DOBRÁ PÔŽIČKA

Požiadajte u nás o DOBRÚ PÔŽIČKU s nízkymi splátkami. DOBRÁ PÔŽIČKA je na čokoľvek a na jej schválenie stačí väčšine z vás iba občiansky preukaz. Užívajte si peniaze vtedy, keď ich potrebujete.

Čo je dobrá pôžička?

Prelepka ZlavaZískajte peniaze rýchlo, jednoducho a na čokoľvek:

 • s úrokovou sadzbou už od 4 % p. a. *
 • výška úveru od 300 € do 30 000 €
 • splatnosť od 1 do 8 rokov
 • možnosť použitia na čokoľvek

DOBRÁ PÔŽIČKA je bezúčelový úver, ktorý jednoducho vybavíte v každej pobočke Poštovej banky a na každej pošte. Nájdite si najbližšiu pobočku a dohodnite si stretnutie

* úroková sadzba je výsledkom uplatnenia zľavy vo výške 1 % p.a. z úrokovej sadzby 5 % p.a. za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚĆTU v zmysle vernostného programu Veľké PlusVarovanie: Požičiavať si peniaze stojí peniaze.

Vypočítajte si splátku

Výška úveru
Alebo vpíšte sumu
Splatnosť
Alebo zadajte splatnosť
mesiacov

Poistenie úveru

Výpočet je len informatívny a nemá záväzný charakter.

 

1mesačné náklady na poistenie schopnosti splácať úver nie sú zahrnuté vo výške splátky

Reprezentatívny príklad: Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 5 %* p. a., s počtom mesačných splátok 95 vo výške 63,52 € a s poslednou 96. splátkou vo výške 63,27 €, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 50 €, je RPMN vo výške 5,40 % a celková suma, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť, je 6 147,67 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. * Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zľavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 1 % p. a. Viac informácií o podmienkach získania zľavy z úrokovej sadzby nájdete v štatúte vernostného programu VEĽKÉ PLUS, ktorý je dostupný na stránke www.postovabanka.sk/velkeplus.

Výhody Dobrej pôžičky

Ďalšie výhody DOBREJ PÔŽIČKY:
 • k žiadosti o úver vám stačí len občiansky preukaz*
 • bez spolužiadateľa
 • bez založenia nehnuteľnosti
 • možnosť poistiť splácanie úveruktoré vám pomôže splácať keď sa niečo stane
 • možnosť požiadať o odklad splátok až na 6 mesiacov bez poplatku

* Platí pre žiadateľov zamestnaných v SR (nie dôchodca, samostatne zárobkovo činná osoba, policajt, hasič, záchranár, resp. vojak z povolania), ktorí čerpajú pôžičku na účet od Poštovej banky.

Kto ju môže získať?

O DOBRÚ PÔŽIČKU môžete požiadať:

 • vo veku od 18 do 69 rokov,
 • s trvalým pobytom v SR,
 • a s akceptovateľným trvalým zdrojom príjmu:

Aké príjmy akceptujeme?

 1. zamestnanec - pracujúci minimálne 3 mesiace v SR (bez potvrdenia o príjme pre tých, ktorí čerpajú pôžičku na Užitočný účet),
 2. zamestnanec v zahraničí – členské štáty EU + Švajčiarsko, Island, Nórsko, Lichtenštajnsko, min. 6 mesiacov,
 3. podnikateľ, alebo živnostník - ak podniká minimálne 18 mesiacov,
 4. dôchodca - so starobným, výsluhovým, invalidným alebo vdovským dôchodkom
 5. žiadateľ s inými príjmami (diéty, materský/rodičovský príspevok atď.)

VEĽKÉ PLUS

Uskutočnite z Vášho UŽITOČNÉHO ÚČTU debetné transakcie v objeme minimálne 300 € mesačne (prostredníctvom platobnej karty, pravidelných platieb formou inkasa, trvalého príkazu alebo cez Internet banking či mobilnú aplikáciu) a získajte zľavu 1 % z úroku na vašej pôžičke vďaka programu Veľké plus.

Ušetrenú sumu vám každý mesiac vrátime priamo na váš UŽITOČNÝ ÚČET.

Objavte všetky výhody nášho vernostného programu Veľké plus.

Ako získate Dobrú pôžičku?

Vyhnite sa čakaniu a využite možnosť prednostného vybavenia. Zavolajte do call centra (0850 00 6500) a dohodnite si stretnutie na Vašej obľúbenej pobočke alebo navštívte Vašu najbližšiu poštu.

Na predajnom mieste spolu s pracovníkom banky vypíšete žiadosť o spotrebiteľský úver a vyberiete to najvýhodnejšie riešenie pre Vás.

Ak ste zamestnanec v SR, stačí Vám len občiansky preukaz. Rovnako aj v prípade, ak ste starobný, invalidný alebo vdovský dôchodca. Ak máte iný typ príjmu, náš pracovník Vás ochotne informuje, aké ďalšie doklady je nutné doložiť.

Teraz sme na rade my! Dôkladne posúdime Vašu žiadosť. O výsledku Vás väčšinou informujeme v priebehu niekoľkých minút. Ak by sme predsa len potrebovali viac času, budeme Vás informovať o stave Vašej žiadosti.

Po schválení úveru stačí už len podpísať zmluvy na našej pobočke.

A teraz si konečne môžete splniť svoj sen!

Prevod peňazí na účet v našej banke trvá len pár minút. Ak ich posielame do inej banky, peniaze budete mať na účte na ďalší pracovný deň.

Ak budete mať počas splácania úveru akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.

Viac informácii o procese poskytnutia nájdete v blogovom článku Ako si vybaviť úver v Poštovej banke.