Dobrý účet

Spoznajte výhody Dobrého účtu a majte svoje financie pod kontrolou! Za jeden výhodný poplatok od nás získate množstvo služieb, ktoré môžete využívať neobmedzene. Navyše iba s Dobrým účtom si môžete vybrať platobnú kartu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Obsah balíka

Dobrý účet vám toho ponúka naozaj mnoho. Využite ho naplno!

Čo všetko s Dobrým účtom získate?

Samozrejmosťou je i neobmedzený počet:

Mobilná aplikácia

Používajte mobilnú aplikáciu pre neobmedzený prístup k účtu kedykoľvek a kdekoľvek.

VEĽKÉ PLUS - ZA VÁŠ AKTÍVNY ÚČET VÁS ODMENÍME

Velke Plus Transparentne 2 (1)

Stáčí ak si zasielate na účet príjem vo výške aspoň 200 €, vykonáte tri debetné operácie a vlastníte platobnú kartu alebo Internet banking k osobnému účtu a odmeníme vás zvýhodnenými úrokovými sadzbami na ďalších produktoch.

Objavte všetky výhody nášho vernostného programu VEĽKÉ PLUS

Ako si založiť účet?

Svoj dobrý účet si môžete založiť ONLINE alebo na viac ako 1 600 obchodných miestach. Potrebujete iba svoj občiansky preukaz. Stačí, ak sa zastavíte v našej pobočke alebo na pošte. Pozrite si, kde všade nás môžete navštíviť.

Dobrý účet ONLINE

Zriaďte si Dobrý účet pohodlne, rýchlo a jednoducho. ONLINE priamo z Vášho domova. Navyše spolu s Dobrým účtom si môžete zriadiť aj Dobré sporenie REZERVA.

Zriadiť ONLINE

Jednoduchý presun účtu

Zaujal vás dobrý účet, ale zmena banky vám robí starosti?

Postarali sme sa o jednoduché riešenie, ako si prenesiete účet k nám.

  • Už nemusíte chodiť do svojej starej banky
  • Všetko potrebné zariadime za vás
  • S účtom prenesieme aj všetky trvalé platby a inkasá, ktoré ste mali na starom účte
  • O stave presunu účtu vás priebežne informujeme

Viac informácii o presune vášho účtu k nám v 3 krokoch nájdete na tejto stránke.

Aké ďalšie služby Dobrý účet ponúka?

Vďaka bezkontaktnej technológii zaplatíte platobnou kartou ešte rýchlejšie. Pri platbe do 20 € stačí priložiť kartu k terminálu v obchode. Platba bude zrealizovaná okamžite – netreba zadávať PIN kód.

Chcete si ušetriť čas i poplatky? Plaťte cez elektronické bankovníctvo. V rámci nášho dobrého účtu nie ste pri platbách ničím obmedzovaní. Internet banking vám navyše poskytne všetky dôležité informácie o vašom účte.

Buďte dokonale informovaní! Aktivujte si službu zasielania SMS správ a my vám pri pohybe na účte pošleme SMS správu. Svoje financie tak máte vždy pod kontrolou.

Nechajte si výpis z účtu posielať priamo na mail. Výpisy budete mať vždy priamo vo svojom počítači. Navyše tak spolu chránime životné prostredie.

K účtu po splnení podmienok získate aj povolené prečerpanie, s ktorým si môžete dopriať viac. Využijete ho, ak prídu neočakávané výdavky, alebo si budete chcieť kúpiť to, po čom práve túžite.

Využite, že sme vám najbližšie – s nami už nemusíte hľadať bankomat. Hotovosť si vyberiete na viac ako 1200 miestach. K dispozícii máte okrem bankomatov aj Poštomaty umiestnené na priehradkách Slovenskej pošty.

Hotovosť už môžete vyberať aj priamo pri pokladni u vybraných obchodníkov vďaka službe CashBack. Pri platbe kartou za nákup v hodnote aspoň 5 Eur požiadajte o hotovosť až do výšky 50 Eur.

K Dobrému účtu vám ponúkame Poistenie platieb od Poštovej poisťovne za 1,50 € mesačne. Vďaka tomuto poisteniu sa môžete až na 6 mesiacov vyhnúť obavám z výpadku príjmu počas PN. Poistenie vám pomôže zvládnuť pravidelné výdavky domácnosti, ako napríklad nájomné, SIPO a elektrinu.

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 - 19.00 hod.
  • sob: 8.00 - 13.00 hod.