Predschválená pôžička

Pôžička, ktorú si vybavíte jednoducho a rýchlo. Nemusíte nám doručovať žiadne doklady ani dokladovať príjem – stačí sa u nás zastaviť alebo nám zavolať na Infolinku 0850 00 6500 a požiadať o úver. Peniaze môžete mať na účte jednoducho už za pár minút.

Výhody predschválenej pôžičky

Ikona

Požičiame vám s výhodným úrokom

Požičajte si na čokoľvek a bez dokladovania účelu. Jednoducho vybavíte na vybraných poštách

Ikona

Ušetríte čas aj peniaze

Nemusíte nám doručovať žiadne doklady. Na schválenie stačí väčšine z vás občiansky preukaz. 

Poštová banka, o. z. odštepný závod 365.bank, a. s., poskytuje pôžičky s dobou splácania 12 – 96 mesiacov s maximálnou výškou RPMN vrátane nákladov na poistenie schopnosti splácať úver vo výške 19,2 %.

Máme pre Vás pôžičku, ktorú si vybavíte jednoducho a rýchlo. Nemusíte nám doručovať žiadne doklady ani dokladovať príjem. Peniaze môžete mať na účte jednoducho už za pár minút.

Vyhnite sa čakaniu a využite možnosť prednostného vybavenia. Nechajte nám kontakt a my si s Vami dohodneme stretnutie na vybraných poštách alebo nám zavolajte na Infolinku 0850 00 6500 a požiadajte o DOBRÚ PÔŽIČKU pôžičku s výhodným úrokom.

Máte záujem o predschválený úver?

Stačí sa u nás zastaviť alebo nám zavolať na Infolinku 0850 00 6500 a požiadať o úver. Peniaze môžete mať na účte jednoducho už za pár minút.

Vypočítajte si splátku

Výška úveru
Alebo vpíšte sumu
Splatnosť
Alebo zadajte splatnosť
mesiacov

Poistenie úveru

Výpočet je len informatívny a nemá záväzný charakter.

 

1mesačné náklady na poistenie schopnosti splácať úver nie sú zahrnuté vo výške splátky

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 4,90 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, bez poplatku za poskytnutie úveru, je ročná percentuálna miera nákladov 5,10 % (RPMN), 95 splátok vo výške 62,90 € a posledná 96. splátka vo výške 61,77 €. Celková suma, ktorú klient uhradí predstavuje 6 037,27 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.

Príklad výpočtu RPMN

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 3,90 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 50 € je ročná percentuálna miera nákladov 4,30 % (RPMN), 95 splátok vo výške 60,88 € a posledná 96. splátka vo výške 60,86 €. Celková suma, ktorú klient uhradí predstavuje 5 894,46 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.