Preneste si účet k nám

Preneste si účet k nám pohodlne a bez námahy a užívajte si výhody UŽITOČNÉHO ÚČTU.

Presun účtu nechajte na nás:

  • nemusíte chodiť do svojej starej banky,
  • s účtom prenesieme všetky trvalé príkazy a inkasá, zabezpečíme zasielanie vašich pravidelných príjmov a prevedieme zostatok na váš Užitočný účet,
  • o stave presunu účtu vás budeme informovať.

Ako si k nám prenesiete účet?

Ikona

Navštívte nás alebo sa vám ozveme

Nechajte nám kontakt, alebo nás navštívte na vybraných poštách na našich pracoviskách banky na pošteRadi vám založíme účet, ktorý ste si vybrali.

Ikona

Vyplníme žiadosť o presun účtu

Pripravte si číslo účtu a inkasá, ktoré si chcete preniesť. Vaše trvalé príkazy prevedieme automaticky. V prípade, že máte nastavené trvalé platobné príkazy alebo inkasá, ktoré si nechcete preniesť, vopred si ich zrušte.

Ikona

Presun vybavíme za vás

Ubezpečte sa, že ste na účte v súčasnej banke v pluse. V opačnom prípade nebude možné účet v inej banke zrušiť. Ak by nám chýbali akékoľvek informácie, budeme vás kontaktovať. 

Ikona

Užívajte si svoj nový účet

Vašu žiadosť na prenos účtu spracujeme max. do 30 dní od podania žiadosti. A vy si už iba užívajte výhody Užitočného účtu.

Chcem si preniesť účet →

Tip:

Nastavené inkasátrvalé platobné príkazy si môžete kedykoľvek skontrolovať v Internet bankingu alebo Mobilnej aplikácii. Za zriadenie či vedenie Internet bankingu pritom neplatíte - máte ich v cene balíka Užitočného účtu.

Dokumenty na stiahnutie