Pôžičky na čokoľvek

Potrebujete skriňu, nové auto, rekonštruovať dom alebo chcete ísť na dovolenku či refinancovať nevýhodný úver? Máme pre vás riešenie: jednoduché pôžičky pre každého. Bez založenia nehnuteľnosti, bez dokladovania účelu a tiež , bez ručiteľa.

DOBRÁ PÔŽIČKA

DOBRÁ PÔŽIČKA

Požiadajte u nás o DOBRÚ PÔŽIČKU s nízkymi splátkami. DOBRÁ PÔŽIČKA je na čokoľvek a na jej schválenie stačí väčšine z vás iba občiansky preukaz. Užívajte si peniaze vtedy, keď ich potrebujete.

LEPŠIA SPLÁTKA

LEPŠIA SPLÁTKA

Získajte úver až do výšky 30 000 €, ktorým môžete splatiť svoje úvery, kreditné karty, debety na osobných účtoch, či splátkový predaj v bankách aj nebankových spoločnostiach. Vďaka LEPŠEJ SPLÁTKE od Poštovej banky si ich všetky môžete zlúčiť do jednej pôžičky a získať tým výhodnejšiu mesačnú splátku. Okrem splatenia svojich úverov si môžete vziať aj peniaze navyše a použiť ich na čokoľvek.

Štartovacia pôžička

Štartovacia pôžička

Ešte u nás nemáte úver? Požiadajte o Štartovaciu pôžičku a získajte úver s 0 % úrokom. Navyše pri čerpaní pôžičky na účet v Poštovej banke nezaplatíte ani žiaden poplatok za poskytnutie. Tak neváhajte a vyskúšajte si novú banku na pošte.

Dohodnúť stretnutie - chcem úver

Chcem úver

Zavoláme vám

Napíšte nám

Napíšte nám
a my sa Vám ozveme

Infolinka

0850 00 6500 (*6500)
  • Každý deň od 7.00 do 22.00.
  • Mimo štátnych sviatkov.