Pôžičky na čokoľvek

Potrebujete skriňu, nové auto, rekonštruovať dom alebo chcete ísť na dovolenku či refinancovať nevýhodný úver? Máme pre vás riešenie: jednoduché pôžičky pre každého. Bez založenia nehnuteľnosti, bez dokladovania účelu a tiež , bez ručiteľa.

Dobrá pôžička

Dobrá pôžička

Požiadajte u nás o Dobrú pôžičku s nízkymi splátkami. Dobrá pôžička je na čokoľvek a na jej schválenie stačí väčšine z vás iba občiansky preukaz. Neplaťte žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky a užívajte si peniaze vtedy, keď ich potrebujete.

Lepšia splátka

Lepšia splátka

Získajte úver až do výšky 30 000 €, ktorým môžete splatiť svoje úvery, kreditné karty, debety na osobných účtoch, či splátkový predaj v bankách aj nebankových spoločnostiach. Vďaka Lepšej splátke od Poštovej banky si ich všetky môžete zlúčiť do jednej pôžičky a získať tým výhodnejšiu mesačnú splátku. Okrem splatenia svojich úverov si môžete vziať aj peniaze navyše a použiť ich na čokoľvek.

Štartovacia pôžička

Štartovacia pôžička

Požičajte si prvýkrát naozaj za nulu. Vrátite iba to, čo ste si požičali. Využite kampaň Štartovacia pôžička, ktorá platí len od 13.2. do 31.3.2017.

Dohodnúť stretnutie

Zavoláme vám

Kontaktný formulár

Napíšte nám
a my sa vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • pon - pia: 7.00 - 19.00 hod.
  • sob: 8.00 - 13.00 hod.