Predschválený úver

Pôžička, ktorú si vybavíte jednoducho a rýchlo. Nemusíte nám doručovať žiadne doklady ani dokladovať príjem – stačí sa u nás zastaviť alebo nám zavolať na Infolinku 0850 700 999 a požiadať o úver. Peniaze môžete mať na účte jednoducho už za pár minút.

Výhody predschválenej pôžičky

Ikona

Požičiame vám koľko potrebujete a s výhodným úrokom

Požičajte si na čokoľvek a bez dokladovania účelu. Jednoducho vybavíte v každej pobočke Poštovej banky a na každej pošte. 

Ikona

Ušetríte čas aj peniaze

Nemusíte nám doručovať žiadne doklady. Na schválenie stačí väčšine z vás občiansky preukaz. 

Ikona

Najlepší úrok pri aktívnom využívaní účtu

Stačí zrealizovať debetné transakcie z účtu vo výške minimálne 200 € mesačne a získate nižší úrok na pôžičke.

Poštová banka, a. s. poskytuje pôžičky s dobou splácania 12 – 96 mesiacov s maximálnou výškou RPMN vrátane nákladov na poistenie schopnosti splácať úver vo výške 19,00 %.
Chcete si požičať?

Ak Vás naša ponuka zaujala, nechajte nám na vás kontakt vo formulári nižšie alebo nás navštívte v ktorejkoľvek pobočke či na pošte. Peniaze môžete mať na účte jednoducho už za pár minút.

Vypočítajte si splátku

Výška úveru
Alebo vpíšte sumu
Splatnosť
Alebo zadajte splatnosť
rokov

Poistenie úveru

Výpočet je len informatívny a nemá záväzný charakter.

 

1sadzba po zohľadnení zľavy za aktívne využívanie Užitočného účtu

2mesačné náklady na poistenie schopnosti splácať úver nie sú zahrnuté vo výške splátky

Reprezentatívny príklad: Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 5,90 %* p. a., s počtom mesačných splátok 95 vo výške 65,74 € a s poslednou 96. splátkou vo výške 65,46 €, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 50 €, je RPMN vo výške 6,40 % a celková suma, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť, je 6 360,76 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. * Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zľavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 1 % p.a. Viac informácií o podmienkach získania zľavy z úrokovej sadzby nájdete v štatúte vernostného programu VEĽKÉ PLUS, ktorý je dostupný na stránke www.postovabanka.sk/velkeplus.

Príklad výpočtu RPMN

Reprezentatívny príklad: Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 5,90 %* p. a., s počtom mesačných splátok 95 vo výške 65,74 € a s poslednou 96. splátkou vo výške 64,52 €, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 50 €, je RPMN vo výške 6,40 % a celková suma, ktorú musí spotrebitel zaplatiť, je 6 359,82 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácat úver. Na schválenie a poskytnutie pôžicky nie je právny nárok. 
* Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zlavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 1 % p. a. Viac informácií o podmienkach získania zľavy z úrokovej sadzby nájdete v štatúte vernostného programu VEĽKÉ PLUS, ktorý je dostupný na stránke www.postovabanka.sk/velkeplus.