LEPŠIA SPLÁTKA

Preneste si pôžičku k nám a získajte LEPŠIU SPLÁTKU s úrokom už od 5,9 % ročne. Stačí sa spýtať na najbližšej pošte. Nájdete nás na poštách od Záhoria až po Zemplín.

Lepšia splátka

Čo je LEPŠIA SPLÁTKA?

LEPŠIA SPLÁTKA je úver na refinancovanie, vďaka ktorému môže byť vaša mesačná splátka aj o desiatky eur nižšia. Preneste si pôžičky k nám a my vaše staré úvery nahradíme Lepšou splátkou:

 • s úrokovou sadzbou už od 5,9 % ročne
 • bez poplatku za poskytnutie úveru
 • vo výške od 300 € do 30 000 €
 • so splatnosťou od 1 do 8 rokov
 • ponuka platí pre nové úvery aj pre refinancovanie existujúcich úverov, na splatenie bankovýchnebankových úverov vrátane splátkového predaja, kreditných kariet a debetov na osobnom účte

LEPŠIU SPLÁTKU si vybavíte na každom pracovisku banky na pošte cez Infolinku na *6500 alebo online cez Internet banking.

Chcete výhodnejšiu mesačnú splátku?

Či ste v meste alebo na vidieku, aj vy môžete získať Lepšiu splátku s úrokom už od 5,9 % ročne a mesačne tak ušetriť aj desiatky eur. Nechajte nám svoje telefónne číslo a my sa vám ozveme:

Beriem na vedomie a súhlasím, že vyplnením a odoslaním tohto formuláru budú moje osobné údaje spracované 365.bank, a. s., odštepný závod Poštová banka len za účelom môjho kontaktovania a poskytnutia ponuky služieb. Údaje budú uchovávané po dobu 6 mesiacov od ich poskytnutia.

Výhody Lepšej splátky

LEPŠIA SPLÁTKA je naozaj výhodná, získate ju:

 • bez spolužiadateľa alebo založenia nehnuteľnosti,
 • väčšine z vás stačí na jej vybavenie občiansky preukaz. *

A navyše máte možnosť:

 • vziať si „peniaze navyše“ a použiť ich na čokoľvek,
 • vykonať mimoriadnu splátku alebo predčasné splatenie zdarma,
 • poistiť si úver pred nečakanými životnými situáciami.

* Platí pre žiadateľov zamestnaných v SR (nie dôchodca, samostatne zárobkovo činná osoba, policajt, hasič, záchranár, resp. vojak z povolania), ktorí čerpajú pôžičku na účet od Poštovej banky.

Kalkulačka

Výška úveru
Alebo vpíšte sumu
Splatnosť
Alebo zadajte splatnosť
rokov

Poistenie úveru

Výpočet je len informatívny a nemá záväzný charakter.

 

1mesačné náklady na poistenie schopnosti splácať úver nie sú zahrnuté vo výške splátky

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 5,90 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, bez poplatku za poskytnutie úveru, je ročná percentuálna miera nákladov 6,10 % (RPMN), 95 splátok vo výške 65,74 € a posledná 96. splátka vo výške 65,14 €. Celková suma, ktorú klient uhradí predstavuje 6 310,44 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. Poštová banka poskytuje pôžičky s dobou splácania 12 – 96 mesiacov s maximálnou výškou RPMN vrátane nákladov na poistenie schopnosti splácať úver vo výške 19,0 %.

Kto ju môže získať?

Každý, kto má minimálne 1 úverový produkt v niektorej z bánk alebo nebankovej spoločnosti a zároveň je:

 • vo veku od 18 do 69 rokov,
 • s trvalým pobytom v SR,
 • a s akceptovateľným trvalým zdrojom príjmu:

Aké príjmy akceptujeme?

 1. zamestnanec - pracujúci minimálne 3 mesiace v SR (bez potvrdenia o príjme pre tých, ktorí čerpajú pôžičku na Užitočný účet),
 2. podnikateľ, alebo živnostník - ak podniká minimálne 18 mesiacov,
 3. dôchodca - so starobným, výsluhovým, invalidným alebo vdovským dôchodkom,
 4. žiadateľ s inými príjmami - napr. diéty, materský/rodičovský príspevok atď.

Ako získate Lepšiu splátku?

Vyhnite sa čakaniu a využite možnosť prednostného vybavenia. Zavolajte nám na 0850 00 6500 a dohodnite si stretnutie na pracovisku banky na pošte alebo si o pôžičku požiadajte priamo cez Infolinku či online cez Internet banking.

Na obchodnom mieste spolu s pracovníkom banky vypíšete žiadosť o spotrebiteľský úver a vyberiete to najvýhodnejšie riešenie pre vás.

Ak ste zamestnanec v SR, stačí vám len občiansky preukaz. Rovnako aj v prípade, ak ste starobný, invalidný alebo vdovský dôchodca. Ak máte iný typ príjmu, náš pracovník vás ochotne informuje, aké ďalšie doklady je nutné doložiť. Podať žiadosť môžete tiež online priamo vo svojom Internet bankingu, kde vyplníte všetky potrebné údaje k žiadosti a potvrdíte jedným klikom. Rovnako tiež môžete požiadať úver cez svoj Internet banking alebo telefonicky, kde vám nás pracovník Infolinky pomôže s vyplnením žiadosti.

Teraz sme na rade my! Dôkladne posúdime vašu žiadosť. V prípade podania žiadosti online alebo telefonicky vás náš pracovník banky bude po podaní žiadosti dodatočne kontaktovať. O výsledku vás väčšinou informujeme v priebehu niekoľkých minút. V prípade žiadosti podanej cez Internet banking nemusíte nikde chodiť, zmluvy podpisujte priamo v ňom. Po schválení úveru vám stačí už len podpísať zmluvy na našom pracovisku banky na pošte.

Ak sa rozhodnete svoje staré úvery splatiť sami, dostanete od nás celú výšku nového úveru na váš účet. Následne osobne navštívite pôvodné banky/nebankové spoločnosti a požiadate o predčasné splatenie vyplácaných úverov.

Ak úver za vás vyplácame my, navštívite pobočku banky/nebankovej spoločnosti, ktorej úver chcete vyplatiť, a požiadate o predčasné splatenie. Vyplácaná banka vám poskytne doklad o vyčíslení zostatku úveru. Ten prinesiete na našu pobočku a zvyšok vybavíme my.

Ak budete mať počas splácania úveru akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

 
Viac informácii o procese poskytnutia nájdete v blogovom článku Ako si vybaviť úver v Poštovej banke.