UŽITOČNÝ ÚČET SENIOR

Účet, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete za zvýhodnený mesačný poplatok.  Spoznajte výhody  UŽITOČNÉHO ÚČTU a majte svoje financie vždy pod kontrolou a v bezpečí!

Čo všetko v ňom nájdete?

Čo všetko s UŽITOČNÝM ÚČTOM získate?

  • Prehľadnú Mobilnú aplikáciu pre iOS,Android a Huawei.
  • Internet banking pre pohodlný prístup k účtu.
  • Zdarma jeden výber hotovosti mesačne z bankomatu inej banky v mene EUR na Slovensku alebo v zahraničí.
  • Za výhodný mesačný poplatok 2 €.
  • Vrátime vám Peniaze s5 za platby kartou na miestach, ktoré máte naozaj radi: zľavy máte napríklad pri platení v Zľavadňa, 101 Drogerie, Panta Rhei, či desiatkach ďalších partnerov.

Mobilná aplikácia

IKONA MOBILNA APLIKACIA

Mobilná aplikácia Poštovej banky má jednoduché ovládanie a komfortnú správu vašich financií. Vďaka nej máte dokonalý prehľad o stave všetkých účtov a ďalšie užitočné informácie vždy poruke.

Ako si založiť účet

UŽITOČNÝ ÚČET SENIOR je určený pre poberateľa niektorej z dôchodkových dávok. Užitočný účet si založíte na ktorejkoľvek pošte. Potrebujete iba svoj občiansky preukaz. Stačí, ak sa zastavíte. Pozrite si, kde všade nás môžete navštíviť.

Jednoduchý presun účtu

Zaujal vás UŽITOČNÝ ÚČET, ale zmena banky vám robí starosti?

Postarali sme sa o jednoduché riešenie, ako si prenesiete účet k nám.

  • Už nemusíte chodiť do svojej starej banky
  • Všetko potrebné zariadime za vás
  • S účtom prenesieme aj všetky trvalé platby a inkasá, ktoré ste mali na starom účte
  • O stave presunu účtu vás priebežne informujeme

Viac informácii o presune vášho účtu k nám v 3 krokoch nájdete na tejto stránke.

Aké ďalšie služby UŽITOČNÝ ÚČET SENIOR ponúka?

Vďaka bezkontaktnej technológii zaplatíte platobnou kartou ešte rýchlejšie. Pri platbe do 50 € stačí priložiť kartu k terminálu v obchode. Platba bude zrealizovaná okamžite – netreba zadávať PIN kód.

Chcete si ušetriť čas i poplatky? Plaťte cez elektronické bankovníctvo. V rámci nášho Užitočného účtu nie ste pri platbách ničím obmedzovaní. Internet banking vám navyše poskytne všetky dôležité informácie o vašom účte.

Aktivujte si službu zasielania SMS správ a my vám pri pohybe na účte pošleme SMS správu. Svoje financie tak máte vždy pod kontrolou.

Nechajte si výpis z účtu posielať priamo na mail. Výpisy budete mať vždy bezpečne vo svojom počítači. Navyše tak spolu chránime životné prostredie. 

Využite, že sme vám najbližšie – s nami už nemusíte hľadať bankomat. Hotovosť si vyberiete na viac ako 1200 miestach. K dispozícii máte okrem bankomatov aj Poštomaty umiestnené na priehradkách Slovenskej pošty.

Hotovosť už môžete vyberať aj priamo pri pokladni u vybraných obchodníkov vďaka službe CashBack. Pri platbe kartou za nákup v hodnote aspoň 5 Eur požiadajte o hotovosť až do výšky 50 Eur.