DOBRÝ ÚČET

Spoznajte výhody DOBRÉHO ÚČTU a majte svoje financie pod kontrolou! Za jeden výhodný poplatok od nás získate množstvo služieb, ktoré môžete využívať neobmedzene. Navyše iba s DOBRÝM ÚČTOM si môžete vybrať platobnú kartu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Obsah balíka

DOBRÝ ÚČET vám toho ponúka naozaj mnoho. Využite ho naplno!

Čo všetko s DOBRÝM ÚČTOM získate?

Samozrejmosťou je i neobmedzený počet:

Mobilná aplikácia

IKONA MOBILNA APLIKACIA

Mobilná aplikácia Poštovej banky má jednoduché ovládanie a komfortnú správu vašich financií. Vďaka nej máte dokonalý prehľad o stave všetkých účtov a ďalšie užitočné informácie vždy poruke.

VEĽKÉ PLUS - ZA VÁŠ AKTÍVNY ÚČET VÁS ODMENÍME

Velke Plus Transparentne 2 (1)

Uskutočnite z Vášho DOBRÉHO ÚČTU debetné transakcie v objeme minimálne 200 € mesačne (prostredníctvom platobnej karty, pravidelných platieb formou inkasa, trvalého príkazu alebo cez Internet banking či mobilnú aplikáciu) a odmeníme Vás.

Objavte všetky výhody nášho vernostného programu VEĽKÉ PLUS

Ako si založiť účet?

Svoj dobrý účet si môžete založiť ONLINE alebo na viac ako 1 600 obchodných miestach. Potrebujete iba svoj občiansky preukaz. Stačí, ak sa zastavíte v našej pobočke alebo na pošte. Pozrite si, kde všade nás môžete navštíviť.

Dobrý účet ONLINE

Zriaďte si Dobrý účet pohodlne, rýchlo a jednoducho. ONLINE priamo z Vášho domova. Navyše spolu s Dobrým účtom si môžete zriadiť aj Dobré sporenie REZERVA.

Zriadiť ONLINE

Jednoduchý presun účtu

Zaujal vás dobrý účet, ale zmena banky vám robí starosti?

Postarali sme sa o jednoduché riešenie, ako si prenesiete účet k nám.

  • Už nemusíte chodiť do svojej starej banky
  • Všetko potrebné zariadime za vás
  • S účtom prenesieme aj všetky trvalé platby a inkasá, ktoré ste mali na starom účte
  • O stave presunu účtu vás priebežne informujeme

Viac informácii o presune vášho účtu k nám v 3 krokoch nájdete na tejto stránke.

Aké ďalšie služby Dobrý účet ponúka?

Vďaka bezkontaktnej technológii zaplatíte platobnou kartou ešte rýchlejšie. Pri platbe do 20 € stačí priložiť kartu k terminálu v obchode. Platba bude zrealizovaná okamžite – netreba zadávať PIN kód.

Chcete si ušetriť čas i poplatky? Plaťte cez elektronické bankovníctvo. V rámci nášho dobrého účtu nie ste pri platbách ničím obmedzovaní. Internet banking vám navyše poskytne všetky dôležité informácie o vašom účte.

Buďte dokonale informovaní! Aktivujte si službu zasielania SMS správ a my vám pri pohybe na účte pošleme SMS správu. Svoje financie tak máte vždy pod kontrolou.

Nechajte si výpis z účtu posielať priamo na mail. Výpisy budete mať vždy priamo vo svojom počítači. Navyše tak spolu chránime životné prostredie.

K účtu po splnení podmienok získate aj povolené prečerpanie, s ktorým si môžete dopriať viac. Využijete ho, ak prídu neočakávané výdavky, alebo si budete chcieť kúpiť to, po čom práve túžite.

Využite, že sme vám najbližšie – s nami už nemusíte hľadať bankomat. Hotovosť si vyberiete na viac ako 1200 miestach. K dispozícii máte okrem bankomatov aj Poštomaty umiestnené na priehradkách Slovenskej pošty.

Hotovosť už môžete vyberať aj priamo pri pokladni u vybraných obchodníkov vďaka službe CashBack. Pri platbe kartou za nákup v hodnote aspoň 5 Eur požiadajte o hotovosť až do výšky 50 Eur.

K Dobrému účtu vám ponúkame Poistenie platieb od Poštovej poisťovne za 1,50 € mesačne. Vďaka tomuto poisteniu sa môžete až na 6 mesiacov vyhnúť obavám z výpadku príjmu počas PN. Poistenie vám pomôže zvládnuť pravidelné výdavky domácnosti, ako napríklad nájomné, SIPO a elektrinu.

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa Vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 -- 19.00 hod.
  • sob: 8.00 -- 13.00 hod.