môžete využívať neobmedzene. Navyše iba s Dobrým účtom si môžete vybrať platobnú kartu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ostatné osobné účty

Ostatné osobné účty

V tejto sekcii nájdete ostatné osobné účty, ktoré máme v našej ponuke. Aj tieto bankové účty si môžete založiť na viac ako 1 600 obchodných miestach Poštovej banky. Stačí, ak sa zastavíte na našej pobočke alebo pošte.

DOBRÝ ÚČET JUNIOR

DOBRÝ ÚČET JUNIOR

Užívaj si výhody Dobrého účtu za jedinečný poplatok – len 1 euro mesačne! Dobrý účet si založíš rýchlo a jednoducho, postačí ti k tomu tvoj občiansky preukaz. Získaš v ňom množstvo služieb a benefitov, ktoré u nás  v Poštovej banke môžeš využívať neobmedzene.

VEĽKÉ PLUS

VEĽKÉ PLUS

Od 1.4.2017 zjednodušujeme podmienky vernostného programu VEĽKÉ PLUS. Viac informácii nájdete v Štatúte reklamnej a propagačnej kampane VEĽKÉ PLUS účinnom od 1.4.2017.

Byť aktívny sa u nás oplatí. Veľké plus a s ním jedinečné výhody získate, ak každý mesiac budete využívať viacero našich produktov. Využívajte svoj účet aktívne spolu s pôžičkou  alebo Dobrým sporením REZERVA a odmeníme vás zvýhodnenými úrokovými sadzbami.

DOBRÝ ÚČET SENIOR

DOBRÝ ÚČET SENIOR

Získajte Dobrý účet so zvýhodneným mesačným poplatkom a majte svoje financie vždy pod kontrolou v bezpečí. Výhody Dobrého účtu pre seniora si užívajte pohodlne a jednoducho.

Preneste si účet k nám

Preneste si účet k nám

Preneste si účet k nám pohodlne a bez námahy a užívajte si výhody Dobrého účtu

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 - 19.00 hod.
  • sob: 8.00 - 13.00 hod.