Dobrý účet

Spoznajte výhody Dobrého účtu a majte svoje financie pod kontrolou! Za jeden výhodný poplatok od nás získate množstvo služieb, ktoré môžete využívať neobmedzene. Navyše iba s Dobrým účtom si môžete vybrať platobnú kartu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Dobrý účet ONLINE

Spolu s Dobrým účtom si môžete zriadiť aj Dobré sporenie REZERVA. Získate tak zvýhodnenú úrokovú sadzbu   0,50 % p. a. pri aktívnom využívaní účtu (stačí, ak si na Dobrý účet pošlete mesačne príjem aspoň 200 €, urobíte minimálne 3 debetné transakcie z Dobrého účtu, budete vlastniť platobnú kartu alebo aktívne využívať Internet banking)

Zriadiť ONLINE

Obsah balíka

Dobrý účet vám toho ponúka naozaj mnoho. Využite ho naplno!

Samozrejmosťou je i neobmedzený počet:

Poistenie platieb

K Dobrému účtu vám ponúkame Poistenie platieb od Poštovej poisťovne za 1,50 € mesačne. Vďaka tomuto poisteniu sa môžete až na 6 mesiacov vyhnúť obavám z výpadku príjmu počas PN. Poistenie vám pomôže zvládnuť pravidelné výdavky domácnosti, ako napríklad nájomné, SIPO a elektrinu.

Ako si založiť účet

Ako si založiť účet

Svoj dobrý účet si môžete založiť ONLINE alebo na viac ako 1 600 obchodných miestach. Potrebujete iba svoj občiansky preukaz. Stačí, ak sa zastavíte v našej pobočke alebo na pošte. Pozrite si, kde všade nás môžete navštíviť.

Aké ďalšie služby Dobrý účet ponúka?

Vďaka bezkontaktnej technológii zaplatíte platobnou kartou ešte rýchlejšie. Pri platbe do 20 € stačí priložiť kartu k terminálu v obchode. Platba bude zrealizovaná okamžite – netreba zadávať PIN kód.

Chcete si ušetriť čas i poplatky? Plaťte cez elektronické bankovníctvo. V rámci nášho dobrého účtu nie ste pri platbách ničím obmedzovaní. Internet banking vám navyše poskytne všetky dôležité informácie o vašom účte.

Buďte dokonale informovaní! Aktivujte si službu zasielania SMS správ a my vám pri pohybe na účte pošleme SMS správu. Svoje financie tak máte vždy pod kontrolou.

Nechajte si výpis z účtu posielať priamo na mail. Výpisy budete mať vždy priamo vo svojom počítači. Navyše tak spolu chránime životné prostredie.

K účtu po splnení podmienok získate aj povolené prečerpanie, s ktorým si môžete dopriať viac. Využijete ho, ak prídu neočakávané výdavky, alebo si budete chcieť kúpiť to, po čom práve túžite.

Využite, že sme vám najbližšie – s nami už nemusíte hľadať bankomat. Hotovosť si vyberiete na viac ako 1200 miestach. K dispozícii máte okrem bankomatov aj Poštomaty umiestnené na priehradkách Slovenskej pošty.

Hotovosť už môžete vyberať aj priamo pri pokladni u vybraných obchodníkov vďaka službe CashBack. Pri platbe kartou za nákup v hodnote aspoň 5 Eur požiadajte o hotovosť až do výšky 50 Eur.

Jednoduchý presun účtu

Zaujal vás dobrý účet, ale zmena banky vám robí starosti?

Postarali sme sa o jednoduché riešenie, ako si prenesiete účet k nám.

  • Už nemusíte chodiť do svojej starej banky
  • Všetko potrebné zariadime za vás
  • S účtom prenesieme aj všetky trvalé platby a inkasá, ktoré ste mali na starom účte
  • O stave presunu účtu vás priebežne informujeme

Viac informácii o presune vášho účtu k nám v 3 krokoch nájdete na tejto stránke.

Pozrite si aj ďalšie produkty z Účty a balíky

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 - 19.00 hod.
  • sob: 8.00 - 13.00 hod.