Refinancovanie úveru

Zlúčte si pôžičky s Lepšou splátkou a získajte tým výhodnejšiu mesačnú splátku. Okrem splatenia svojich úverov si môžete vziať aj peniaze navyše a použiť ich na čokoľvek.

Ikona

Požičiame vám až 30 000 € s úrokom už od 4 % p. a.

Zlúčte svoje úvery, kreditné karty, debety na osobných účtoch, či splátkový predaj v bankách aj nebankových spoločnostiach

Ikona

Bez poplatku za poskytnutie ušetríte aj stovky eur

Pri pôžičke vo výške 8000 € ušetríte na poplatku za poskytnutie 160 €. 

Ikona

Čo neminiete môžete bez poplatku vrátiť

Okrem toho môžete úver kedykoľvek predčasne splatiť či poistiť splácanie úveru, čo vám pomôže, keď sa niečo stane.

Poštová banka, a. s. poskytuje pôžičky s dobou splácania 12 – 96 mesiacov s maximálnou výškou RPMN vrátane nákladov na poistenie schopnosti splácať úver vo výške 21,00 %.

Vypočítajte si svoju novú splátku

Výška úveru
Alebo vpíšte sumu
Splatnosť
Alebo zadajte splatnosť
mesiacov

Poistenie úveru

Výpočet je len informatívny a nemá záväzný charakter.

 

1mesačné náklady na poistenie schopnosti splácať úver nie sú zahrnuté vo výške splátky

Reprezentatívny príklad: Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s úrokovou sadzbou 5,00 %* p. a., s dobou splatnosti 8 rokov, s počtom mesačných splátok 96, bez poplatku za poskytnutie úveru je ročná percentuálna miera nákladov 5,20 % (RPMN), 95 splátok je vo výške 63,52 € a posledná 96. splátka je vo výške 63,27 €. Celková suma, ktorú klient uhradí, predstavuje 6 097,67 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. * Úrokovú sadzbu je možné znížiť o zľavu za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚČTU vo výške 1,00 % p. a. Viac informácií o podmienkach získania zľavy z úrokovej sadzby nájdete v štatúte Vernostného programu VEĽKÉ PLUS, ktorý je dostupný na stránke www.postovabanka.sk/velkeplus.

Máte záujem o refinancovanie pôžičky alebo potrebujete poradiť?

Nechajte nám svoje telefónne číslo a my sa vám ozveme:

Zavoláme vám